که در آن کابوی رفت با Dak

مرحله راه اندازی شد برای دو طرف به ملاقات در وسط. در پایان دالاس کابوی ها و Dak پرسکات هرگز نمی تواند توافق بر آنچه وسط واقعا بود.

امضای مهلت حق رای دادن-برچسب بازیکنان آمد و رفت برای کابوی ها و پرسکات به چرخ ضامن دار کردن و کار کردن فرمت چهارشنبه پایان امید است که هر دو را تسلیم یک کمی خاک در حال حاضر به شکل کل پادشاهی با هم در دراز مدت. اما وجود دارد هیچ پسوند بود. و با وجود چه کسی ممکن است گزارش در مورد کدام طرف آماده بود برای دریافت یک معامله انجام می شود, چند, منابع آشنا با این مذاکرات گفت: یاهو ورزشی در روز چهارشنبه بود که آن را هرگز در نزدیکی یک خانه کشش. در واقع این حساب پیشنهاد مشترک خوش بینی برای یک معامله هرگز بدست نزدیکی جایی که در آن بود در ماه اوت از سال 2019 که این حرکت برای کابوی ها و پرسکات اردوگاه به عنوان فصل.

که زمانی است که این معامله باید تکمیل شده است. اواخر ماه اوت در سال 2019 است که دالاس باید دوخته امید خود را برای چهار سال رویه در مقابله با اعداد است که باید همسان چهار سال 140 میلیون دلار فرمت سیاتل Seahawks’ راسل ویلسون به امضا رسید. در آن زمان منابع می گویند دالاس خودداری کردند در چنین مفهوم طرفدار سلتنج از پرسکات که می توانست او را از بین Philadelphia Eagles’ کارسون Wentz و لس آنجلس قوچ’ Jared Goff بلکه با همان عناصر شش سال از کنترل قوچ و عقاب رو در خود می پردازد.

اگر شما نمی دانید که آن را در حال حاضر اجازه دهید آن را روشن one last time: این است که در آن بن بست آغاز شده است. و آن را تنها برای رفتن به شکسته توسط کسی که تسلیم چیزی است که مقدار قابل توجهی است. دالاس می خواستم تخفیف و کنترل است. پرسکات نبود به هر دو. سرانجام ریاضی تنها زبان است که اهمیت و دالاس اجازه دهید که ریاضی دریافت وجه خارج از آن منطقه راحتی.

Dak Prescott's franchise tag will bring him a salary of $31.4 million this season. (Photo by Tom Pennington/Getty Images)
Dak پرسکات حق رای دادن برچسب به ارمغان بیاورد او حقوق و دستمزد $31.4 میلیون در این فصل است. (عکس توسط تام پنینگتون/گتی ایماژ)

2 اشتباهات کابوی ها در برخورد با Dak پرسکات

که در آن پیش بینی غلط در می آید. و آن را اساسا تمام کابوی’ پایان. دالاس فکر همه همراه بود که قیمت گذاری پرسکات بازار نسبتا. آن را هرگز به نظر می رسید به درک دو چیز است که پرسکات telegraphed به حق رای دادن.

اول او روشن به کا نماینده تاد فرانسه در تابستان سال 2018 یک حرکت بود که روشن اشاره که پرسکات که قرار بود برای رسیدن به خود را حداکثر در یک نقطه مقابله consummated شد. در یک سناریو که گرفتن یک قرارداد زودتر انجام شود بهتر است. و دالاس باید به حال یک چارچوب برای یک معامله انجام می شود در اواخر سال 2018 فصل قبل دیگر quarterbacks از کلاس از سال 2016 شروع به انجام خود را به پسوند. دیگر دالاس منتظر بیشتر از آن خواهد بود و به یقین که Wentz و Goff خواهد عامل به مذاکرات است. به عنوان آنها در نهایت زمانی که دالاس موفق به بیرون آمدن از جعبه با نوع $32 میلیون در هر سال ارائه است که باید با تسریع در یک معامله به عنوان NFL را سراغ ترکیب در 2019.

