بز بز: که آخرین چهار ؟


(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

که بز بز? بزرگترین greatests? پاسخ به این سوال که بزرگترین ورزشکار در تمام دوران ؟

ما درخواست شما را به رای دادن.

هنگامی که شما انجام دهید این در ذهن نگه دارید: این غیر ممکن است برای مقایسه بازیکنان در ورزش های مختلف. دخترک معصوم, اموزش مقابل مایکل جردن است, استدلال دندان شکن. آنچه می تواند ما را در تلاش برای تعیین این است: کسی که خود را تحت سلطه رقابت بیشتر ؟

ما کشت 16 ورزشکار از 16 ورزش های مختلف خود را بر اساس آرای که بز از هر فرد ، رای گیری در حال حاضر به نخبگان 8. به یاد داشته باشید این است که در مورد محبوبیت اما کسانی که خود را تحت سلطه ورزشی بیشتر است. رای در حال حاضر تعیین شده است که بز بز.

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

1. Wayne Gretzky در مقابل 8. دخترک معصوم, اموزش

این مورد برای Wayne Gretzky

این “یکی از بزرگ” متصلب 2,857 امتیاز در او 20 سال زندگی حرفه ای و خواهد خود NHL تمام وقت به ثمر رساند رکورد حتی اگر شما در زمان دور اهداف شغلی خود را (894) و تنها او کمک (1,963). نه زمان MVP, Gretzky شد تا درخشان او سایه انداختن بر روی سه مرد که در غیر این صورت باید بزرگ NHL بز موارد: Gordie Howe بابی Orr و Mario Lemieux.

— کوین Kaduk

این مورد برای کودک اموزش

چرا کودک اموزش بیس بز ؟ اجازه دهید آن را این راه: برای هر ورزشکار دیگر در این سری شما می توانید می گویند که او “به کودک اموزش خود” و شما می خواهم که یک مورد خوب بدون نوشتن کلمه ای دیگر. اما از آنجایی که ما فضا: بیش از هشت دهه پس از آخرین صفحه ظاهر اموزش هنوز شغلی رهبر در دو بازی مهم ترین آمار: جنگ (182.5 بازی) و عملیات (1.1636). او سوم در صفحه اصلی اجرا می شود (714) دوم در RBI (2,214) و 10 در حرفه طور متوسط پنبه حلاجی شده (.342). و اگر شما می خواهید به تسلط در 1927, اموزش ضربه 60 خانه اجرا می شود — بیش از کل ارسال شده توسط 12 از 15 تیم دیگر. همچنین در اینجا چیزی است که همه در زمان اجرای صفحه اصلی لیست نگاه کرد و در پایان سال 1935 روت نهایی سال: 1. دخترک معصوم, اموزش – 714; 2. لو گریگ – 378; 3. Jimmie Foxx – 302; 4. راجرز هورنزبی – 300; 5. ال سیمونز – 256. آه و او برنده 94 بازی و متعلق به یک حرفه ای 2.28 دوران به عنوان یک پارچ.

— کوین Kaduk

2. مایکل جردن در مقابل 10. تام بردی

در مورد مایکل جردن

مایکل جردن خیلی خوب بود ادعای خود را به NBA بز تاج و تخت است که هنوز هم به دست آوردن شتاب تقریبا یک ربع قرن پس از بازنشستگی خود را از شیکاگو بولز. “آخرین رقص” مستند به ما یادآوری چگونه به طور کامل او eviscerated لیگ. اردن رفت 6-برای-6 که عنوان شد در خط برنده Finals MVP در هر زمان. وی افزود: پنج منظم-فصل MVPs سه به ثمر رساند عناوین بیش از هر کس دیگری در تاریخچه و دفاعی بازیکن سال جایزه. هیچ مقدار از افتخارات و یا آمار به درستی می تواند محاسبه چقدر ترس اردن ترکیبی از مهارت ورزشی و اعتماد به نفس زده به مخالفان قلب زمانی که بازی اهمیت بسیاری است.

— بن رهربچ

در مورد تام بردی

به عنوان MVPs نرم افزار کاسه سوابق و سوپر باول حلقه شمع تا آن را سخت به استدلال می کنند در برابر هر کسی اما تام برادی به عنوان بزرگترین NFL بازیکن در تمام دوران است. شاید برخی از تمایز میان “بزرگترین بازیکن” و “بزرگترین رزومه,” با توجه به خیلی NFL موفقیت بر اینکه در وضعیت مناسب (و بردی شده است در یک باور نکردنی) اما چرا belabor نقطه ای که بردی رزومه ضربات هر کس دیگری میشه ؟ او بیشتر سوپر باول حلقه از هر بازیکن دیگر در NFL تاریخ است. او برای اولین بار برنده مسابقات قهرمانی در سن 24 و آخرین در 41 و آن را بعید است که هرگز همسان است. او یکی از پنج بازیکن با حداقل سه MVP جوایز گره خورده است و برای همه زمان ضبط با 14 Pro کاسه. و او هنوز هم با اضافه کردن به میراث او.

— فرانک شواب

3. راجر فدرر در مقابل 11. تایگر وودز

در مورد راجر فدرر

راجر فدرر شش سال اجرا از 2004-09 باقی مانده unapproached در تسلط خود را در تاریخ تنیس مردان جهان شماره 1 برای 237 هفته متوالی (دوم بهترین است Jimmy Connors در 160); برنده 14 از 24 گراند اسلم; فینالیست در شش دیگران; اتمام حرفه ای گرند اسلم. در یک کشش او رسیده نهایی در 10 گرند اسلم حوادث و در 17 18. که کشش به تنهایی سمان او در این گفتگو از بزرگترین تا کنون. که او انباشته یک رکورد 20 گرند اسلم عناوین بازی در همان دوران به عنوان رافائل نادال و نواک جوکوویچ, Nos. 2 و 3 در گرند اسلم لیست تنها موجب افزایش فدرر رزومه.

— جی هارت

در مورد تایگر وودز

اگر ما در حال صحبت کردن در تسلط — و ما — پس از تایگر وودز’ کشش از 1999-2002 است بدون مقایسه. او برنده پنج شش رشته از جمله چهار در یک ردیف و هفت نفر از 11. او 82 PGA Tour برنده قرار داده و او را در یک کراوات برای اولین بار.

— جی Busbee

4. محمد علی در مقابل 5. مایکل فلپس

این مورد برای محمد علی

مهم نیست که کدام نسخه از محمد علی شما انتخاب کنید — سریع و چالاک تقریبا غیر ممکن است-به-آمار-بوکسور جوانی خود و یا مکار ریگ مرد سخت است که پس از بیش از سه سال تبعید از ورزش خود — او دارای یک آرگومان به عنوان بزرگترین همه زمان خود را در ورزش است. علی برنده مدال طلای المپیک برگزار شد عنوان سنگین وزن در سه نوبت رفت 11-3 در برابر مخالفان که زخم های بین المللی بوکس از مشاهیر و شد بزرگترین ستاره ورزش تا به حال شناخته شده است.

— کوین یولا

در مورد مایکل فلپس

مایکل فلپس است … نفس عمیق … موفق به کسب 28 مدال المپیک, 10 بیش از هر کس دیگری; جمع آوری 23 مدال طلا 14 بیش از هر کس دیگری کرده است و تنها غالب ترین بازی های المپیک تاریخ, برنده هشت مدال طلا در سال 2008; مجموعه 39 world records; تنظیم یک رکورد جهانی در 15 برنده مدال طلا در 30s. آه و او موفق به کسب 20 مدال المپیک از اوسین بولت.

— Pat Forde

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>