لیکرز’ Howard ممکن است snitched در خود

لس آنجلس لیکرز مرکز دوایت هاوارد گفت: او گزارش شد در NBA ناشناس نوک خط.

هوارد اما ممکن است به سادگی snitched بر روی خود است.

هوارد با توجه به برندن رابینسون گفت: “گزارش روی خط تلفن که در جای خود به بازیکنان اجازه می دهد به صورت ناشناس گزارش تخلف به لیگ ایمنی پروتکل برای حفظ COVID-19 از حباب — برای پوشیدن ماسک خود را.

“کسی گفت به من,” او گفت:.

در حالی که ممکن است مورد Howard نشده است پنهان کردن این واقعیت است که او با پوشیدن یک ماسک بسیار در داخل حباب در والت دیزنی جهانی در همه.

او نوشته و چندین فیلم نشان می دهد که او بدون ماسک — بالا می برد که این امکان بسیار واقعی است که تنها کسی است که “گفت: در” هوارد خود بود.

NBA نکته خط فرمانی به آغاز استفاده می شود در روزهای اخیر و در نتیجه چندین بازیکن دریافت هشدار برای شکستن ایمنی پروتکل یک راه یا دیگری.

این لیگ در حال حاضر مجبور دو بازیکن را به قرنطینه بیش از حد پس از آنها به طور تصادفی شکست قوانین — ساکرامنتو را Richaun هلمز چپ حباب را انتخاب کنید تا مواد غذایی تحویل. Miami Heat ستاره جیمی باتلر و حتی امنیتی به نام او برای دریبل بسکتبال در اتاق خود.

نه هر کس خوشحال است در مورد نکته خط یا. Brooklyn Nets گارد اسپنسر Dinwiddie که تصمیم گرفتند در خارج از فصل است و نه در حباب گفت: او گفت: بازیکنان به استفاده از “کش رفتن خط.” یوتا جاز مرکز رودی Gobert — که اولین بازیکن قرارداد این ویروس در لیگ زیر را بدنام میکروفون حادثه در ماه مارس — حتی آن را به نام “خرده.”

بدون در نظر گرفتن چگونه آن آمد Howard دریافت یک هشدار برای پوشیدن یک ماسک داخل حباب است.

و اگر او را واقعا نمی خواهید به پوشیدن یکی شاید او نباید خیلی واضح در مورد آن در زمان آینده.

Dwight Howard said “somebody told on me” for not wearing a mask, though keeps sharing videos to social media where he’s not wearing one. (AP/Mark J. Terrill)
دوایت هاوارد گفت: “کسی گفت به من” برای پوشیدن یک ماسک هر چند نگه می دارد و به اشتراک گذاری ویدئوها به رسانه های اجتماعی که در آن او با پوشیدن یک. (AP/Mark J. Terrill)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>