آنچه که این نام مستعار غیرقانونی را endgame?

مردی که دارای جامعی حقوق به ده ها تن از پتانسیل واشنگتن نام تیم اصرار دارد او دیگر امیدوار است برای یک دیدار است.

او در حال حاضر می گوید او می خواهد به دور از هر گونه از علائم تجاری به صورت رایگان اگر آن را کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به حق رای دادن را تغییر نام.

در شش سال گذشته مارتین McCaulay است بر این باورند که چگونه واشنگتن NFL حق رای دادن ممکن است جایگزین آن بحث Redskins نام. McCaulay بازدید از ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر سایت و انشعاب بیش از 275 دلار در هر نرم افزار به دست آوردن حقوق به نام مانند “واشنگتن Pigskins,” “واشنگتن Bravehearts” و “واشنگتن بناهای تاریخی.”

به عنوان مرگ جورج فلوید موجب سراسر کشور تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی و میلیارد دلاری شرکت را تهدید به قطع روابط با واشنگتن حق رای دادن McCaulay رشد بیشتر پرکار با خود خرید. در چهار هفته گذشته به 61 ساله actuary از Alexandria, Virginia, ثبت برنامه های کاربردی به علامت تجاری هفت نام های مختلف از جمله “واشنگتن قرمز گرگ” “واشنگتن جانبازان” و “واشنگتن Red-Tailed Hawks.”

در 2015 مقاله در واشنگتن پست McCaulay توصیف خود مجموعه ای از علائم تجاری به عنوان یک “سرمایه گذاری با ریسک بالا” که تنها پرداخت اگر مالک تیم دانیل Snynder قطع او یک چک در ازای حق استفاده از یکی از نامها. در پی روز دوشنبه اعلام کرد که حق رای دادن است که رها کردن “ردسکینز” نام و آرم McCaulay گفت Yahoo Sports است که هدف خود را در حال حاضر حفظ حقوق جدید به نام دور از دیگر علامت تجاری squatters که ممکن است سعی کنید برای گرفتن اسنایدر.

Martin McCaulay has purchased scores of trademarks for potential Washington NFL nicknames. But he insists he has no plans to profit off them. (Photo by John McDonnell/The Washington Post via Getty Images)
مارتین McCaulay خریداری کرده است نمرات از علائم تجاری به صورت بالقوه واشنگتن NFL نام مستعار. اما او اصرار دارد که او هیچ برنامه ای برای سود کردن آنها. (عکس از جان مکدانل/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

فشرده به توضیح خود تغییر ناگهانی قلب McCaulay گفت: “یاد گرفته بیشتر در مورد بومی فعالان آمریکایی که می خواست برای تغییر نام و نام خانوادگی” تبدیل شد و دلسوز به علت خود. او گفت که او به خارج از NFL در اوایل این ماه اما تا کنون شنیده نمی شود به عقب در مورد پیشنهاد خود به واشنگتن از حق رای دادن خود را از علائم تجاری به صورت رایگان.

“این پیشنهاد این است که هنوز هم در خارج وجود دارد اگر آنها می خواهند آنها را” McCaulay گفت. “من نمی دانم آنچه در آن طول می کشد. من برای اولین بار ارائه شد و شما می توانید این را به صورت رایگان. چه من دوباره با اگر آنها نمی, آنها را? آنچه من بعدی حرکت می کند ؟ آیا من می گویند من شما را پرداخت? من فقط می خواهم شما را به تغییر نام. آن کمک خواهد کرد که اگر من به شما پرداخت به این علائم تجاری?”

دشوار است می گویند که آیا McCaulay متوجه شدم که برخی از عناصر داستان خود را در سراسر آمده به عنوان بیش از حد خوب درست باشد. او مانند آن را از عادی به سرمایه گذاری هزار دلار در نام های بالقوه با قصد تلاش برای جبران آن است. و یا به دور چه مقدار به یک برنده بلیط بخت آزمایی اگر اسنایدر به دنبال کسب اجازه برای به دست آوردن یکی از علائم تجاری.

“آنها واقعا نیاز به تغییر نام” او گفت:, matter-of-factly.

چقدر قدرت انجام squatters داشته باشد ؟

McCaulay است به دور از تنها کسی که پر کردن علامت تجاری ادعا می کند در نام واشنگتن ممکن است در نظر. فقط این ماه و نیم-ده علامت تجاری ادعای ظهور کرده اند تا در USPTO پایگاه داده از دیگر امید مردم به نوبه خود یک سرمایه گذاری نسبتا کم به عمده نتیجه نهایی.

