چه اتفاقی می افتد به 2021 پیش نویس به منظور اگر NFL season لغو شده است? در اینجا 3 سناریوی احتمالی


اعتماد به نفس در یک فصل NFL رخ می دهد — حداقل در بخش — در سال 2020 احساس می کند بیشتر در حال حاضر از آن برای یک فصل فوتبال این سقوط.

اما هیچ آهن چادری باور است که فوتبال حرفه ای را در بدون موضوع, میان COVID-19 همه گیر و بسیار واقعی چالش های پیش رو. و اگر یکی از چیزهایی که ما یاد گرفته ایم در طول این مصیبت است که وجود دارد هرگز زمان کافی برای برنامه ریزی برای پایین جاده.

به همین دلیل ما در حال لگد زدن در اطراف این ایده از آنچه اتفاق می افتد به 2021 پیش نویس NFL اگر بدترین سناریو وجود دارد 2020 فصل است. (ما وعده ما در حال تلاش نیست که به اشتباه در اینجا صرفا عملی محتاطانه و فعال.)

تا کنون لیگ است که مادر در این موضوع. ما به نام اطراف به تیم های مختلف لیگ برتر و منابع و واقعا وجود دارد نه به نظر می رسید بسیار در راه وزوز در ماده. شاید تاپیک بسته شده-درب بحث در مورد چگونه به منظور تعیین می شود اما در آنجا نیز شده است ظاهری اعتماد به نفس است که NFL همه چیز را در قدرت خود را برای یک فصل از طریق جهنم و یا زیاد آب است.

حتی پس در اینجا سه سناریو ما می تواند اتفاق می افتند. هیچ کدام کامل هستند اما NFL را به وزن این گزینه ها (یا دیگران) برای تولید بهترین نتیجه ممکن را از بدترین نتیجه ممکن.

نگه داشتن 2020 به منظور پیش نویس برای 2021

این امر می تواند کاملا رک و پوست کنده بسیار مشکل ساز منجر شود. NFL نیست مانند سایر لیگ ها که در آن تیم بماند بد (یا خوب) برای امتداد طولانی به راحتی.

NFL تیم های که به دست آورده بالا-پنج انتخاب از 2015 تا 2019 — که آیا آنها داد و ستد را انتخاب کنید یا نه — به دست آورد به طور متوسط خالص 3.64 پیروزی (با روابط شمارش به عنوان نیمی از پیروزی) که منجر به طور متوسط بهبود .228 در پیروزی درصد است که متعاقب آن فصل است.

از 25 تیم برگزار شد که در اصل بالا-پنج میدارد که در دهانه از جمله کسانی بود که معامله خود را در دور اول انتخاب قبلا (مانند قوچ در Jared Goff معامله یا تگزاسی در Deshaun واتسون تجارت) تنها سه دیدم از پیروزی در مجموع کاهش سال بعد.

کمی شوک: The Browns انجام شده که دو بار. که در طول این Browns نیز تنها تیم برای انتخاب دوباره در پنج سال بعد از فرود وجود دارد در سال 2016 2017 و 2018. اما نکته این است که بد تیم یک سال صریحا تمایل به دریافت بهتر بعدی.

اگر ما نگه داشته 2020 سفارش استاتیک که به معنای Cincinnati Bengals را انتخاب کنید برای اولین بار دوباره در سال 2021 به دنبال Washington, شیر, غول ها و دلفین. هیچ راهی وجود دارد Bengals خواهد را انتخاب کنید فرض 2021 بالا انتخاب کنید مورد علاقه Clemson QB ترور لارنس داشتن گرفته LSU جو نقب زدن این بهار مناسب است ؟

Clemson quarterback Trevor Lawrence could be the top pick in the 2021 NFL draft. (Photo by Maddie Meyer/Getty Images)
Clemson کارفرمایی ترور لارنس می تواند بالا انتخاب کنید در 2021 پیش نویس NFL. (عکس Maddie مایر/گتی ایماژ)

حتی اگر Bengals احساس لارنس بهتر بود چشم انداز از نقب زدن آن را ایجاد برخی از املاک تداخل و اگر آنها در نقل مکان کرد تا به سرعت از یک QB چشم انداز و محلی بچه کمتر — قبل از او حتی مناسب برای آنها. در بالا از آن تجارت ارزش برای لارنس تبدیل می شود که 21 سال در ماه اکتبر تقریبا به طور قطع خواهد بود بالاتر از نقب زدن که تبدیل به 24 در ماه دسامبر.

