مورینیو میاد کین و Aurier پس از اسپرز ضرب و شتم نیوکاسل

خوزه مورینیو مورد ستایش قرار داد Serge Aurier شخصیت و lavished ستایش در هری کین پس از تاتنهام را 3-1 برنده شدن در نیوکاسل.

کین به ثمر رساند 200 و 201st باشگاه اهداف حرفه ای خود را در نیمه دوم به مورینیو اول خود را در لیگ برتر پیروزی در سنت جیمز پارک در روز چهارشنبه.

Son Heung-حداقل قرار دادن بازدید کنندگان در مقابل در نیمه اول اما مت Ritchie شایسته با تساوی یک خیره کننده در نیمه دوم اعتصاب.

کین ساخته شده بی فایده نیوکاسل پرداخت برای یک فقدان بی رحمی خود را به حرکت به طرف بالا به هفتم در جدول با دو بازی به بازی در نبرد برای اروپا مدرک تحصیلی.

مورینیو تمجید کاپیتان خود را و پر پشت Aurier که بازی کل بازی فقط دو روز پس از مرگ برادر خود را.

“ما تا به حال انعطاف پذیری و تمایل زیادی به پیروزی در این بازی و به مبارزه تا آخرین هدف ما این است که لیگ اروپا,” اسپرز رئیس گفت: مسابقه از روز است.

“پس از من آغاز ما چهارم جدول. اگر ما نمی توانیم به لیگ قهرمانان از لیگ اروپا مهم است.”

پرتغالی افزود: “هری کین می داند که چقدر مهم او این است که او باور نکردنی است.

“پس از چنین دشوار بازیابی [از آسیب] او در حال پخش است در هر دقیقه از هر بازی این بازی چهارم با دو روز در میان ما تنها تیم به این و هری به همه چیز.

“من افتخار می کنم و آنها را خوشحال با امتیاز. Serge Aurier بسیار قوی شخصیت هر فرد متفاوت است و در مورد او می خواست به بازی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>