بهترین در غرب ؟ لیکرز کلیپ در دوره برخورد

برای بهتر یا بدتر NBA جعل جلوتر با آن برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد 2019-20 فصل در پایان ماه در اورلاندو ، به عنوان تیم گزارش به والت دیزنی جهان برای اردوگاه های آموزشی ما شیرجه رفتن عمیق به تصویر بزرگ بسکتبال سوالات باقی مانده پاسخ داده شود در حال حاضر و اکتبر.

[تاریخچه مختصری از کجا NBA سمت چپ خاموش و آنچه در آن به معنی برای قریب الوقوع بازگشت]

شما می توانید تعداد دفعات مشاهده از یک سو تعدادی از بازیکنان که رفته اند پا به پا با لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James در پلی آف بیش از 15 سال گذشته. تنها دو نفر از آنها خواهد شد در دادگاه در NBA حباب و آنها ملحق شده اند نیروهای خود را رئیس کنفرانس غرب رقیب.

در سال های 2013 و 2014 هنگامی که جیمز در اوج خود بود, پل جورج و Kawhi Leonard بود بازی متوالی در فینال کنفرانس شرق NBA و نهایی در برابر چهار بار MVP در پایان با 12-13 رکورد از جمله یک جفت از هفت بازی از سری بازی های. هیچ کس دیگری اما کوین دورنت آمده است تا بیش از دهه گذشته به unseating جیمز به عنوان این بازی را از دو راه بازیکن.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

خود را matchups تحویل داده اند برخی از خیره کننده ترین بسکتبال ما را دیده اند در حافظه اخیر و با هر نوع شانس آنها را به ما سری دیگری با آنتونی دیویس به مخلوط پرتاب می شود.

در واقع آن را کمتر احساس بود موفق باشید و بیشتر شبیه غیر قابل اجتناب است. با توجه به megyn kelly را پیش بینی لیکرز و کلیپرز به اشتراک گذاری 81 درصد از شانس برنده شدن نهایی کنفرانس غرب. هوستون راکت 13 درصد شانس و دیگر هیچ تیم بهتر از 3 درصد شات.

همان می رود برای قمار. لیکرز و کلیپرز به دور و مورد علاقه های شما برای رسیدن به این کنفرانس نهایی هر BetMGM. هوستون طولانی-شات تقابل بین سه و چهار بار به عنوان بالا به عنوان دو L. A. تیم و دیگر تیم غرب داده شده است بهتر از 14 به 1 شات از ساخت آن است.

تجزیه و تحلیل آماری عملکرد مشابه پیش بینی. لیکرز و کلیپرز تنها دو تیم در غرب به رتبه پنج در هر دو حالت تهاجمی و دفاعی, امتیاز, به طور کلی یک پیش بینی از حذفی موفقیت است. تنها تیم های دیگر با یک شبکه رتبه ظرف سه امتیاز در هر 100 اموال یا L. A. تیم هفتم-محل دالاس ماوریکس که پس از از دست دادن شروع مرکز دوایت پاول به پایان فصل آسیب آغشته اند و نزدیک به یک بسته که شامل هوستون ایالت یوتا و دنور.

ستاره سمت چپ ایستاده در غرب تنها شش شده اند یک کنفرانس فینالیست بهترین بازیکن از سال 2010: جیمز, لئونارد, جورج, جیمز هاردن Damian Lillard و دوایت هاوارد. چهار بازی برای لیکرز و کلیپرز و Lillard در حال حاضر در پلی آف. اذعان که زمان لیکرز نسخه هوارد است که دیگر بازی در NBA سطح علاوه بر این از دیویس در کنار جیمز بیشتر نشان می دهد که چرا شانس هستند بنابراین به شدت به نفع دو L. A. تیم است. ستاره پیشبرد.

