راه های جدید برای ویرایش امروز مشاهده ویجت ها بر روی آی فون خود را در iOS 14


در iOS 14, آی فون خود را می توانید ویدجت صفحه اصلی, اما شما همچنین می توانید با استفاده از ابزارک در امروز مشاهده, اگر که برای شما راحت تر. شما در واقع می تواند استفاده از هر دو اگر شما می خواستم. اما وقتی که می آید به امروز مشاهده روند برای اضافه کردن حذف و ویرایش ویدجت تغییر کرده است.

قبل از اینکه هر زمان که شما می خواهید به ایجاد تغییرات به ویدجت خود را امروز مشاهده, شما می توانید ضربه تند وشدید زدن نمای باز به پایین بروید و شیر “ویرایش کنید.” آن را حتی به شما بگویم که اگر وجود دارد هر گونه جدید ویدجت های موجود در کنار “ویرایش” را فشار دهید. متناوبا شما می تواند طولانی را فشار دهید نرم افزار آیکون بر روی صفحه اصلی برای مشاهده ویجت در اقدامات سریع و سپس اضافه کردن آن را به خود را امروز مشاهده از وجود دارد.

همه کسانی که همه چیز قابل توجهی وجود ندارد و در iOS 14.

اما, وجود دارد راه های مختلفی برای تغییر چگونه خود را امروز مشاهده به نظر می رسد که بسیاری از تمرکز بر روی iOS 14 جدیدتر سبک ویجت. اما نه هر برنامه توسعه در هیئت مدیره پرید و خود را به روز ابزارک نشده است. برخی ممکن است هرگز خود را به روز رسانی ویدجت. بنابراین به جای خلاص شدن از آنها به طور کامل, شما هنوز هم می توانید دسترسی به آنها را در امروز مشاهده حداقل تا زمانی که اپل یک روز خندق قدیمی به سبک ویدجت در دسترس نباشد. می تواند اتفاق می افتد که در iOS 15? شما هرگز نمی دانید.

مرحله 1: باز کردن امروز نمایش ویرایشگر

مثل ما فقط ذکر شده وجود دارد بیش از یک راه برای باز کردن امروز نمایش ویرایشگر. به علاوه بر خلاف زمانی که در حال ویرایش امروز مشاهده قبل از باز کردن امروز نمایش ویرایشگر نیز باز می شود روی صفحه نمایش ویرایشگر. بنابراین شما می توانید کش رفتن به صفحه اصلی برگردید و ادامه تغییرات وجود دارد اگر شما می خواهید.

هنگامی که شما برای باز کردن امروز نمایش ویرایشگر شما می توانید پرش به مرحله 2 زیر برای دیدن تمام است که شما می توانید با طراحی دوباره ویدجت. به عنوان میراث ویدجت مرحله 3 به شما نشان دهد که چگونه آن را با این نسخهها کار با آنها که بسیار بسیار مشابه به عنوان قبل از.

گزینه 1: طولانی مطبوعات پس زمینه

در امروز نمایش وجود دارد کمی فضای بیشتری برای مشاهده این زمینه شفاف تر وجود دارد استفاده می شود. درست مثل با مدت طولانی فشار دهید حرکت بر روی صفحه نمایش را وارد کنید حالت ویرایش شما می توانید فشار پایین و یا ضربه بزنید و نگه دارید در پس زمینه تا زمانی که شما همه چیز را ببینید jiggling.

گزینه 2: طولانی مطبوعات ویجت

همچنین به امروز مشاهده سریع اقدامات است که شما می توانید دسترسی های طولانی با فشار دادن یا ضربه زدن و نگه داشتن بر روی یک ویجت. اما آن را تنها در آثار مدرن ابزارک نه میراث آنهایی که. در اقدامات سریع منو خواهد شد گزینه ای برای ویرایش صفحه اصلی است.” این ضربه بزنید.

این منو همچنین دارای گزینه ای برای حذف ویجت” به همه چیز را سریع تر اگر شما فقط می خواهید به آن را حذف کنید. برای ویجت پشته آن را “حذف [نام برنامه]” برای هر برنامه شما در حال مشاهده و همچنین به عنوان “حذف پشته” به پاک کردن همه چیز. شما همچنین می توانید “ویرایش Stcalack” به تنظیم مجدد ویدجت یا ضامن “Smart Rotate” و برای فرد ویدجت است که می تواند ویرایش شما ببینید یک “ویرایش ویجت” گزینه بیش از حد.

گزینه 3: Long-Press یک ویجت و حرکت

یکی از سریعترین راه برای ورود به حالت ویرایش است به فشار پایین در یک ویجت و کشیدن آن را در جایی. اما فقط با گزینه 2 در بالا آن را تنها با این نسخهها کار در طراحی ابزارک نه آنهایی که مسن تر.

