Ginetta کاهش بازگشت به خودرو تنها برای انسانهای لو 24 ساعت


انگلیسی تیم ملی در حال حاضر صرفنظر از دور قبلی از 2019/20 WEC فصل در Austin در ماه مارس بود اما انتظار می رود به بازگشت در سبرینگ قبل از این رویداد لغو شد در مجموع با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

Ginetta تنها AER-صفحه G60-LT-P1 خواهد بود پیوست و در LMP1 صفوف توسط یک جفت از کارخانه وارد تویوتا TS050 ارقام دو R-13s وارد شده توسط شورش مسابقه و ByKolles’ تنها ENSO CLM P1/01-Gibson.

طبقه بالا مسابقه نیز قطع به یک Oreca 07 در LMP2 کلاس بالقوه ترک ناوچه تبعید Jan Magnussen بدون لومان درایو برای اولین بار پس از اولین بازی خود را در سال 1999.

همکار LMP2 جوخه های RickWare مسابقه و عملکرد تکنولوژی نیز تصمیم به جست و خیز فرانسه استقامت کلاسیک.

ساز و برگ دیگری به رها کردن از ورود لیست دنده مسابقه بود که به دلیل ورود یک فراری 488 GTE برای کریستینا نیلسن و دو و در عین حال-به-اعلام می شود رانندگان در GTE Pro کلاس.

پس از خروج از فوق تیم, لباس که قبلا در لیست ذخیره شده اند اعطا می شود و برای ورود به 88 در حال اجرا از این رویداد.

این شامل DragonSpeed دوم Oreca ورود در LMP2 کلاس سوم پروژه 1 پورشه 911 در GTE هستم کلاس و آهن Lynx-وارد فراری در همان رده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>