Moussa Cisse تعهد باعث می شود ممفیس بالا 25 تیم


Moussa Cisse متعهد به ممفیس در روز چهارشنبه است که بزرگ برای ببر. هر زمان که شما اضافه کردن یک 6-پا-11 مرکز است که ده چشم انداز و پتانسیل یک-و-بازیکن انجام می شود که می تواند در نهایت بهترین لبه محافظ در تمام کالج بسکتبال این فصل آینده, این یک چیز خوب است.

یک چیز واقعا خوب است.

این دقیقا به این بازیکن که Cisse است. او فوق العاده ورزشکار است که با یک موتور به در شیشه ای خواهد بود و تاثیر دفاعی حضور از روز اول که او مجاز است به بازی به صورت ببر. از همه مهمتر او نمی تواند در یک موقعیت که در آن او در حال رفتن به خواسته می شود به انجام خیلی بیشتر از آن است که برای این تیم ممفیس.

من صرف مقدار در تابستان گذشته تلاش برای تطهیر اعتیاد به مواد مخدره که احاطه ممفیس به عنوان آنها در آورده استخدام یک کلاس است که رتبه شماره 1 در کشور و به ویژه یک جفت از یک و انجام پنج ستاره در جیمز وایزمن و گرانبها Achiuwa. دلیل آن ساده بود: تمام شماره 1 استخدام طبقات ساخته شده است و هنگامی که شما در گذشته یک جفت از bigs که نیاز به نزدیکی سبد موثر باشد ببر تا به حال یک فهرست کامل از بچه ها که تا به حال همه گیری بودن 2-3 سال ،

فصل بالای 25 | Mock Draft | اوایل ورود ردیاب

D. J. Jeffries, Damian Baugh, Boogie الیس Lester Quinones. آن بچه ها همه تا به حال جامد دانشجوی سال اول فصل. مهمتر از همه آنها بازگشت به مدرسه برای سال دوم فصل و به رود گفت: بهترین چیزی که در مورد اول این است که تبدیل شدن آنها به رشته. پرتاب در بازگشت الکس Lomax و پنی Hardaway خیلی خوب هسته ای از محیط بازیکنان خود را در اختیار او حتی قبل از اینکه شما در نظر بگیرید بالقوه که Landers Nolley و Deandre ویلیامز دریافت چشم پوشی.

ارزش واقعی ممفیس, استخدام, کلاس نبود فقط وایزمن و Achiuwa آن این واقعیت است که پنی به حال خودش یک جامد پایه و اساس برنامه خود را در حال حرکت رو به جلو است. مگر اینکه شما در حال دوک یا کنتاکی تیم که بیشتر از یکی از آنها-و-دانشجویان سال اول انجام می شود در حال برنامه هایی که می توانید پلاگین این بچه ها در و از آنها بخواهید برای انجام یک کار. سالمترین برنامه ها در ورزش — ویرجینیا ویلانوا Gonzaga, کانزاس, بیلور — آیا این تیم است که می تواند زمین نخبگان استعداد در حالی که حفظ فهرستی از تداوم.

و این دقیقا چیزی است که پنی خود را با.

سوراخ در این تیم ممفیس بود در وسط.

نبود یک بازیکن در بازار بهتر مناسب برای پر کردن این سوراخ در ممفیس از Moussa Cisse.

علاوه بر این می دهد ممفیس یک تیم است که باید وارد فصل در فصل بالای 25 و باید یک شات در رقیب با هوستون برای آمریکا به طور منظم فصل عنوان شده است.

Moussa Cisse تعهد باعث می شود ممفیس بالا 25 تیم در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>