جورج بازیگوش hilariously نظرات به Christian McCaffrey را Madden 21 امتیاز

گرفتن یک “99” امتیاز کلی در Madden چیزی است که به لاف زدن در مورد اما Carolina Panthers در حال اجرا پشت مسیحی McCaffrey سزاوار 100 در “Madden NFL 21” — حداقل با توجه به 49ers تنگ پایان جورج بازیگوش.

بازیگوش اعلام شد بر اساس یکی از مشخصه های تنهایی: McCaffrey اسلحه.

آن را کاملا 100 امتیاز افسانه ای در حال اجرا به عقب بری سندرز دریافت در Madden 99 و 2000 اما تعداد 99 متصل به C-مک قطعا نباید نادیده گرفته شود.

McCaffrey امضا $64 میلیون چهار سال تمدید قرارداد با پلنگ در ماه آوریل قرار می دهد که خود را 16 میلیون دلار حقوق سالانه در میان برخی از بالا از پشت در حال اجرا در لیگ.

McCaffrey یک هشتم به طور کلی انتخاب در سال 2017 پیش نویس NFL و ارزش پولی متصل به او است تا با حمایت موثر اعداد. در سراسر سه فصل تا کنون او را انباشته 2,920 متری با 24 عجله touchdowns.

بازیگوش نیاز خود را به من بدهید برخی از ستایش بیش از حد اگر چه او به سمت چپ خاموش معتبر “99 باشگاه” لیست همیشه کمی (او دریافت 98 امتیاز). هیچ تنگ می رسد بخشی از تیم ملی و شاید بازیگوش دعوت از دست داده بود در پست الکترونیکی.

[مربوط: این قرارداد نشان می دهد که چگونه underpaid بازیگوش است]

26 ساله بود که بخش بزرگی از کمک به 49ers پیشبرد به سوپر باول LIV در میامی در فصل گذشته. او به دست آورده همه نرم افزار های انتخاب در بالا از دو دوره متوالی Pro-کاسه افتخارات. او فصل گذشته نیز شمارش 1,075 مجموع متری و پنج touchdowns در 85 پذیرایی.

بازیگوش به نظر می رسد به بالاترین پرداخت تنگ پایان همیشه با یک قرارداد جدید این offseason. شاید که نشان می دهد او سزاوار دریافت که 99 امتیاز.

جورج بازیگوش hilariously نظرات به Christian McCaffrey را Madden 21 امتیاز در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Area

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>