که به معنی Bengals می تواند به دست آوردن یک مزیت بسیار بزرگ با قرار دادن شماره 1 انتخاب کنید تا برای فروش اگر آنها می خواستند. علاوه بر فوق العاده میدارد آنها می خواهم به Bengals حتی ممکن است در یک موقعیت به زمین حمله مقابله با راهنما (مانند اورگان Penei Sewell) و یا به نقب زدن خود را از رفتن به کالج گیرنده (LSU را Ja’Marr تعقیب) اگر آنها می تواند باقی می ماند به اندازه کافی بالا در پیش نویس در یک تجارت کردن وضعیت.

دو تیم — قوچ و تگزاسی — آیا خود 2021 میدارد دور اول به دلیل معاملات. که به معنی پلنگ را تحت این سناریو را نهم (خود به خود) و 20 کلی میدارد (از قوچ) برای دومین سال متوالی. دلفین ها یک بار دیگر خواهد سر به 2021 پیش نویس با پنجم (خود به خود) و 26 کلی میدارد (از تگزاسی).

و مانند Bengals این دلفین ها — که فقط پیش نویس توا Tagovailoa — همچنین می تواند خود را انتخاب کنید تا برای پیشنهاد اگر حق کارفرمایی چشم انداز مانند اوهایو دولت جاستین زمینه و یا شاید ایالتی داکوتای شمالی را Trey نیزه شد به اندازه کافی جذاب گزینه برای تیم های دیگر.

نگه داشتن 2020 جهت 2021 خواهد نشان دهنده مسیر کمترین مقاومت اما این لزوما به معنای آن خواهد بود که محبوب ترین گزینه است. بسیار به ندرت بالای پیش نویس نگاه همان یک سال به بعد.

دنبال 2005 NHL پیش نویس مدل

در سال 2004 NHL و بازیکنان آن اتحادیه قفل شده بودند در یک اختلاف کار و متعاقب آن فصل لغو شد. پس از تاخیر پیش نویس تقریبا یک ماه لیگ برتر مشخص آن در سال 2005 به منظور پیش نویس بر اساس وزن سیستم قرعه کشی.

تحت کسانی که مقررات این تیم است که تا به حال از دست رفته برگشتی هر یک از قبلی سه فصل و کسانی که تا به حال به دست آورده بالا به طور کلی انتخاب قبل از چهار سال داده شد ترین قرعه کشی توپ (سه). شش نفر از NHL 30 باشگاه ملاقات هر دو معیار.

ده تیم NHL که تا به حال یک حذفی ظاهر و یا انتخاب اول کلی در آن سال ها به دست آورده هر دو قرعه کشی توپ. و باقی مانده از 16 باشگاه ملاقات کرد که نه معیارهای هر داده شد یک توپ.

NHL قرعه کشی فرایند است که سال متفاوت بود از NBA پیش نویس سیستم قرعه کشی که در تمام 30 تیم تا به حال یک شات در بالا انتخاب کنید. شانس نیز به مراتب بیشتر در NHL سیستم برای یک تیم خوب فرود بالا انتخاب کنید — می تواند شما را تصور کنید Detroit Red Wings داشتن فرود آمد اولین کلی انتخاب (نسل استعداد در سیدنی کرازبی) پس از به طور متوسط یک لیگ-بهترین 111.5 امتیاز قبلی چهار فصل?

اگر NFL تصویب این سبک از قالب وجود خواهد داشت یک فرصت برای یک تیم مانند پرستان درآمد بالا انتخاب کنید در سال 2021 که قطعا بیش هست. خود را “لایحه Belichick تانک برای ترور” توییتهایی نمی خواهد نگاه پوچ در حال حاضر است که برای مطمئن.