نکته دوم دالاس موفق به درک بود اگر پرسکات نمی توانید یک معامله قدم زدن ارزش خود را جلوتر از پسوند Wentz و Goff او که قرار بود به شرط خود را تمام راه را به رایگان آژانس حتی در صورتی که به معنای رفتن سال به سال از طریق 2022 در فصل. اساسا هنگامی که پرسکات رفت 2019 بدون یک معامله تنها شانس دالاس قرار بود که در یک تخفیف خواهد بود اگر پرسکات سقوط تخت در چهره خود را. و هنگامی که او در سه بازی اول از 2019, اردوگاه خود می دانستند به قیمت رفتن تا به عنوان فصل پیشرفت. که چه اتفاقی افتاده است, گسترش مشکلات بین دو طرف است.

پرسکات مجموعه به بیش از $120 متر بیش از 3 سال

که همه ما به ارمغان می آورد بازگشت به ریاضی است که به دالاس به گره. با پرسکات نیاز به شرط بندی بر روی خودش در فصل گذشته و تمایل به دادن تخفیف کابوی می خواستم — و چرا او پس از حزقیال الیوت معامله در تابستان 2019 — این هیولا از همه حالات. یکی که در آن پرسکات شماره قرار داده و او را در موقعیت به بالاترین پرداخت بازیکن در NFL از سال 2020 از طریق 2022. که او خواهد بود اگر دالاس مکان های حق رای دادن تگ بر روی او برای سه سال آینده در لحن بیش از $123 میلیون در تضمین دلار است. حقوق که انتظار می رود برای شکستن به $31.4 میلیون در سال 2020 $37.7 میلیون دلار در سال 2021 و $54.2 میلیون در سال 2022.

برای برخی از دیدگاه پرسکات خواهد سبقت گرفتن لیگ و سوپر جام MVP کارفرمایی پاتریک Mahomes در واقع تمام سه سال از آن می پردازد. و او باید از این فرصت برای ضربه زدن رایگان آژانس پس از هر یک از آنها باید دالاس نگه داشتن و بالا بردن حق رای دادن برچسب حول و حوش پس از سال 2020 است. که همه به معنی پرسکات می تواند بالاترین پرداخت بازیکن NFL در طول سه سال آینده و سپس وارد رایگان آژانس های زیر 2022 زمانی که او می تواند به اعتصاب یک معامله است که ادامه خواهد داد به او بالاترین پرداخت بازیکن در لیگ برای سال آمده است.

البته پرسکات برای ادامه تولید در دالاس. که به معنی یک گام به جلو در سال 2020 همراه با ثبات در سال 2021 و 2022. که از مالش که از دالاس هرگز بهره گرفته تنها به دلیل پرسکات شده است مایل به گرفتن خطرات ناشی از یک سال-به-سال مقابله به حداکثر کردن ارزش خود را بسیار شبیه به کرک عموزاده را با واشنگتن در سال 2016 و 2017. و مبادا کسی فراموش عموزاده’ تصمیم به قرار دادن او در موقعیت نهایت بازنشسته به عنوان یکی از بالاترین پرداخت quarterbacks در NFL تاریخ است. بسیار شبیه Drew Brees که تحت یک حق رای دادن برچسب و سپس بارها و بارها به حداکثر رساندن ارزش خود را بیش از گذشته 14 سال با پرستاران نیواورلئان.

