Mahomes ممکن است در آزمون NFL تعهد به تغییر

ما در مورد برای پیدا کردن که آیا $503 میلیون در NFL شما اقدام به خرید آب میوه و یا خرید خود را در سکوت.

هفته گذشته پاتریک Mahomes و Kansas City Chiefs شکست اینترنت با اخبار از حاکم سوپر باول MVP را نقطه عطفی 10 سال تمدید قرارداد است که گالوانیزه Mahomes به عنوان در حال حاضر و آینده نزدیک از لیگ.

آمد آن حدود پنج هفته پس از Mahomes’ تعجب آور مشارکت در ویروسی “Black Lives Matter” تصویری است که شامل چندین ستاره دیگر و خواستار آن شدند که لیگ را تشخیص معضل خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

ما آنجا متوجه شدند که Mahomes بودن یکی از صداهای در تصویری که ناشی از کمیسر راجر Goodell به توجه و پاسخ روز بعد با یک پیام ضبط شده خود را که در آن او گفت که NFL اشتباه بود برای گوش دادن به بازیکنان دیر زمانی که آنها صحبت کردن در مورد این موضوعات.

که قدرت. خواهد Mahomes نگه داشتن با استفاده از آن قدرت ؟ آیا سران و لیگ پشتیبانی از او را ؟

ما بخشی از پاسخ به یکی از این سوالات در روز شنبه به لطف مشخصات Mahomes توسط GQ magazine خشت کاپیتان.

قبل از ظاهر خود را در بازیکنان ویدئو, انجمن گفتگو در مورد Mahomes متفاوت بود. نبود یک کل بسیاری از صحبت در مورد او در حال NFL جدید عزیزم به عنوان یک سیاه کارفرمایی در لیگ که در طول تاریخ است denigrated و بدخیم آنها.

Patrick Mahomes has used his platform to influence social change, and plans to keep doing so. Will the NFL let him? (Photo by Brett Carlsen/Getty Images)
پاتریک Mahomes استفاده از پلت فرم خود را به نفوذ اجتماعی را تغییر دهید و برنامه را نگه دارید انجام این کار است. خواهد NFL اجازه او ؟ (عکس توسط برت کارلسن/گتی ایماژ)

در حقیقت Mahomes نشده بود صحبت های زیادی در مورد این واقعیت است. پدرش سابق MLB پارچ پت Mahomes است و مادرش, Randi مارتین سفید است. این واقعیت است که او از نژاد مخلوط مهم نیست برای برخی از; هنگامی که مردم می خواهند به شما اجازه می دانم آنچه را که آنها فکر می کنم از مردم در نظر آنها نیست که شما بخشی سفید.

Mahomes باز کرده است تا در ماه های اخیر در مورد چگونه او می داند که در حال حاضر که او ممتاز در حال رشد به عنوان یک ورزشکار حرفه ای بود که احترام خود را کوچک تگزاس زادگاه و چگونه است که واقعیت امان او را از نیاز به تحمل برخی از مضر و هدفمند تجارب برخی از هم تیمی های خود و همکار NFL برادران اند.

“من شناخته شده است که من سیاه و سفید. و من افتخار می کنم به سیاه و سفید,” او گفت: GQ. “و من افتخار می کنم که یک مادر بیش از حد. من فقط افتخار که من هستم. و من همیشه به حال که اعتماد به نفس در خودم.”

آن بود که اعتماد به نفس در خود و در حال در سمت راست از تاریخ که منجر Mahomes به توافق برسند به بازیکنان در تصویری که پرستاران’ گیرنده مایکل توماس رسیده است. دانستن است که او به طور بالقوه موثر بر آینده قرارداد مهم نیست.

“من درک می کنم من پلت فرم” Mahomes گفت. “من در وسط مذاکره بعدی من قرارداد به امید یک شهر کانزاس رئیس برای مدت زمان طولانی, اما من هنوز هم فکر می کردم این بود که به اندازه کافی مهم است و این چیزی بود که تا به حال به گفت. آن چیزی نیست که من می تواند به نظاره نشست و نگرانی در مورد آینده قرارداد چرا که من نیاز به استفاده از پلت فرم برای کمک به. گاهی اوقات در مورد پول نیست. آن را در مورد شهرت. آن را در مورد انجام آنچه درست است.”

از آنجا که بخشی از این ویدئو او نیز پیوست LeBron James’ بیش از یک رای سازمان کمک به ثبت نام رای دهندگان و رای دهندگان سرکوب تلاش های تشویق کانزاس Citians به صدای جیر جیر او اثبات که آنها ثبت نام کرده اید. کار در خارج آرا طرح نباید بحث برانگیز و باعث Mahomes به آمده و تحت انتقاد اما قبل از این سال با پوشیدن ماسک صورت برای کمک به جلوگیری از گسترش یک بیماری همه گیر نمی دیده شده است به عنوان بحث برانگیز یا خیلی زمان خواهد شد بگویید.

این است که در آن NFL می تواند نقش و نشان می دهد اگر Goodell اعلامیه واقعی است. Mahomes گفت: او به صحبت Goodell و گفت: کمیسیون در مورد تمایل خود را برای کمک به افراد جوان به خصوص در جوامع ثبت نام برای رای دادن به عنوان اولین گام مهم. او همچنین پیشنهاد کرد به Goodell که تیم می تواند کمک به بازیکنان موثر تر در شهرهای خود و یا در تلاش های خود را.

“من به یاد داشته باشید صحبت کردن در مورد داشتن شاید یک اجتماعی-عدالت افسر که بتواند مردم را در مسیر درست” Mahomes گفت. “بنابراین هر زمان که شما می خواهم به کمک جامعه شما کسی است که با این نسخهها کار با این تیم است که می تواند کمک کند.”

Mahomes احساس تشویق گفتگو اما Goodell نمی توانید انجام دهید بدون تیم صاحبان اجازه. برخی از صاحبان حق رای (سرفه و جری جونز) هنوز انجام نشده هر چیزی که به اذعان حساب است که به نظر می رسد اتفاق می افتد. با احساسات عمومی نسبت به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در حال رشد به طور فزاینده ای مثبت و فعلی پایدار خواستار نژادی سهام خواهد Goodell صحبت کردن به Mahomes و دیگر بازیکنان بالا و نگه داشتن فشار باشگاه به صاحبان آیا درست است ؟ خواهد Mahomes با حمایت از بسیاری از بازیکنان را به نگه داشتن با استفاده از این نفوذ عظیم او را به فشار لیگ و صاحبان تیم که در جهت ؟

و یا آنها را از نگاه این مرد جوان و احساس می کنید که او بدست آورده پول خود را بیش از هر بازیکن در تاریخ این بازی وعده داده شده و در نتیجه بدست کافی است ؟

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>