The NHL had to tinker with its 2005 draft order following a lost season, and generational talent Sidney Crosby was the top pick that year. (Photo by Brian Bahr/Getty Images for NHL)
NHL تا به حال به سرهم بندی کردن با آن در سال 2005 به منظور پیش نویس پس از دست نجومی و نسل استعداد سیدنی کرازبی بالا بود انتخاب کنید که در آن سال. (عکس توسط برایان بحر/گتی ایماژ برای NHL)

NHL سیستم تولید برخی از وحشی نتایج آن سال. چهار تیم با سه قرعه کشی توپ (Pittsburgh Penguins Columbus Blue Jackets, Buffalo Sabres و نیویورک رنجرز) به دست آورده اول ششم 13 و 16 میدارد بود.

در همین حال پنج نفر از 16 یک توپ قرعه کشی تیم ها به پایان رسید تا چیدن بالاتر از حد انتظار است. برندگان بزرگ بودند Montreal Canadiens که به پایان رسید تا با پنجمین کلی انتخاب و پس از برنده شدن در یک سری حذفی در فصل 2003-04. کوسه ها که موفق به کسب 10 بازی حذفی و از آن ساخته شده به این کنفرانس نهایی برداشت 12th.

دو حذفی تیم, سناتور و Canucks برداشت نهم و 10 بود. قرمز بال به طور منظم فصل امتیاز از رهبران برداشت 19 — پیش از دو غیر حذفی تیم Oilers و Panthers که برداشت 25 و 29 بود.

اگر NFL سعی کردم این نوع فرمت آن را ممکن است به شدت تغییر سیستم.

با استفاده از NHL دقیق مدل سه توپ قرعه کشی تیم ها خواهد بود Tampa Bay Buccaneers, New York Jets, Denver Broncos و واشنگتن است. دو توپ تیم ها: Browns, آریزونا کاردینالز Cincinnati Bengals, San Francisco 49ers, Chicago Bears, لس آنجلس, شارژر, Indianapolis Colts, Carolina Panthers, Jacksonville Jaguars, New York Giants, Detroit Lions, Las Vegas, اظهارات و میامی دلفین ها. باقی مانده 15 تیم خواهد دریافت یک قرعه کشی توپ.

که ایجاد یک 53-توپ قرعه کشی که در آن سه تیم توپ خواهد هر 5.7 درصد شانس از بالا انتخاب کنید; این دو تیم توپ را 3.8 درصد شانس; و هر یک از یک توپ تیم را 1.9 درصد شانس.

فقط برای تفریح ما زد 10 شبیه سازی با استفاده از این قوانین. در اینجا چگونه بالا-10 میدارد آمد برای کسانی که (هر تکرار تیم میدارد شد فقط rerolled با استفاده از گوگل تصادفی ژنراتور):

We ran 10 simulated 2021 NFL draft orders for the top 10 picks using the NHL's 2005 draft model. (Eric Edholm/Yahoo Sports)
ما زد 10 شبیه سازی شده 2021 پیش نویس NFL سفارشات بالای 10 میدارد با استفاده از NHL 2005 پیش نویس ، (اریک Edholm/Yahoo Sports)

* — انتخاب کنید متعلق به پلنگ

** — انتخاب کنید متعلق به دلفین

ما سوگند ما این نسبتا; آن را به طور کاملا تصادفی. اما شما ممکن است بخواهید به شما انقباض غیر ارادی ماهیچه در صورت آماده زمانی که شما می بینید شبیه سازی 6 که تقریبا به نظر می رسد مانند یک حذفی زمینه و می تواند نتیجه که مخوف لارنس-به-فاکسبرو سناریو.

و تصور کنید که سیم بالا عمل است که یک جت فن. در این 10 حالات آنها یا انتخاب واقعا بالا (شماره 1 انتخاب کنید و سه بار شماره 2 به طور کلی یک بار) و یا از سمت چپ از بالا 10 به طور کامل (چهار بار) با فرکانس یکسان. نگاهی به حدس زدن آنچه که پایه فن فرض اتفاق می افتد در قرعه کشی واقعی.