نیویورک مرد ثبت علامت تجاری برنامه برای “واشنگتن Potomacs” در جولای 3. روز بعد یک مرد در کالیفرنیا به دنبال ادعای “واشنگتن Radskins.” برنامه های کاربردی برای “واشنگتن بریوز,” “واشنگتن جنگ خوک,” “واشنگتن مبارزان آزادی” و “واشنگتن قبیله” بودند که بعد از وارد.

این نرم افزار برای “واشنگتن جنگ خوک” نام آمد از F1rst جهانی پوشاک سانتا کلاریتا کالیفرنیا. اریکا کریستوفر بازگشت یک ایمیل به این شرکت به طور کلی صندوق و توصیف “واشنگتن جنگ خوک” را به عنوان F1rst جهانی پوشاک “در جدیدترین برند.” وقتی پرسید که آیا او علامت تجاری نرم افزار تا به حال چیزی برای انجام با این تغییر نام از واشنگتن حق رای دادن کریستوفر نازکن.

“بله ما می دانیم واشنگتن تیم فوتبال است که در, نام, انتقال,” او گفت:. “اگر تیم ما تماس در مورد استفاده از نام ما ما قطعا علاقه مند می شود. ما بر این باور ‘واشنگتن جنگ خوک’ آیا نشان دهنده قدرت و تاریخچه آنها می تواند به دنبال در یک نام مستعار است.”

او به این نتیجه رسیدند ایمیل خود را با “درود به جنگ خوک,” آشکار پیچ و تاب و در واشنگتن دیرین شعار “درود بر Redskins.”

چقدر حقوقی نفوذ یک علامت تجاری ادعای حمل بستگی دارد تا حد زیادی در مورد اینکه آیا متقاضی می تواند نشان می دهد استفاده در تجارت در بخش مشخص شده است. برنامه های کاربردی مبتنی بر قصد استفاده نمی شود و ثبت نام تا صاحبان ارسال مدارک و شواهد از شرکت های مشروع به USPTO. کسی نمی تواند فقط فایل یک علامت تجاری آنها قادر به استفاده و سپس به طور نامحدود نشستن بر روی آن.

وکلای مدافع که تخصص در قانون علامت تجاری گفت که این موضوع را عذاب ترین squatters اگر واشنگتن تیم فوتبال به چالش کشیده ادعای خود را. حتی کسانی که در زمان زمان برای راه اندازی یک وب سایت و شاهین کالا نمی بسیار دور و بدون اثبات ایالتی فروش.

Will Dan Snyder have to pony up for whatever new nickname he chooses? (Photo by Jonathan Newton / The Washington Post via Getty Images)
را دن اسنایدر باید برای تسویه حساب تا به هر نام مستعار جدید او را انتخاب کنید ؟ (عکس از جاناتان نیوتن / واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

این موضوع برای واشنگتن NFL تیم است که زمان آن را برای USPTO به مرتب کردن بر اساس از طریق این برنامه و برای مراحل قانونی به بازی کردن. حق رای دادن امید به یک نام جدید در محل با شروع فصل آینده در ماه سپتامبر.

“در حالی که این برنامه ها و ثبت نام نیست ‘واقعی’ موانع حقوقی برای تیم آنها به طور موثر می تواند ایجاد موانع عملی” گفت: Alexandra رابرتز یک علامت تجاری استاد حقوق در دانشگاه نیوهمپشایر. “USPTO نمی گرانت از واشنگتن تیم نرم افزار برای ثبت نام ‘واشنگتن یخ مخروط کرم’ تا زمانی که آن را برای اولین بار با معاملات غیرقانونی است در انتظار برنامه به ثبت نام ‘واشنگتن یخ مخروط کرم’ یک راه یا دیگری.”

آنچه واشنگتن تیم فوتبال می تواند انجام دهد و چه بسیاری از مالکان متصرف در حال مطمئنا شمارش است — برای خرید راه خود را از این مخمصه است. رابرتز گفت: حق رای دادن می تواند پرداخت متقاضی به رها کردن خود نرم افزار تجاری و یا پرداخت کسی که با حقوق مشروع را بیش از این ثبت نام.

DePaul دانشگاه قانون پروفسور جاشوا Sarnoff خواهد بندر هیچ همدردی برای واشنگتن تیم فوتبال اگر آن را به پرداخت غیرقانونی برای به دست آوردن حقوق به یک نام. این Sarnoff موضع که اسنایدر ایجاد این مشکل “عدم انجام کار درست را زودتر اتخاذ نام های مختلف و به دست آوردن حقوق علامت تجاری.”

“چقدر است, یک نام جدید به ارزش ردسکینز? احتمالا صدها هزار نفر از دلار حداقل” Sarnoff گفت. “بنابراین به پرداخت یک پسر $20,000 و یا حتی $50,000 است تغییر کنده نسبت به استخدام وکلا و رفتن را از طریق فرایند و داشتن آن سال ها طول بکشد. خط پایین این است که آن را بسیار آسان تر برای برش بزنید.”