Dallas Cowboys quarterback Dak Prescott, left, team owner Jerry Jones, center, and defensive end DeMarcus Lawrence, right, visit before the main event between boxers Errol Spence Jr. and Mikey Garcia on Saturday, March 16, 2019, in Arlington, Texas. (AP Photo/Richard W. Rodriguez)
Dallas Cowboys کارفرمایی Dak پرسکات چپ تیم صاحب جری جونز, مرکز پایان دفاعی DeMarcus لارنس, راست, بازدید قبل از رویداد اصلی بین بوکسورهای Errol اسپنس جونیور و Mikey گارسیا در دوشنبه 16 مارس 2019 در آرلینگتون تگزاس. (AP Photo/Richard W. رودریگز)

چگونه دالاس, Dak می تواند شکستن

با توجه به تمام این اطلاعات دالاس در حال عبور از یک پل است که آن را به حال حاضر به عنوان شنبه ، آن را به حال برای آمدن به مقابله با این واقعیت است که پرسکات بود $123 میلیون در تضمین در مقابل او در سه سال آینده. و او به طور متوسط حقوق و دستمزد در آن span خواهد بود $41 میلیون دلار در هر سال است. که اهرم به تنهایی قرار داده و به امید گرفتن یک Goff-مانند قرارداد خوبی به آینه. یک بار دیگر زمان برای Goff معامله شد در اوایل سال 2019 offseason. و پس از آن زمان برای یک Wilson معامله شد قبل از 2019 فصل لگد زدن. و هم به تقاضا کنترل فراتر از چهار سال بود از بین رفته تا حد زیادی به دلیل پرسکات رفته بود به 2019 فصل مایل به قرار دادن تمام خطر بر روی شانه های او — که حذف یک کارت است که دالاس می تواند در مذاکرات است.

پس چه اتفاقی افتاد ؟ به خوبی از این منابع که آشنا با این مذاکرات وجود دارد هرگز یک توافق در وسط زمین. نه در سال است. نه به طور متوسط حقوق و دستمزد. نه تضمین. و هر یک از این ستون ها مربوط به دیگران است. دالاس هرگز بیشتر سال بدون پول بیشتر و بیشتر تضمین می کند. که به معنای اگر چهار سال معامله شد nonstarter برای حق رای دادن آن نیاز به آمدن به مقابله با پرسکات برچسب ها افزایش به $40 میلیون در هر سال کارفرمایی خاک.

که اتفاق نمی افتد بنابراین این هرگز ، در حال حاضر دالاس در یک مخمصه است که تنها بدتر ویژه با 2021 کلاه حقوق و دستمزد به احتمال زیاد به تخت به دلیل از دست دادن درآمد به علت COVID-19 این سال است. که به معنی کابوی ها را به حقه بازی ساختار برخی از معاملات در سال آینده به پرسکات $37.7 میلیون تضمین حقوق و دستمزد مناسب اگر او برچسب زده دوباره. که او به احتمال زیاد خواهد بود مگر اینکه او رنج می برد یک گام بزرگ به عقب و یا آسیب در سال 2020 است که باعث می شود خود را گسترش ارزش به recalibrated.

که در $54.2 میلیون دلار برچسب قیمت در سال 2022 آن را یک رقم غیر قابل تصور برای دالاس. یکی است که می تواند بهار را به رایگان آژانس پس از 2021 فصل است. یا آن را می تواند نیروی دالاس به شکستن بانک و معده این واقعیت تلخ است که ساخت پرسکات بالاترین پرداخت بازیکن در فوتبال پس از 2021 فصل — اگر او همچنان در مسیر —نمی تواند اجتناب شود.

قطعا وجود خواهد داشت هیچ جایی برای تخفیف در آن نقطه است. و در واقعیت وجود دارد, نبود اتاق های زیادی برای تخفیف پنج شنبه. آن زمان آمد و رفت و یک سال پیش. دالاس باید شناخته شده که در آن این که قرار بود پس از آن. آن نبود که رهبری ما را به این نقطه و مجموعه ای از گزینه های است که تنها بدتر اگر پرسکات نقش به خوبی از جمله طلاق رانده شده توسط یک کارفرمایی بازار کابوی بازی هرگز به درستی.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>