برخی از شبیه سازی های نگاه نسبتا نزدیک به مانند یک انتظار می رود. اما آن را احساس به عنوان اگر وزن سیستم نیاز به پاداش بیشتر به طور مداوم underachieving تیم است.

NHL کمیسر گری Bettman قابل درک است که تعداد کمی از مردم خواهد بود واقعا خوشحال که چگونه است که لیگ زد آن قرعه کشی تحت شرایط دشوار.

“نیمی از لیگ احتمالا می خواست همه را به یک شانس برابر و نیم دیگر می خواستم تمام تیم های که نمی توان برگشتی به تنها شانس وزن یا unweighted,” Bettman گفت. “و اگر شما نگاهی آماری شانس هر دو سناریو آنچه که ما در مورد در وسط. و پس در واقع هیچ کس به خصوص هیجان زده اما همه قابل درک است که در آن تعادل بود احتمالا منصفانه ترین راه برای نزدیک شدن به آن است.”

مشکل این است که اگر یک تیم خوب به پایان می رسد تا با شماره 1 انتخاب کنید به خصوص در یک سال که در آن لارنس مانند یک نام خانگی عوام فرض خواهد بود که پیش نویس بود و به نوعی تقلب. اما NFL نیز می داند که یک قرعه کشی رویداد خواهد بود ساخته شده برای تلویزیون طلا برای لیگ به نمایش گذاشتن و کمک به جبران بریدن از درآمد از دست رفته از دست رفته و فصل است.

بنابراین مشکلات وجود دارد, با این روش, اما, نیز وجود دارد یک راه حل بالقوه از درون آن است.

چوب راست به شماره های اخیر

این پیشنهاد ما در حال بلند کردن اجسام از هوشمند ق کاربر “jeckenimbo” که پیشنهاد صرفا به طور متوسط از سه فصل گذشته’ نتایج و در حال اجرا جهت معکوس درصد برنده شدن. و اولین tiebreaker در اینجا خواهد بود 2019 پیروزی.

که به ما یک پیش نویس از:

1. غول 2. قهوه ای 3. Bengals 4. جت 5. کاردینالز 6. واشنگتن 7. اظهارات 8. Buccaneers 9. دلفین ها 10. Broncos 11. شیرها 12. پلنگ 13. کلت 14. Panthers 15. 49ers 16. شاهین 17. خرس 18. صورتحساب 19. تگزاسی (معامله به دلفین ها) 20. شارژر 21. هکرها 22. کابوی ها 23. تیتان 24. Seahawks 25. Steelers 26. عقاب 27. وایکینگ ها 28. قوچ (معامله به پلنگ) 29. کلاغ 30. ستاد 31. میهن پرستان 32. پرستاران

بد نیست. البته که همچنین رفتار 2017 نتایج تقریبا به همان اندازه به عنوان 2019 پیروزی بنابراین یک سیستم است که به شدت وزن نسبت به تاخر می تواند اجرا شود.

در اینجا برای مثال یک مدل دیگر ق کاربر پیشنهاد شده است که با استفاده از یک 10-30-60 وزن تقسیم برای سال 2017 2018 و 2019 سوابق ترتيب همراه با همان 2019-پیروزی tiebreaker:

1. Bengals 2. غول 3. شیرها 4. واشنگتن 5. کاردینالز 6. دلفین ها 7. Browns 8. جت 9. اظهارات 10. پلنگ 11. Panthers 12. Buccaneers 13. Broncos 14. شاهین 15. شارژر 16. کلت 17. کابوی ها 18. صورتحساب 19. Steelers 20. خرس 21. تیتان 22. عقاب 23. 49ers 24. وایکینگ ها 25. تگزاسی (معامله به دلفین ها) 26. هکرها 27. قوچ (معامله به پلنگ) 28. Seahawks 29. میهن پرستان 30. ستاد 31. سامسونگ 32. پرستاران

این مدل به وضوح افزایش تیم های مانند شیرها و استیلرز و تیم لطمه می زند مانند قهوه و 49ers. اما به طور کلی این روش را ناراحت بدترین مردم آن را به عنوان به طور کلی یک جامد نمایندگی چگونه تیم ممکن است پشته خارج از چند انتظار جهش می افتد و ما در هر فصل.

