بابا والاس سرزنش نسکار رقیب بریستول خراب تماس او را ‘شوخی’

بابا والاس fumed در یک رقابت نسکار راننده پس از خراب خود را به پایان رسید مسابقه در Bristol Motor Speedway در تنسی در روز چهارشنبه.

مایکل مک داول خودرو به نظر می رسد به کلیپ والاس در یک همه ستاره مسابقه مقدماتی و باعث آن را به چرخش به دیوار.

“فقط بی احترامی” والاس گفت: در این ویدئو زیر که همچنین شامل یک پخش از سقوط. “هنگامی که شما رو به دیوار من حتی نمی نیاز به یک پخش.”

او میافزاید انتقاد مک داول.

“من نمی توانم صبر برای خدا ترس متنی که او در حال رفتن به ارسال من در مورد موعظه و ستایش و احترام است. چه شوخی او است.”

آن نیز شده است زمان زمان برای والاس کردن آهنگ است. به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند و ماده به دست آورد توجه والاس که سیاه و سفید است, با موفقیت لابی نسکار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم. سپس یک والاس عضو خدمه در بر داشت طناب دار استفاده می شود به عنوان یک گاراژ رسیدگی در این تیم مسیر مسابقه غرفه.

FBI تحقیقات نشان داده است که طناب دار به حال شده است وجود دارد قبل از والاس تیم اشغال فضا. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد ناحق متهم والاس “یک جعل است.”

اما این برخورد در چهار شنبه صدمه دیده والاس چشم انداز در مسیر. خراب در نسکار همه ستاره باز حذف او از احتمالا یکی از معدود نقاط باقی مانده در فنجان سری همه ستاره مسابقه پس از آن ESPN گزارش شده است.

والاس ظاهرا مک داول سوغات خود را روبرو می شوند ― سپر کردن والاس غرق ماشین.

مک داول نظر نمی رسد که علنا در پاسخ به والاس سلام.

تعقیب الیوت برنده همه مسابقه ستاره و 1 میلیون دلار جایزه برای اولین بار.

عشق HuffPost? تبدیل شدن به یک عضو موسس HuffPost به علاوه امروز.

این مقاله در ابتدا در ظاهر HuffPost و به روز شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>