Ex-49er جو Staley به فروش می رساند منلو پارک خانه برای $5.475 M پس از بازنشستگی

آن را هنوز هم سخت به این باور جو Staley دیگر نمی خواهد 49ers’ شروع در سمت چپ مقابله با پس از اعلام بازنشستگی خود را در ممکن است فروش خود را در منلو پارک خانه فقط ساخته شده است آن را حتی بیشتر است.

سابق 49ers offensive lineman فقط به فروش خود از 3300 فوت مربع خانه برای $5.475 میلیون با توجه به لس آنجلس تایمز با استناد به سوابق عمومی است.

(از طریق realtor.com)

چهار اتاق خواب سه و نیم, حمام, صفحه اصلی ویژگی های شومینه با سنگ بزرگ mantles یک غذا خوردن در آشپزخانه و یک اتاق خانواده که باز می شود تا به حیاط خلوت زندگی می کند که در بیش از یک چهارم از یک هکتار.

خارج وجود دارد در فضای غذاخوری, شومینه, یک عرشه و چمن.

با توجه به Realtor.com خانه شد و گفت: به واقع در “یکی از منلو پارک معتبر ترین cul-de-کیسه” و در راه رفتن فاصله از مرکز شهر.

[مرتبط: Staley با پوچ تعداد QBs در زندگی حرفه ای]

13 سال کهنه را پشت سر افسانه ای حرفه ای با شش Pro کاسه انتخاب. او در آغاز هر بازی او در بازی با 49ers (181) تیم او صرف تمامیت خود را NFL کمپین با پس از تدوین در سال 2007.

او به دست آورده NFL 2010 همه دهه تیم افتخارات در مارس و آن را بيشتر به خوبی سزاوار.

Ex-49er جو Staley به فروش می رساند منلو پارک خانه برای $5.475 M پس از بازنشستگی در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Area

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>