چگونه می توانید آی فون ویدجت جدید از iOS 14 بر روی هر گوشی آندروید


پس از بیش از یک دهه اپل در نهایت گرفتن ویدجت بر روی صفحه اصلی است. آنها حتی باید که اپل زیبایی است که بسیاری از مردم طلب خود یونیفرم, squircle ظاهر. اما اخم نه به عنوان با تقریبا هر سیستم عامل iOS ویژگی شما می توانید آنها را بر روی آندروید با کمی کار می کنند.

وجود دارد برنامه های در فروشگاه بازی است که به شما اجازه طراحی ویجت خود را به اندازه و رنگ دکمه ها و قابلیت های. اما شما لازم نیست برای ایجاد iOS 14 ویدجت از ابتدا به دنبال این راهنمای. کاربر ق dontbeaboot ساخته شده است یک مجموعه ای است که شما می توانید به سادگی وارد کردن به یکی از محبوب ترین ویجت های سفارشی نرم افزار.

مرحله 1: دریافت ویجت ایستگاه از پیش تنظیم

به شما صرفه جویی در زمان ایجاد ویدجت خود را, شما نیاز به دانلود dontbeaboot است ایستگاه از پیش تنظیم. باز کردن لینک زیر در گوشی خود را با استفاده از گوگل درایو و سپس را فشار دهید یک فایل به دسته شروع-انتخاب هر ویدجت شما می خواهید برای اضافه کردن. هنگامی که فایل های انتخاب شده ضربه بزنید دکمه منو در گوشه بالا سمت راست را انتخاب کنید “دانلود کنید.”

مرحله 2: نصب KWGT & خرید نسخه حرفه ای

سفارشی ویجت برنامه این است که شما نیاز دارید این است که KWGT. همچنین شما می خواهد نیاز به نسخه pro unlocker کلید اجرا می شود که $4.49. نصب هر دو برنامه بر روی گوشی خود را با استفاده از لینک های زیر دانلود کنید.

مرحله 3: اضافه کردن ایستگاه از پیش تنظیم

باز KWGT را انتخاب کنید و پوشه آیکون در گوشه بالای سمت راست. سر به خود را دانلود و در پوشه را انتخاب کنید و یکی از ایستگاه از پیش تنظیم شما دریافت شده است. ویجت اضافه خواهد شد به صادر تب در KWGT. اگر آن را نمی کند به نظر می رسد حق دور سوئیچ زبانه و سپس برگشت. اضافه کردن هر یک از پیش تعیین شده شما دریافت با استفاده از این روش.

ده ایستگاه از پیش تنظیم شما می توانید اضافه کنید:

  • آب و هوا (بزرگ)
  • آب و هوا (کوچک)
  • جستجو در گوگل (بزرگ)
  • جستجو در گوگل (کوچک)
  • کنترل رسانه (بزرگ)
  • کنترل رسانه (کوچک)
  • دستور کار (بزرگ)
  • دستور کار (کوچک)
  • ساعت (تاریکی)
  • ساعت (نور)

مرحله 4: اضافه کردن یک خالی KWGT ویجت قالب

برای اضافه کردن سفارشی KWGT ویجت شما نیاز به اضافه کردن یک خالی ویجت قالب به صفحه اصلی خود را. طولانی مطبوعات در هر فضای خالی بر روی صفحه اصلی را انتخاب کنید “ابزارک.” حرکت به KWGT بخش و انتخاب هر قالب از لیست بزرگتر از 1 x 1. ویدجت ایجاد شده و طراحی شده برای 2 x 2 (کوچک) و 4 x 2 (بزرگ) بنابراین ایده آل با استفاده از این, اما شما می توانید انتخاب کنید تا 4 x 4 اگر شما می خواهید و فقط با کوچک کردن ویجت بعد.

اضافه کردن قالب به صفحه اصلی خود را. ما توصیه می کنیم به مدت طولانی فشار دهید ویجت ها و تغییر اندازه هر دو طرف لبه. گسترده تر فضای ساده تر از آن است که آن را تغییر دهد و اگر آن را به نظر نمی آید کاملا درست است.

گام 5: اضافه کردن iOS 14 ویدجت به صفحه اصلی خود را

در حال حاضر شیر سفید, قالب ویجت شما فقط اضافه شده است. این باز خواهد شد تا KWGT به ویرایشگر صفحه که در آن شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن ویجت بنابراین به نظر می رسد و توابع به عنوان شما می خواهید. اما واقعا چقدر به شما نیاز به انجام است. شما ممکن است نیاز به تغییر اندازه ویجت که شما می توانید با تعویض به لایه تب و استفاده از فلش در کنار “مقیاس.”

اگر این ویجت نیاز به یک مجوز (مانند “تقویم” ویجت نیاز به دسترسی به تقویم خود را) اعلان ظاهر می شود در بالای ویرایشگر کنترل در نزدیکی پایین صفحه برای رفع مشکل. انتخاب “رفع” و ارائه آن به اذن وقتی از شما خواسته.

برای آب و هوا نرم افزار پیش فرض محل تنظیم است که با استفاده از GPS. اگر شما مایل به تنظیم آن را به یک موقعیت ثابت باز کردن منوی سمت استفاده از سه خط افقی در گوشه بالای سمت چپ و را انتخاب کنید “تنظیمات.” در پایین حرکت به محل سکونت و انتخاب “محل اوليه.” ورودی محل شما می خواهید به استفاده از را انتخاب کنید “جستجو” است. هنگامی که آن را می یابد و محل آن تایید خواهد شد با مختصات و نام و سپس شما می توانید انتخاب کنید “ذخیره کنید.”

صرف نظر از هر ترفند شما ساخته شده را انتخاب کنید و ذخیره آیکون در گوشه بالای سمت راست از ویرایشگر. در حال حاضر فقط بازگشت به صفحه اصلی و جدید خود لذت ببرید ویجت!

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>