آن سخت است تصور کنید هر West تیم دیگر از موشک های تطبیق خود را قدرت ستاره به خصوص پس از جاز دست دوم-پیشرو گلزن Bojan Bogdanovic به آسیب و راسل وستبروک به سختی مکمل سخت راه بیشتر از همه کاره لیکرز و کلیپرز duos را در هر دو به پایان می رسد از زمین است. هوستون بافندگی را به عنوان یک تهدید بیشتر به لیکرز از کلیپرز اگر فقط به این دلیل که سابق از دست داد و از آن سخت ترین ضربه backcourt counterpunches اوری بردلی و Rajon روندو و دومی بهتر است مجهز به ضرب و شتم راکت کوچک خود را-بازی توپ اگر اگر پایین می آید به matchups.

اما وجود دارد هیچ کس در خارج از هوستون چیدن هاردن و وستبروک بیش از جیمز و دیویس و من مطمئن هستم که تعداد-خرد موشک مدیر کل Daryl Morey را شرط می بندم که اگر او می تواند. همان می رود برای این قطعات که در خط بعدی به چهارمین غرب کسیکه محرومیت 3-6 matchup با هوستون. شما در حال مصرف نیکولا Jokic و جمال موری بیش از لئونارد و جورج ؟

Kawhi Leonard and LeBron James have 11 Finals appearances between them over the past nine years. (Harry How/Getty Images)
Kawhi Leonard و LeBron James باید 11 فینال حضور در بین آنها بیش از نه سال گذشته. (هری چگونه/گتی ایماژ)

اجازه دهید ما با توزیع احتمال طولانی در برابر دو L. A. تیم جلسه برای یک لحظه و به سوال اصلی: چه کسی برنده در یک matchup از این دو است ؟ از آن آسان است به جیمز مسلما دوم-بزرگترین بازیکن در تاریخ این بازی که رشته ای از هشت مستقیما نهایی ظاهر به پایان رسید در آسیب های فصل گذشته. او تا به حال هرگز در-خود-نخست شریک کاملا مانند دیویس و چیز درهم و برهم از جانبازان که لیکرز GM راب Pelinka قرار داده و در اطراف آنها در این فصل مشهد بهتر از حد انتظار حتی اگر دو نفر از اعضای خود را پیش بینی حذفی چرخش در دسترس نیست. آنها وگاس مورد علاقه های شما.

اما کلیپرز به مراتب عمیق تر از لیکرز و بهتر است به هر دو حمله و دفاع از آنها.

این کلیپ را می توانید گارد جیمز در امواج به عنوان لئونارد جورج و مارکوس موریس ثابت کرده اند در میان لیگ سه ترین بازیکنان قادر کند در غیر این صورت نیروی غیر قابل توقف در پلی آف. Montrezl Harrell خواهد شد بخش عمده ای از کار مخالف دیویس. JaMychal سبز و پاتریک پترسون همچنین می توانید به اشتراک گذاشتن حجم کار در برابر هر دو لیکرز ستاره با چهار فوق دفاعی مدافعان.

لیکرز را تا حد زیادی تلاش برای مهار لئونارد و جورج با Danny Green, James و دیویس. Kentavious کالدول-پاپ کایل Kuzma, J. R. Smith و Markieff موریس را ببینید شانس.

اما سد می شکند و فراتر از آن. آنچه از منابع به سمت لو ویلیامز مسلما بهترین گزینه سوم در لیگ ادبانه? او pick-and-roll همکاری با Harrell است که در میان لیگ پرکاری و خواهد شد که قرعه کشی دفاعی توجه از دیویس و رومینگ جیمز. Reggie Jackson در پایان نیمکت ممکن است بهتر از هر یک از لیکرز’ ثانویه گالری. شما می توانید مقابله با الکس Caruso, اما ما در حال گرفتن در علف های هرز یک مقدار واضح تر چشم انداز است.

