جرثقیل هنری قرارداد می شکند تمام قوانین

شما می خواهم برای جستجو در دور و گسترده ای را برای پیدا کردن یک بازی بهتر بین در حال اجرا به عقب و سازمان خود را از جرثقیل هنری و تنسی تیتان.

تیتان متعهد به سر و صدا از دهان, فوتبال حتی در امروز چاک-آن-در اطراف عصر. هنری است که اعمال 6-پا-3, 250 پوند قطار باری از یک مرد با کینگ سرعت و سفت بازو از جهنم است. او بازی های برتر, در یک جانشین شایسته برای ادی جورج و ارل کمپبل مشهور قدرت پشت در سازمان گذشته است.

برای همه بحث در مورد جریان بی از در حال اجرا به عقب موقعیت در NFL در نگاه به گذشته شاید ما نباید تعجب تیتان قفل شده است و او را تا دراز مدت پنج شنبه.

تیتان اجازه نداد هنری بازی در $10.2 میلیون حق رای دادن برچسب در سال 2020 و خطر بیگانه مهم ترین بازیکن در یک تیم که شوکه جهان پس از ساخت آن را به این بازی مسابقات قهرمانی آسیا در ماه ژانویه است. در عوض دو طرف رخ داد یک قرارداد چهار ساله به ارزش یک گزارش 50 میلیون دلار 25.5 میلیون تضمین شده است.

Derrick Henry got the rare long-term deal for a running back ahead of a potentially COVID-threatened NFL season. (Photo by Wesley Hitt/Getty Images)
جرثقیل هنری کردم نادر قرارداد بلند مدت برای در حال اجرا پشت جلوتر از یک برنامه به طور بالقوه COVID-تهدید NFL season. (عکس توسط وسلی Hitt/گتی ایماژ)

NFL حقوق و دستمزد کلاه عدم قطعیت

اگر چه برخی از آنها سریع به تمسخر معامله با دقت با استناد به این که بسیاری از این لیگ بهترین و باهوش ترین تیم چرخید پرداخت در حال اجرا پشت بزرگ, پول, آن سخت است برای دیدن چرا هر دو طرف به آن موافقت کردند.

به صورت هنری آن آشکار است. با COVID-19 مواج فوق العاده ای وجود دارد عدم قطعیت در NFL محافل مورد 2021 حقوق و دستمزد کلاه و چقدر پایین تر از آن می تواند اگر (و هنگامی که) لیگ درآمد شاقول این سال است. ما در حال صحبت کردن میلیون ها دلار در اینجا مردمی شاید حتی فراتر از به طور گسترده ای پیش بینی شده $20 میلیون به 30 میلیون دلار افت یک front-office منبع اخیرا با اشاره به یاهو ورزشی.

این بدان معناست که ارزش چند بازیکن پایه به دریافت فوق العاده پرداخت بعدی offseason و کسانی که وارد بازار ممکن است در نهایت داشتن را در کوتاه مدت تحت-بازار معاملات.

رایگان عامل در حال اجرا پشت کلاس 2021 خواهد بود لود بازار خریدار برنامه ریزی شده شامل Pro کاسه استعدادهای مانند جو Mixon, آلوین Kamara هارون جونز Dalvin طبخ جیمز کانر و فیلیپ لیندسی. نیز وجود داشته باشد به همان اندازه عمیق پیش نویس کلاس در موقعیت. همه این باعث می شود هنری حکیم را کمی بیشتر تضمین شده پول ($25.5 میلیون) از او می خواهم کسب درآمد در دو سال بیشتر از حق رای دادن برچسب (حدود 23 میلیون دلار).

“اگر شما یک مرد هستید مثل جرثقیل هنری و شما از در حال اجرا به عقب قفل خود را در عنوان مقدار پول به عنوان شما می توانید در حال حاضر” یک جبهه-دفتر ارزیاب گفته یاهو ورزشی در روز چهارشنبه. “شما می توانید صدمه دیده و … شما می خورد … را خط می خورد … شما فقط نمی دانم.”

تیتان امید 2019 موفقیت ادامه خواهد داد

تیتان شرط هنری که در آن قیمت و در انجام آنها قفل شده است و تا یک مرد که با عجله برای 1,540 متری به ثمر رساند 18 touchdowns فصل گذشته است و فقط وارد کردن فیزیکی نخست.