مشابه پیشنهاد از ما دوست پیت Fiutak از Collegefootballnews.com به نظر می رسد در جدول رده بندی است اما نه به منظور پیش نویس خود را.

این یک ظریف اما قابل تمایز است. پس از همه, شما می توانید برنده چهار بازی در یک فصل و انتخاب دوم به طور کلی به عنوان 49ers بود (فرود نیک Bosa) در سال 2019. و یا شما می توانید برنده چهار بازی و انتخاب هفتم به طور کلی به عنوان 49ers را در سال 2016.

The 49ers won four games in 2018 and frankly were pretty fortunate to be able to draft Nick Bosa. (Photo by Kevin C. Cox/Getty Images)
The 49ers برنده چهار بازی در سال 2018 و رک و پوست کنده خیلی خوش شانس می شود قادر به پیش نویس نیک Bosa. (عکس توسط Kevin C. Cox/گتی ایماژ)

شما می توانید برنده شدن در هفت بازی را پلی آف و انتخاب 20 یا بعد از هر پیش نویس قوانین به عنوان 2014 Panthers را فرود 25 انتخاب کنید. یا یک تیم می تواند برنده هفت بازی مانند جت را در سال گذشته و انتخاب 11th کلی. 2011 غول رفت 9-7 اما برنده سوپر جام که در آن سال و در نتیجه برداشت 32. در سال 2017 کلاغ رفت 9-7 از دست رفته برگشتی به دست آورده و 16 انتخاب کنید.

این سیستم با دقت بیشتری منعکس کننده پیش نویس-حافظه بهره مندی بیش از این رده بندی است. پیت مدل به طور متوسط از دور اول پیش نویس موقعیت (قبل از تراکم معامله شدند) برای هر تیم در طول سه سال گذشته است. که به ما می دهد یک پتانسیل 2021 منظور از:

1. Browns 2. Bengals 3. جت 4. غول T5. خرس T5. شارژر 7. کلت 8. واشنگتن 9. کاردینالز 10. دلفین ها 11. Panthers T12. Broncos T12. Buccaneers T14. پلنگ T14. 49ers 16. شیرها 17. اظهارات 18. قوچ (معامله به پلنگ) 19. اسکناس 20. تگزاسی (معامله به دلفین ها) 21. کلاغ 22. پرستاران 23. کابوی ها 24. عقاب 25. وایکینگ ها 26. Seahawks 27. تیتان T28. شاهین T28. Packers 30. Steelers 31. ستاد 32. میهن پرستان

فراموش نکنید که 2021 پیش نویس NFL برنامه ریزی شده است برگزار می شود در کلیولند. ما نمی گوییم لیگ خواهد دکل آن به نفع مردم است اما طرفداران وجود دارد نمی خواهد بیش از حد عصبانی است.

اما در جایی که پیت سیستم می رود به سطح بعدی — و شاید یک کمی اندکی فراتر از آن لیگ ممکن است مایل به رفتن است که او نشان می دهد بازگرداندن نظم در هر دور. شما می دانید یک “مار” پیش نویس مانند روش هزاران نفر از شما را استخدام استاندارد فوتبال فانتزی لیگ.

خواهد fantasy واقعا با واقعیت ؟ ما گمان نمی, حتی اگر تیم مانند پرستان که به نظر می رسد سالانه ذخیره دوم سرآمد خواهد بود در حمایت از این.

هیچ سیستم کامل است, به وضوح, و امید است که در زمان 2021 پیش نویس NFL رول در اطراف ما باید یک بازی کامل (یا بیشتر کامل) فصل و که همه از این مسئله. شاید راه حل نهفته در جایی در وسط نهایی دو, انتقادات و پیشنهادات با استفاده از وزن سیستم قرعه کشی اما یکی که بر مبنای نورد برنده درصد و یا پیش نویس اسلات و یا ترکیبی از این دو.

و هرگز آن را کمک می کند تا شروع به سر گرفتن در این نوع از چیزی. برنامه ریزی پیشرفته هرگز کسی صدمه دیده است به خصوص یک ورزش حرفه ای لیگ.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>