گزارش: شبکه’ Michael Beasley تست مثبت برای coronavirus برگ حباب


شبکه – نابود coronavirus و مسائل دیگر امضا Michael Beasley.

در حال حاضر او coronavirus.

بیسلی سفر به دیزنی جهان و شروع به خود را قرنطینه با توجه به بروکلین مدیر کل Sean علائم. اما Beasley بازگشت به NBA ضربه گیر.

شمس Charania های ورزشی:

NBA اعلام کرد که دو بازیکن تست مثبت برای coronavirus طول اولیه خود را قرنطینه در دیزنی جهان و سپس به خانه بازگشت و یا به انزوا مسکن. این معلوم نیست که آیا Beasley یکی از این دو بازیکن و یا یک مورد دیگر.

آلوده بازیکن در داخل حباب پست قرنطینه است NBA سناریو کابوس. اما من دیده ام هیچ مدرکی Beasley پیشرفت گذشته خود را قرنطینه… که طراحی شده بود دقیقا به گرفتن یک عفونت قبل از او آن را به دیگران گسترش.

این وضعیت افزایش بهداشت عمومی و نگرانی است.

بسیاری از حوزه های قضایی را محدود به تجمعات در میان coronavirus بیماری همه گیر. آن را به اندازه کافی می گویند مردم می توانند تصمیم خود را در معرض خطر تحمل. به دلیل کرونا ويروسی مسری است, هر کسی که قرارداد گسترش آن می تواند آن را به دیگران – از جمله کسانی که در حال تلاش برای به حداقل رساندن خطر خود را اما نمی تواند feasibly به طور کامل منزوی.

به دلیل NBA راه اندازی مجدد Beasley سفر به اورلاندو و در حال حاضر بازگشت. چقدر مسئولیت می کند لیگ خرس به او اطمینان نمی کند افشای دیگران در مسیر?

این شبکه همچنین در صورت نگرانی. آنها در حال حاضر پایین کوین دورانت, Kyrie Irving اسپنسر Dinwiddie, DeAndre Jordan Taurean شاهزاده ویلسون چندلر و نیکولاس Claxton. خواهد بروکلین جایگزین Beasley? اگر چنین است, با چه کسی ؟

و البته وجود دارد Beasley. امیدوارم بهبود او هموار. اما با این حال عارضه دیگری برای 31 ساله که هنوز پنج بازی تعلیق (مطابق با سوم ماری جوانا تخلف) و تلاش و دادگاه با لیکرز در فصل گذشته.

گزارش: شبکه’ Michael Beasley تست مثبت برای coronavirus برگ حباب در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>