تور کوه های آلپ مسیر و تاریخ تایید برای 2021


 The final podium of the 2019 Tour of the Alps
نهایی تریبون از 2019 از رشته کوه های آلپ تور

2020 تور کوه های آلپ لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما نژاد سازمان تایید کرده اند که این رویداد در مارس سال 2021 هنگامی که آن را به دنبال خواهد داشت همان مسیر به عنوان برنامه ریزی شده بود و این نسخه.

که قبلا شناخته شده به عنوان Giro del Trentino مسابقه بود rebranded عنوان تور کوه های آلپ در سال 2017 به عنوان مسیر خود را گسترده تر برای در بر گرفتن Euroregion از تیرول جنوبی تیرول–ترنتینو در ایتالیا و اتریش.

اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری ارگانیک باغ رویداد سنتی پرده بیدار کننده برای Giro d’italia اما در ماه مه این سازمان تایید کرد که آن را تا به حال تصمیم به تعویق انداختن این سفر از آلپ تا 2021 به جای لابی برای یک محل پیش از موکول corsa رزا. 2020 Giro تنظیم شده است را از اکتبر 3-25 پس از UCI تجدید نظر در پاییز تقویم زمانی که COVID-19 همه گیر قطع نجومی در ماه مارس است.

ادامه مطلب

تور کوه های آلپ برگزار خواهد شد در سال 2020

Coronavirus: مسابقه لغو گسترش به اواخر آوریل و مه

Sivakov تایید نسل بعدی شجره نامه با تور از رشته کوه های آلپ پیروزی

2020 تور آلپ مسیر امکانات و رطوبت شدید مراحل

“ما در تایید این مرحله مکان برنامه ریزی شده برای سال 2020 نسخه و ما افتخار می کنیم از این” GS آلتو گاردا رئیس جمهور این Giacomo Santini گفت.

“این عهد به قدردانی از نژاد ما را سازمانی کیفیت آن تاثیر قابل توجهی در سرزمینی ارتقاء. روابط با تاسیس این مرحله مکان به ما اجازه می دهد به سازماندهی یک نسخه از تور از رشته کوه های آلپ. ما آرزو می کنیم با تشکر از سه ارضی تخته: با تشکر از سهم خود را در این تور از رشته کوه های آلپ شروع خواهد شد از جایی که آن را به سمت چپ خاموش است.”

این 2021 تور آلپ برگزار خواهد شد از مارس 20-24 شروع در بریخن/برسنن و در پایان در Riva del Garda. در این مسابقه را شامل پنج کوتاه اما دشوار مراحل برای کل 13000 متر از بالا رفتن. نقل و انتقالات بین مراحل شده اند کاهش می یابد در مقایسه با سال 2019 به عنوان بخشی از مسابقه سازمان پیشنهاد برای کاهش این رویداد کربن.

مرحله 1 عبور به اتریش توسط راه برنر در مسیر به اینسبروک و 142.8 متر پا ویژگی های سه دور از اتمام مدار بیش از Axams صعود بود که در زمان محاکمه مسیر در سال 2018 قهرمانی جهان.

روز بعد می بیند یک نشست پایان در Feichten im Kaunertal در حالی که مسابقه عبور از بازگشت به ایتالیا در مرحله 3 با 164km پا به Naturno.

طولانی ترین و خواستار مرحله می آید در آخرین روز به عنوان gruppo طول می کشد در 3,380 متر از مجموع نوردی در 168km مسافت به پیوه دی بونو. اولین صعود است 1,706 m-بالا Passo Castrin بالاترین نقطه از تور از رشته کوه های آلپ است که به دنبال کمپو کارلو Magno.

مرحله نهایی کوتاه است اما خواستار امر از واله دله Chiese به Riva del Garda که شامل دسته 1 Passo Duran به عنوان به خوبی به عنوان دوقلو صعود از صعود از ناهار قبل از پایان در ساحل شمالی دریاچه گاردا.

2019 تور آلپ برنده شد توسط پاول Sivakov (تیم Ineos) که در ادامه به محل 9th, به طور کلی در اولین بازی خود Giro d’italia. او قبل بود در رول افتخار توسط تیبو Pinot (2018), گراینت توماس (2017), Mikel Landa (2016) و ریچی پورته (2015).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>