سازمان دیده بان 49ers rookie براندون Aiyuk نگاه انفجاری از بیرون آمدن از معافیت

بپرسید کسی که همیشه با 49ers به تازگی پیش نویس گیرنده گسترده براندون Aiyuk و بدون پرش به ضرب و شتم آنها را به بحث در مورد چگونه ورزشی او است.

نه تنها می تواند Aiyuk آن را انجام دهد اما او می تواند آن را به خوبی. اگر این کلمات نیست و انجام آن را برای شما فقط این کلیپ از او کار خود را می شکند و در طول تمرین:

شرط می بندم شما واقعا خوشحال شما لازم نیست برای رفتن در برابر او شما نیست ؟

The 49ers نقل مکان کرد و تا شش لکه های به شماره 25 به طور کلی برای انتخاب Aiyuk در سال 2020 پیش نویس NFL را از دانشگاه ایالتی آریزونا که در آن او به طور متوسط 18.3 متری در هر پذیرش در سال آخر خود را با شیاطین-با یک تکه خوبی از این کارگاههای آینده پس از گرفتن.

[مرتبط: چرا Aiyuk استخدام شد توسط Alabama به بازی در cornerback]

در طول NFL سراغ ترکیب Aiyuk رتبه در صدک 90 در گسترده و پرش عمودی و همچنین 10-حیاط تقسیم می شود. او نیز فرار خود را به 40 yard dash در 4.5 ثانیه است. او 81-بال اینچ (در 5-پا-11) بزرگترین برای هر کسی که از ارتفاع خود را در ترکیب تاریخ بود که قابل مقایسه با سابق تمام نرم افزار گیرنده گسترده کالوین جانسون.

نیازی به گفتن او را برای رفتن به یک علاوه بر فوق العاده به 49ers جرم.

سازمان دیده بان 49ers rookie براندون Aiyuk نگاه انفجاری از بیرون آمدن از معافیت در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Area

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>