ویگان قرار دادن هشت گذشته تان هال به عنوان ببر رنج می برند بدترین شکست در بیش از یک قرن

ویگان هشت هدف پیروزی بر هال سیتی نقل مکان کرد این باشگاه نزدیک برای قهرمانی و بقا در حالی که تنظیم یا برابری سوابق متعدد در این روند است.

بدنه ضربه شد هفت بار در نیمه نهایی 8-0 برنده برای ویگان که به تازگی درخواست خود را در برابر 12 نقطه کسر اعمال شده توسط EFL برای ورود به دولت.

این Latics را باز کرد به ثمر رساند در دقیقه باز با Kal مشاهیر شلیک اولین چیزی تبدیل به بسیاری از اهداف.

پس نسبتا آرام 26 دقیقه کشش ویگان منفجر شد و به زندگی با به ثمر رساندن شش گل در بین 27 دقیقه و نیم زمان سوت.

Kieffer مور و کیه Dowell ارائه هر دو از این اهداف با جمال لاو و جو ویلیامز همچنین با اضافه کردن حملات قبل از شکستن.

که با چشم نیمه اول ویگان شد و طرف اول در چهار ردیف به امتیاز هفت گل یا بیشتر در یک نیمه فوتبال پس از واتفورد که آیا تا مقابل بلکپول در سال 2015.

لاو در ضمن درگیر شد در چهار نفر از کسانی که اهداف همان مقدار او به ثمر رساند و یا کمک در قبل از 31 ظاهر.

ویگان در ادامه برای اضافه کردن یکی دیگر در نیمه دوم با Dowell تکمیل هت تریک او در 65 دقیقه است.

قبل از سه شنبه ویگان بود نه گل هشت گل در یک بازی لیگ در باشگاه تاریخ است.

این Latics شد تیم اول به نمره هشت گل یا بیشتر در خانه در یک بازی تک در ردیف دوم پس از منچستر سیتی را در یک 10-1 برنده بیش از هادرزفیلد در نوامبر 1987. علاوه بر این بدنه به حال اذعان هشت گل در یک بازی لیگ از نوامبر سال 1911 در یک مسابقه در برابر گرگ ها.

شاید وجود یک پوشش نقره ای برای تان هال به عنوان ببر آیا جلوگیری از اذعان نه که می شده اند بدترین دفاعی تلاش در باشگاه تاریخ است.

بعد تا برای ویگان سفر به چارلتون در روز شنبه قبل از بازگشت به خانه به صورت فولهام.

به عنوان باشگاه به نظر می رسد برای جلوگیری از سقوط این Latics می توانید با آرامش در دانستن است که تنها یک تیم از 1957-58 Northampton طرف که به ویژه در بخش جنوبی سه – تا کنون تنزل در همان فصل است که در آن آنها برنده بازی لیگ با هشت گل یا بیشتر.

هال در ضمن روبرو خواهد شد همکار پایین سمت سه لوتون تاون را در خود یکی مانده به آخر بازی به عنوان باشگاه در حال حاضر نشسته در یکی از سقوط لکه های.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>