جدید و آسان تر راه برای نصب و به روز رسانی یوتیوب Vanced


به جای استفاده از یک تک APK یوتیوب Vanced به تازگی آغاز شده در حال توزیع به عنوان یک بسته نرم افزاری است که نیاز به یک برنامه شخص ثالث را نصب کنید. برخی از طرفداران این بیش از حد دشوار است به طوری که Vanced توسعه دهندگان تصمیم به ایجاد این روند آسان تر است.

این تیم در پشت YouTube Vanced ایجاد یک برنامه جدید به نام Vanced مدیر. این همه فایل های لازم و ابزار بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد دانلود فایل های راست کنه. و با تشکر از این نرم افزار جدید را نصب و راه اندازی فرآیند برای یوتیوب Vanced است که در حال حاضر مرده ساده است.

مرحله 1: نصب Vanced مدیر

سر به Vanced مدیر صفحه دانلود در GitHub لینک زیر دانلود کنید. آمار پایین arrow بعدی به انتشار جدید ترین و به آن ضربه بزنید “manager.apk” لینک دانلود فایل نصبی. از آنجا sideload APK با باز کردن آن و با فشار دادن دکمه “نصب کنید.”

مرحله 2: نصب و یا به روز رسانی یوتیوب Vanced

باز Vanced مدیر و را انتخاب کنید “نصب” در کنار MicroG. این را بی درنگ شما را به sideload برنامه بر روی دستگاه شما است.

در حال حاضر “نصب” را فشار دهید در کنار “Vanced” فعال خواهد شد — جلو بروید و روی آن ضربه بزنید. از شما خواسته می شود که نسخه ای از این نرم افزار به شما می خواهید به نصب. “نور + تاریک” یک خاکستری تیره پس زمینه تاریک در حالت, در حالی که “نور + سیاه” دارای یک پس زمینه سیاه و سفید. را انتخاب کنید یک نسخه و روی “بعدی” و سپس زبان خود را انتخاب کنید و آمار “به پایان برسد.”

شما در حال حاضر آغاز روند sideloading نرم افزار شیر “نصب” بر روی سیستم اعلان هنگامی که پرسیده شد. پس از نصب سریع را به شما تبریک می گویم برای نصب و راه اندازی و شما مستقیم به یوتیوب Vanced برنامه.

مرحله 3: اضافه کردن حساب کاربری خود (اختیاری)

به طور پیش فرض یوتیوب Vanced ندارد, دسترسی به حساب کاربری گوگل خود را. آن را با استفاده از microG باز-منبع نسخه Google Play Services برای اضافه کردن حساب کاربری خود شوید. در غیر این صورت اگر شما سعی می کنید برای استفاده از برنامه تمام اشتراک های خود را لیست پخش و فیلم ها در دسترس نخواهد بود.

توجه داشته باشید که شما در واقع pirating سرویس های گوگل پس از Vanced به شما می دهد رایگان یوتیوب, حق بیمه, بنابراین شما نمی خواهید به خطر از دست دادن تمام داده های اولیه خود را در گوگل/یوتیوب حساب با نقض شرایط استفاده از خدمات. پس از آن تماس خود را که آیا شما می خواهید به راحتی از اینکه امضا یا صلح از ذهن بودن ناشناس به گوگل.

اگر شما خوب با خطر انتخاب آواتار آیکون در گوشه بالا سمت راست را انتخاب کنید “ورود.” را انتخاب کنید “اضافه کردن حساب” در این موقع و در صفحه جدید را انتخاب کنید “ورود.” ورودی نام کاربری و رمز عبور خود را هنگامی که خواست با هر 2FA کدهای اگر اجرا شده است.

هنگامی که شما با موفقیت وارد سیستم شما خواهد شد هدایت می شوید به صفحه اصلی در حال حاضر به سیستم وارد شده به حساب کاربری گوگل خود را.

(1) قبل (2) پس از

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>