چگونه می توان یک دکمه را که باز می شود مورد علاقه خود را در Google News موضوع در 1 ضربه بزنید


خبر جعلی یکی از اصلی ترین عوامل رانندگی برای اخبار گوگل در نظر گرفتن شکل فعلی آن است. آن را ارائه می دهد تایید منابع برای اطمینان از دقت بیشتر در خوراک خبری خود را برای کمک به کنترل گسترش اطلاعات نادرست است. چیزی است که شما ممکن است ندانید این است که شما می توانید مورد علاقه خود را در گوگل اخبار موضوعات از صفحه اصلی خود را با یک شیر آب تک.

باز کردن Google News نرم افزار به صفحه اصلی رفتن به زیر تب ها حرکت خود را “موضوعات” لیست در بالا و یکی را انتخاب کنید با ضربه زدن به آن است. در حال حاضر که شما در صفحه اصلی برای این موضوع شما می توانید آمار سه نقطه منو در بالا سمت راست را انتخاب کنید “اضافه کردن به صفحه اصلی” و دکمه “اضافه کردن.”

هنگامی که شما ضربه بزنید میانبر جدید شما فقط ایجاد شده بر روی صفحه اصلی خود شما پرش به سمت راست به صفحه اصلی برای این موضوع است. بنابراین وجود شما آن را — شما می توانید اخبار گوگل موضوعات به طور مستقیم از صفحه نمایش خود را با یک ضربه بزنید. شما حتی می توانید با کشیدن و رها کردن کلید های میانبر متعدد برای ایجاد یک اخبار گوگل پوشه با تمام مباحث خود را. این یک راه عالی برای اقامت با حداقل تلاش!

نکته نهایی

آن را ممکن است برای دیدن بر روی موضوعات با پس زمینه سفید, اما شما می توانید ضربه بزنید سه نقطه منو در میدان آیکون برای یک موضوع و سپس “اضافه کردن به صفحه اصلی صفحه” که در راه است. این اجازه می دهد تا شما را به اضافه کردن موضوعات مختلف به صفحه اصلی خود را بدون باز کردن هر صفحه موضوع.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>