برندگان و بازندگان در بریستول همه ستاره مسابقه

برندگان

تعقیب Elliott — نمرات آنچه او در نظر اول خود را امضا پیروزی با اولین All-Star پیروزی و, ورزش محبوب ترین راننده را در مقابل بزرگترین تجمع طرفداران در ایالات متحده رویداد ورزشی پس از مارس. “به من امشب احساس مانند یک رویداد دوباره. من احساس می کنم مثل ما گم شده است که قطعه برای چند ماه. این فقط احساس واقعا خوب به نسکار بازگشت. منظورم نسکار ساخته شده است طرفداران.”

Kyle Busch — دوم به پایان رسید. او هنوز هم winless در جام حذفی در نقاط نژادها و غیر نقاط نژادها اما این یک گام در مسیر درست برای یک تیم است که به طور معمول برنده این نقطه در این فصل است.

Clint Bowyer — او موفق به کسب رای فن و رو به همه ستاره مسابقه. که برجسته خود را به عنوان او به پایان رسید 15.

بازنده

بابا والاس — غرق پس از تماس از مایکل مک داول در اوایل باز و هرگز فرصتی به همه ستاره مسابقه. یک نا امید والاس گفت: پس از حادثه: “فقط بی احترامی است.”

Jimmie Johnson — نهایی خود را همه ستاره ظاهر شد فراموش شدنی اتمام 17th. از سه اتومبیل او قرار می گیرد جلوتر از دو نفر در تصادفات است.

Chip Ganassi مسابقه — مت Kenseth به پایان رسید 18 و Kurt Busch به پایان رسید 20 در 20-ماشین درست شب چهارشنبه.

برندگان و بازندگان در بریستول همه ستاره مسابقه در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>