انجام آن این راه مفید ترین است اگر شما می خواهید به حرکت جدیدتر-سبک ویدجت به نقطه ای دیگر در امروز مشاهده و یا هر زمان که شما می خواهید برای ایجاد یک ویجت پشته اما شما همچنین می توانید با کشیدن آن را کمی به طوری که از آن باقی می ماند در همان محل و آن را هنوز باز ویرایشگر.

گزینه 4: طولانی مطبوعات ویجت

اگر شما متوجه نیست و در عین حال این اقدامات هستند و همه شبیه به صفحه نمایش با نرم افزار ها و پوشه ها. بنابراین به طور طبیعی, طولانی با فشار دادن یک ویجت در امروز نمایش تا زمانی که همه چیز تا هم کار خواهد کرد. دوباره, آن را تنها در آثار جدیدتر ابزارک و شما نیاز به فشار ادامه تا بعد از اقدامات سریع ناپدید می شوند.

گزینه 5: ویرایش صفحه اصلی

یکی دیگر از راه برای رفتن در مورد ورود به امروز مشاهده ویرایشگر است که برای باز کردن صفحه اصلی ویرایشگر صفحه نمایش از صفحه اصلی خود را. با استفاده از هر یک از موارد فوق ترفندها شما می توانید تمام آیکون برنامه خود را اهسته تکان دادن و سپس ضربه تند وشدید زدن به امروز مشاهده که در آن سردبیر هنوز هم باز است.

مرحله 2: ویرایش جدید-سبک ویدجت

هنگامی که شما کردم امروز نمایش ویرایشگر باز مختلفی وجود دارد چیزهایی که شما می توانید در رابطه با بازنگری شده ویدجت.

برای اولین بار شما می توانید شیر را به همراه علامت (+) در سمت چپ بالای صفحه (در صورت شناسایی مدل های) و یا بالا سمت راست (در ID لمسی مدل) برای باز کردن ویجت گالری. در اینجا شما می توانید جستجو برای ویدجت با نام کشیدن یک پیشنهاد ویجت راست به امروز خود را مشاهده و یا شیر ابزارک برای انتخاب یک اندازه و آمار “اضافه کردن ویجت.”

دوم, شما می توانید حذف ابزارک یا ویجت پشته با بهره برداری از منهای (–) ثبت نام و سپس “حذف شده است.”

شما می توانید تنظیم مجدد ویدجت شما در حال حاضر. فقط کشیدن و رها کردن آنها را به یک مکان جدید در امروز مشاهده. اگر شما می خواهید شما حتی می توانید با کشیدن آنها را در بالای دیگر مانند اندازه ویدجت برای ایجاد پشته.

چهارم شما می توانید شیر بر روی یک ویجت در حالی که آن را jiggling برای ویرایش گزینه های خود را. همه ویدجت دارای گزینه های قابل تنظیم. اگر آنها نمی, هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد هنگامی که شما شیر ویجت.

پنجم شما می توانید با کشیدن و رها کردن ویدجت از امروز خود را مشاهده به صفحه اصلی خود را و بالعکس. بنابراین اگر شما می خواهید برای دیدن یک ویجت بدون کشیدن شما می توانید آن را به صفحه اصلی خود را. اگر شما واقعا نمی نیاز به یک ویجت را بر روی صفحه نمایش اما هنوز هم می خواهید آن را در دسترس, شما می توانید آن را حرکت به امروز خود را مشاهده کنید.

شما می توانید همان ویجت در امروز مشاهده است که شما بر روی صفحه نمایش و بالعکس. که می آید در دستی هنگامی که شما می خواهید برای دسترسی به ویجت در صفحه قفل و همچنین بیشتر به راحتی از صفحه نمایش زمانی که قفل شده است.

مرحله 3: ویرایش سبک قدیمی ویدجت

برای ویدجت است که در میانهی شب به روز و در عین حال شما می توانید پیدا کردن همه آنها را در نیمه پایین از امروز نمایش صفحه نمایش. شما هنوز هم می توانید ببینید و ویرایش آنها را تنها نمی مانند جدیدتر ویدجت. به جای آن که در امروز نمایش ویرایشگر ضربه تند وشدید زدن به پایین ضربه بزنید ، سپس روی “ویرایش کنید.”

از اینجا همه چیز باید نگاه آشنا, آن را به عنوان همان است که چگونه این نگاه در iOS 13 و تحت. شما می توانید ضربه بزنید منهای (–) در کنار ویدجت های موجود به آنها را حذف کنید و یا لمس به علاوه (+) در کنار آنهایی که شما می خواهید برای اضافه کردن. در این لیست شامل ویدجت شما می توانید با کشیدن یک ویجت خود را به سه صف آیکون به تغییر مجدد ترتیب که در آن به نظر می رسد در امروز مشاهده.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

تصویر جلد توسط Jon شوالیه/ابزار هک; Gif توسط جاستین Meyers/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>