لغو کا فصل می تواند FCS نقطه اوج

(آمار انجام) – یک FCS فصل است که به ظاهر در مواجه با مرگ تدریجی می تواند رهبری را به اتاق اورژانس در روز جمعه.

با توجه به گزارش های بروس فلدمن های ورزشی در روز پنج شنبه کا فوتبال را به دست کشیدن بیش از مهره های بازی دومینو در کالج فوتبال با اعلام این نمی خواهد که یک برنامه کنفرانس در پاییز امسال با توجه به نگرانی های جهانی COVID-19 بیماری همه گیر. آن است که انتظار می رود, اما, 12-عضو کنفرانس اجازه داده می شود به دنبال مستقل برنامه.

دومی سناریو متفاوت خواهد بود از قبل اطلاعیه های ساخته شده توسط پیچک و وطن پرست لیگ و اواسط شرق, ورزشی, کنفرانس, که در آن هیچ یک از اعضای خود را از یک سقوط, ورزش فصل است. Hampton, بزرگ جنوبی عضو کنفرانس همچنین اعلام کرد در اوایل این هفته آن را نمی خواهد سقوط رقابت است.

FCS – پایین تر از نیمی از لشکر من – 13 کنفرانس و 127 عضو برنامه. این کا در نظر گرفته شده است یکی از سه بالا همایش بزرگ آسمان و میسوری ولی در مجموع 11 قهرمانی ملی بازی حضور در بین شش برنامه های مختلف از سال 2003.

جیمز مدیسون دستگیر شده سه نفر از چهار کا عناوین و پیشرفته به قهرمانی ملی بازی سه بار در آن span برنده 2016 تاج. حتی بدون یک کا برنامه آمیلیا سعی خواهد کرد که برای توسعه آن برنامه خود را به عنوان طولانی به عنوان NCAA دارای postseason با توجه به اخبار روزانه-رکورد هرسنبرگ ویرجینیا.

اما نه همه کا اعضا را در نظر بگیرید که فرصت بودن و قابل دوام به جای سنجاق امیدوار است در فصل بهار مانند FCS همایش با لغو پاییز فصل باید به سمت چپ باز به عنوان یک احتمال است.

روز دوشنبه کا به تعویق افتاد هفته آینده مجازی رسانه های بعد تا اطلاع ثانوی. اگر و مطمئنا زمانی که کنفرانس برنامه nixed در روز جمعه می تواند در خدمت به عنوان یک نقطه اوج در برابر هر شکل از یک سال 2020 FCS فصل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>