چه غیرقانونی را انجام خواهد داد خود را به نگه داشتن علائم تجاری

در حاصل کار دو تیم در این سال سوپر باول دو بعید علامت تجاری squatters شروع چت در مورد NFL تیم های مربوطه خود را در شهر محل زندگی.

Thaniel ون امرانگن یک مینیاپولیس بومی مادام العمر است Vikings فن. Deron Hogans که از واشنگتن دی سی در بر داشت آن را دشوار است برای حمایت از یک تیم به نام “ردسکینز”.

که سوپر باول یکشنبه مکالمه به عنوان کاتالیزور برای یک پروژه بلند پروازانه است. دو سابق طراحی همکاران تصمیم به ایجاد “یک مدل برای یک قرن 21 sports franchise” آیا با تبدیل شدن به درگیر در esports ورزشی جوانان یا pro-am.

واشنگتن Redtails نام دادگاه تجدید نظر به هر دو ون امرانگن و Hogans چون از آن دو معنی است. نه تنها red-tailed hawk مقدس به قبایل بومی آمریکا از دم قرمز شد یک نام مستعار برای تاسکیگی سربازان آفریقایی آمریکایی خلبانان نظامی که ساخته شده خود را در طول جنگ جهانی دوم است.

Hogans و ون امرانگن اصرار به فروش واشنگتن Redtails نام اسنایدر به این تیم بود و در ذهن خود در ماه فوریه زمانی که آنها اعمال می شود برای علامت تجاری. آنها لذت بردم از دیدن نام خود را ظهور به عنوان یک مورد علاقه در چند هفته گذشته به عنوان افزایش فشار بر واشنگتن برای خلاص شدن از آن نام و نشان.

“این کاملا فروتنی و تعجب آور به نام در حال اجرا” ون امرانگن گفت.

اضافه شده Hogans “هنگامی که ما شروع به ایجاد طرح اولیه ما برای چگونه ما می خواستیم به استفاده از علامت تجاری ما, ما به هیچ وجه شکل و یا شکل می تواند تصور این است.”

ون امرانگن و Hogans باز برای مذاکره با تیم ملی فوتبال اگر اسنایدر دوست دارد Redtails نام اما هیچ تضمینی وجود ندارد که دو نفر از دوستان قادر خواهد بود به ثبت علامت تجاری خود را. McCaulay در زمینه اطلاع از مخالفان در اوایل این ماه با این استدلال که او در حال حاضر ثبت نام “Red-Tailed شاهین” علامت تجاری در سال 2014 و “Redtails” فقط نام دیگری برای آن است.

به اعتبار برخی از علامت تجاری خود را ادعا McCaulay عمل چندین وب سایت اختصاص داده شده به خود را ندارد تیم های فوتبال.

در Washingtonredtailedhawks.com کاربران می توانند پیدا کردن اطلاعات در مورد McCaulay است علائم ابتدایی آرم او را طراحی کرده و لینک خرید تی شرت. در WashingtonAmericansFootball.com وجود دارد “اطلاعات مربوط به ورزش فوتبال” — تعدادی از بازیکنان در زمین در یک زمان سیستم به ثمر رساند و این واقعیت است که “این تیم با بیشترین امتیاز را در پایان بازی برنده خواهد بود.”

“دفتر ثبت علائم تجاری توصیف غیرقانونی را به عنوان کسی که امر به صورت یک علامت تجاری با لب گنده قصد استفاده از آن” McCaulay گفت. “من هرگز برای اعمال یک علامت تجاری بدون لب گنده قصد استفاده از آن است.”

McCaulay می گوید که او “از دست شمارش” تعداد بالقوه واشنگتن نام تیم او و جامعی است. او کاهش یافته است به نظر در چقدر پول او صرف شده در علامت تجاری هزینه و کالا.

پرسید که چگونه او می خواهم حماسه از تغییر نام تیم فوتبال به پایان McCaulay یک بار دیگر اصرار داشت که او به دنبال یک دیدار است. او می خواهد واشنگتن را به انتخاب یکی از اسامی است که او در حال حاضر ثبت نام برای بازی های فوتبال و, پوشاک, فروش, چرا که او معتقد است که سریعترین راه برای تغییر نام.

“در صورتی که یکی از کسانی که شاید آنها می توانید آن را انجام داده در زمان برای فصل آینده,” McCaulay گفت. “اگر آنها سعی می کنید برای گرفتن هر گونه علامت تجاری من نمی بینم که چگونه آنها می تواند آن را انجام دهد به اندازه کافی سریع.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>