علاوه بر این پرداخت هنری تمرکز اصلی دفاع نیز یک راه اطمینان که همان مجموعه ای از شرایطی است که اجازه کارفرمایی Ryan Tannehill به رشد در سال 2019 در محل باقی می ماند برای آینده است. و پس از تیتان دست Tannehill یک castoff از میامی قبل از فصل گذشته $91 میلیون در کل تضمین این offseason که حس می کند بیش از حد.

در حالی که بزرگ پشت سنتی سن ضعیف هنری که تبدیل شده در ژانویه 26, باید برجسته شود تا حداقل سه فصل بیشتر به عنوان پشت در حال اجرا به طور معمول سقوط در اطراف سن 29. این بدان معناست که تیتان قطع می تواند او را در آن سن با دو سال در سمت چپ در ایران در نتیجه باعث ایجاد یک دسته از حقوق و دستمزد-کلاه فضا. این یک بازی کثیف ، هی که چگونه آن کار می کند.

تطبیق پذیری مهم در RB

در نهایت نیز وجود دارد این را در نظر بگیرید: در خلاء تیتان در حال گرفتن ارزش معامله. هنری میانگین حقوق سالانه $12.5 میلیون دلار در رتبه پنجم در میان موضع خود را در NFL است که نه متناسب با چگونه متکی به خود جرم است در مهارت های خود را. دوباره زندگی است در مورد اهرم و در حال اجرا پشت در امروز پاس-سنگین COVID-تهدید NFL زیادی ندارد.

به درجه که آن را وسوسه انگیز به تعجب که آیا هنری معامله خواهد بود شاخص از چه نوع قرارداد دیگر ستاره پشت در حال اجرا خواهد شد که با توجه الحاقات به زودی می تواند چکش را با باشگاه مربوطه.

به اندازه کافی جالب توجه دو NFL ارزیابی رسیده برای این ستون فکر می کردم که دو پشت در خاص است که باید به زودی برای مخاطبین جدید — پرستاران نیواورلئان’ Kamara و New York Giants’ Saquon Barkley — نمی خواهد تحت تاثیر هنری معامله است.

“آنها احتمالا می خواهم به پرداخت بیشتر [از او] به هر حال” یکی از ارزیاب اشاره کرد. “Kamara کشنده است در این بازی عبور کنید. Saquon است که همه در اطراف است.”

آیا دست کم گرفتن اهمیت است که تطبیق پذیری است. در حالی که هنری گرفتار در مجموع 18 توپ در سال گذشته Barkley به طور متوسط 71 پذیرایی دو فصل گذشته در حالی که Kamara به طور متوسط 81.

امروز NFL مورد پرتاب سنگ و چند ارزیاب به ذکر است که تیم احساس بسیار راحت تر پرداخت پول بزرگ در حال اجرا پشت آنها می توانید ویژگی های در پاس بازی به عنوان “سلاح.”

به همین دلیل دالاس به حزقیال الیوت (77 پذیرایی در سال 2018) یک هیولا قرارداد به ارزش 50 میلیون دلار تضمین شده در سپتامبر گذشته. به همین دلیل کارولینای lavished مسیحی McCaffrey (116 پذیرایی در سال 2019) با یک قرارداد به ارزش $36.3 میلیون تضمین شده در ماه آوریل است. هک که حتی همین دلیل New York Jets پاداش لو’Veon بل و با قراردادی به ارزش 35 میلیون دلار تضمین شده پس از 85-گرفتن مبارزات انتخاباتی در سال 2017.

به طوری که در تعریف درس که هر NFL در حال اجرا بازگشت باید از هنری معامله است. حتی اگر شما یکی از یکی تنگ پایان با اندازه های در حال اجرا با قهرمان دو سرعت سرعت مانند تیتان’ اگر شما می خواهید برای دریافت این پول بزرگ در این لیگ به عنوان یک دونده شما بهتر بود یک خطرناک عبور گیر مانند McCaffrey یا حداقل یک پرکار و پربار یکی مثل بل.

با توجه به نامشخص وضعیت 2021 حقوق و دستمزد کلاه و تقاضا قادر به مولد پشت در حال اجرا است که انتظار می رود به در دسترس باشد, بعدی, بهار, بزرگ بعدی دیدار به احتمال زیاد بر روی آن بستگی دارد.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>