کلیپ های اسب برای به چالش کشیدن هر دو لیکرز ستاره های بزرگ, مختل lobs به دوایت هاوارد و JaVale McGee و ماندن در خانه با کالدول-پاپ و سبز تنها دو بالاتر از متوسط بورس در فهرست. Landry Shamet پاتریک بورلی, لئونارد, جورج ویلیامز, موریس, سبز جکسون و پترسون هر عکسبرداری بهتر از لیگ به طور متوسط در 3-اشاره گرها در این فصل همه به هم پیوسته در یک لیست بی پایان از ترکیب ترکیبی برای بهینه سازی جرم یا دفاع. کلیپرز مربی Doc Rivers همچنین می توانید نم نم در Ivica Zubac یا Joakim Noah اگر هوارد به آنها مشکل است.

لیکرز را از طریق شکستن در برابر کلیپرز در جلسه سوم از این فصل دو بازی قبل از NBA به حالت تعلیق در آن فصل است. جیمز و دیویس همراه 58 امتیاز و 15 ریباند و 11 پاس گل سه بلوک و دو دزد در عین حال آنها هنوز هم نیاز به یک فصل-بالا 24-نقطه تلاش از Avery Bradley که تصمیم گرفتند از راه اندازی مجدد. یک 0-برای-9 تلاش از مارکوس موریس به همین flukey.

کلیپرز برنده در باز کردن در شب و روز کریسمس به نظر می رسد صحت به شکل حتی اگر موریس بود اطراف نیست برای هر دو و جورج از دست رفته را باز کن. جیمز و دیویس کردم ایشان البته نه به عنوان موثر به عنوان آنها عادت کرده اند و بقیه لیکرز’ چرخش موفق به مسابقه کلیپرز’ عمق به خصوص ادبانه — با وجود مربوطه 20-plus-نقطه انفجار از سبز و Kuzma.

تعداد سحر و جادو برای هر سه برنده بین دو تیم در این فصل بود 110 امتیاز. به دو سوپراستار tandems, بین 50 و 60 امتیاز در ترکیب در هر بازی. که در آن دیگر 50-60 نقاط آمدن از روی لیکرز به خصوص بدون Rondo را بازیسازی و برادلی تیراندازی ؟ شما می توانید حتی بر روی تعداد Kuzma, Caldwell-پاپ سبز هوارد مک گی کاروسو و Markieff موریس برای مقابله با ویلیامز Harrell و مارکوس موریس بسیار کمتر باقی مانده سلاح های بیش از هفت مجموعه بازی?

آن است که inarguable که NBA وقفه شده است مفید برای کلیپرز و مخل به لیکرز. کلیپ فوق العاده اردوگاه آموزشی به ترکیب موریس به چرخش و نقطه ضعف که بازی یک جاده کنفرانس نهایی در مرکز استیپلز شده اند پاک است در حباب. در ضمن Bradley اولویت خانواده اش سلامت بیش از پیوستن به تیم خود را در اورلاندو Rondo شکست خود را شست و لیکرز’ تلاش برای امن خانه-دادگاه استفاده شد و برای هیچ.

ما می توانید این را حتی ساده تر شرایط. آمار زبان کلیپرز هیچ حفره های دفاعی و لیکرز آسیب پذیر هستند هر دو در گوشه و اواسط برد. لیکرز در حال بهتر است در نمره دهی در منطقه محدود و کلیپ های ساقه بهتر از هر جای دیگر. یک جهان وجود دارد که در آن مسلط لبه نتایج در چهار برد اما زمانی که هر حذفی سطل است که سخت تر است من ادعا می کنم در بیشتر تیم ماهر صرف نظر از آنچه پیش بینی و oddsmakers ممکن است می گویند.

بیشتر از ما NBA راه اندازی مجدد سری:

– – – – – – –

بن رهربچ تحریریه برای یاهو ورزشی. یک نکته? ایمیل او را در [email protected] و یا در توییتر دنبال او! Follow @brohrbach.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>