وزوز رشد می کند از یک بلندی در مورد این گزارش واشنگتن حق رای دادن

واشنگتن حق رای دادن آغاز این هفته با این خبر که از نام آن تغییر خواهد کرد. وجود وزوز در محافل رسانه های که این هفته می تواند به سراشیبی از وجود دارد.

سه شنبه شب در دن استاینبرگ از واشنگتن پست ارسال شده مجموعه ای از توییت از رسانه ها گمانه زنی در مورد اعضای برخی از مرتب کردن بر اساس از منفی توسعه آمده است این هفته در مورد تیم های نامربوط به نام تیم.

از JP Finlay از NBC Sports واشنگتن گفت: “یک هفته پر مشغله. و آن را تمام می شود در مورد نام و آن را تمام می شود بسیار است.”

از Jason لا Canfora از CBS که یک بار کار می کرد واشنگتن ضرب و شتم برای واشنگتن پست: “این پیچانده شده و سمی فرهنگ واشنگتن فوتبال تیم مورد به معرض در یک مشمئز کننده مد . . . دوباره.”

از جولی دونالدسون از NBC Sports واشنگتن روز سه شنبه: “آنچه در حال آمدن است ناامید کننده و غم انگیز است.”

از اسکات ابراهیم از ABC 7: “وجود دارد خیلی بیشتر در جریان است . . . از تغییر نام. . . . و این خوب نیست. من جزئیات اما آماده شدن مردم است.”

این توییت احتمالا مربوط به پچ پچ در صنعت مورد واشنگتن پست داستان در مورد تیم. به عنوان تعطیلات آخر هفته آن را اعتقاد بر این بود داستان خواهد بود منتشر شده توسط سه شنبه. آن را در حال حاضر اعتقاد بر این است که از آن خواهد شد منتشر شده در پنج شنبه.

این تصور که دیگر کفش از نوعی کاهش خواهد یافت شده است طولانی برای بیش از یک هفته است. این موجب این PFT مورد از جولای 5: “می تواند نام جدید بود آغاز و نه پایان از تغییرات در واشنگتن؟” تلاش برای قرار دادن گوشت در شرایط خاص که استخوان رهبری برای ما کشف که شرکای محدود دوایت Schar و فرد اسمیت تلاش کرده اند به فروش علاقه خود را در این تیم است.

روز یکشنبه پست گزارش داد که این تیم تا به حال اخراج مدیر pro پرسنل الکس سانتوس و دستیار مدیر pro پرسنل Richard Mann دوم.

در حال حاضر ما همچنان به تماشا و منتظر هر آنچه در آن است که اعضای این رسانه ها هستند که با پوشش و یا کسانی که تحت پوشش این تیم به tweeting در مورد.

وزوز رشد می کند از یک بلندی در مورد این گزارش واشنگتن حق رای دادن در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>