پنهان کردن خودکار برنامه های جدید نصب در iOS 14 برای یک تمیز کننده صفحه نمایش


اگر شما نگه داشتن آی فون خود را به صفحه اصلی وسواس مرتب برنامه های جدید زهر خود را وجود دارد. مبالغه در کنار آنها به طور خودکار پر کردن اولین فضای در دسترس بر روی صفحه نمایش خود را با شروع در صفحه دوم که ویران می تواند خود را با دقت برنامه ریزی شده طرح بندی. با iOS 14, اما, شما می توانید پنهان کردن خودکار برنامه های جدید به طوری که شما هرگز آنها را تا زمانی که شما می خواهید.

خودکار مخفی کردن برنامه ها از صفحه اصلی خود را در iOS 14 نمی تواند ساده تر. شروع به باز کردن برنامه تنظیمات و سپس شیر “صفحه اصلی است.” در صفحه زیر را انتخاب کنید “برنامه کتابخانه تنها” تحت برنامه جدید محبوبیت. از در حال حاضر در iOS را به پنهان کردن همه نرم افزار جدید از صفحه اصلی است. آن را بسیار ساده آن را به یک رمز و راز که چرا اپل نمی توان این ویژگی را در iOS در دسترس زودتر از iOS 14.

خوب از لحاظ فنی برای این ویژگی به کار کرده اند و قبل از iOS 14 اپل را که مورد نیاز یک محل برای باز کردن برنامه ها از کنار صفحه نمایش و سیری و جستجو بودند به اندازه کافی خوب نیست گزینه های. برای جلوگیری از برنامه به طور کامل ناپدید زیرا شما نمی توانید به یاد داشته باشید نام خود اپل آمد تا با برنامه کتابخانه.

برنامه کتابخانه است یک مجموعه کامل از برنامه های در آی فون خود را پنهان و یا در غیر این صورت واقع فقط یک ضربه تند وشدید زدن دور از گذشته خود را در صفحه اصلی صفحه. اگر برنامه وجود دارد بر روی دستگاه شما پیدا کردن آن وجود دارد. چه چیزی واقعا سرد است که شما می توانید اضافه کردن نرم افزار بازگشت به صفحه اصلی خود را از نرم افزار کتابخانه. که راه شما می توانید انتخاب کنید این برنامه بر روی صفحه نمایش خود را بدون نیاز به reenable “اضافه کردن به صفحه اصلی.”

برای پیدا کردن همه شما به تازگی دریافت نرم افزار نگاه “به تازگی اضافه شده” دسته در بالای خود نرم افزار کتابخانه. شما می توانید هر یک از این سه نرم افزار برای باز کردن آنها را از حق دور و یا شما می توانید ضربه بزنید کوچکتر مجموعه ای از برنامه های داخل پوشه به تازگی نصب شده برنامه های که همچنین شامل برنامه کلیپ های نیش اندازه هدف-محور برنامه های شما می توانید استفاده کنید در حال حاضر بدون نیاز به نصب نسخه کامل.

اگر شما نمی خواهید به ضربه تند وشدید زدن برای باز کردن برنامه کتابخانه برای پیدا کردن برنامه های, و اگر شما می دانید نام این برنامه آن را به نظر می رسد در یک جستجو به طور منظم پس از پایین کشیدن صفحه نمایش و یا باز کردن امروز مشاهده. سیری می تواند باز کردن آنها را به عنوان به خوبی.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>