نوتردام A. D. ponders امکان از دست داد کالج فوتبال فصل

به عنوان چند کالج قدرت 5 کمیسیون باقی می ماند گیر در کنفرانس-بازی-تنها “چانه زنی” فاز برجسته ترین مدیر ورزشی بدون یک کنفرانس شروع به اسلاید به سمت “پذیرش است.”

از طریق اریک هانسن از South Bend, تریبون, نوتردام, مدیر ورزشی جک Swarbrick اذعان می کند که او شده است “مجبور به طور جدی اندیشیدن در روزهای اخیر” امکان ندارد کالج, فصل فوتبال در سال 2020 است. Swarbrick افزود که اگر “زمان خطوط روند ادامه — به عنوان منفی آنها بوده است چند هفته گذشته — امریکا است و نه برای بازگشت به حالت عادی است.”

و اگر امریکا این است که نمی خواهید به بازگشت به حالت عادی “فوتبال کالج است که فقط برای رفتن به یک قربانی که” Swarbrick گفت.

به تلاش های مداوم از قدرت 5 کنفرانس برای پیدا کردن یک راه برای بازی Swarbrick به مراتب بیشتر عمل گرا است. “من فکر می کنم وجود دارد کمی بیش از حد تاکید بر آنچه که ما در حال فکر کردن و تصمیم گیری و به اندازه کافی از احتمال نتیجه را به ما دیکته شده توسط این عوامل خارجی” Swarbrick گفت.

و او درست است. بدون توجه به مراحل فوتبال کالج طول می کشد برای اطمینان از ایمنی از بازیکنان خود را که تا چه حد این ویروس همچنان به گسترش در جوامع در سراسر کشور آن را سخت تر برای تضمین کافی تست با یک چرخش قابل قبول و برای جلوگیری از شیوع بیماری است که یا تعطیل تیم را فشار دهید و یا پیاده روی فایرفاکس به خدمات قبل از آنها آماده و یا قادر به انجام این کار و به درستی از خود محافظت کنند.

به عبارت ساده, ویروس است که در حال حاضر غالب ملت — حتی اگر همه بیش از حد بسیاری از شهروندان خود را انتخاب کرده اند به چشم پوشی از این واقعیت است که. کالج فوتبال روبرو خواهد شد که واقعیت محض و واقعیت برای فوتبال کالج می تواند هیچ بازی تا 2021 بهار در اولین.

نوتردام A. D. ponders امکان از دست داد کالج, فصل فوتبال در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>