اجازه دهید زمان خوب … نگه دارید. ویروس recloses نیواورلئان میله

NEW ORLEANS (AP) — این یک تازه طعم تلخ دارو برای نیواورلئان: یک افزایش شدید در COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان مجبور است بارها در-زمان-عشق های توریستی وابسته به شهر را تعطیل دوباره فقط یک ماه پس از آنها اجازه داده شد به بخشی از بازگشایی.

لوئیزیانا شده بین المللی نقطه داغ جدید کروناویروس در ماه مارس و نیواورلئان بود که نقطه کانونی آن. اما بستری شدن در بیمارستان شروع به رها کردن پس از یک مه به اوج و آن را به نظر می رسد که بستن یک آرایه گسترده ای از کسب و کار از جمله ناهار خوردن در رستوران ورزشگاه تو سرو و بارها تا به حال مسطح منحنی.

یک کاهش تدریجی محدودیت آغاز شد و در ماه مه به اوج خود رسید با شهردار LaToya Cantrell تصمیم به اجازه نیواورلئان میله بازگشایی البته در تنها 25 درصد ظرفیت در ژوئن 13.

آخرین تماس با آمد و خیلی زودتر از هر کسی می خواست.

روز شنبه در یک حرکت پشتیبانی شده توسط Cantrell Gov. جان ادم ادواردز صادر محدودیت های جدید. ادواردز’ سفارش نمی شود میله به طور کامل. اما آن را محدود می کند و آنها را به بایگانی اطلاعات خدمات و یا تحویل. نوار اپراتور تماس شنبه شد و درمان آن را به عنوان یک خاموش کردن سفارش ،

علامت Schettler bartender و مدیر کل نوار تونیک های “هنر و صنعت کوکتل شیرجه” در حصار خیابان در لبه محله فرانسوی گفت: محدودیت های جدید همراه با دولت قانون به نظر می رسد برای محدود کردن فروش خود را به بسته بندی مشروب و آبجو و منجمد daiquiris. “یک بار مثل من نیست که به ما کمک کند,” او گفت:. “چه کسی جهنم را برای رفتن به آمده خرید شش بسته آبجو از تونیک?”

آن را حس کمی به ارائه تنها takeout و تحویل از برونو میخانه محله نوار و جلو پنجره در نیواورلئان’ Carrollton منطقه است که عامل از 1930s به گفته مدیر کل خواهد ویلسون.

“ما می تواند باز بماند اما ما می شود خونریزی پول” ویلسون گفت:.

Lafitte را Blacksmith Shop یک بار در قرن 18 ساختمان در خیابان بوربن نیز بسته است.

“هر زمان آنها تغییر انطباق قاعده ما راست وجود دارد در حال تغییر با آن گفت:” چری بوس نوار مدیر. “این یک ضربه.”

مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها تو را دیدم هیچ راه دیگر.

“پس از شروع بحران لوئیزیانا را شناسایی کرده حداقل 36 شیوع بیماری موثر بر حداقل 405 مردم شامل میله” ادواردز’ دفتر گفت: در یک شنبه انتشار اخبار. “مقامات بهداشت عمومی معتقدند رفتن به میله های بالاتر خطر بهداشت عمومی از بازدید از دیگر انواع کسب و کار زیرا مردم معاشرت و نمی پوشیدن ماسک زمانی که آنها می نوشند.”

COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در New Orleans منطقه کاهش یافته بود از بیش از 1 ، 000 در ماه آوریل به کمتر از 70 ژوئن 20, گفت: دکتر یوسف کانتر مدیر دولت در بخش بهداشت و درمان منطقه است که شامل منطقه شهری. ایالت بستری شدن در بیمارستان به اوج خود رسید که در حدود 2000 در اوایل ماه آوریل کاهش یافته بود و زیر 600 در اوایل ماه ژوئن است.

زمانی که محدودیت در کسب و کار بودند کاسته نبود فقط تعدادی از موارد است که افزایش یافته است — چیزی است که انتظار می رود به عنوان دولت ramped تا تست. درصد مثبت آزمون ایالت رفت و از حدود 7 درصد در اوایل ماه ژوئن به عنوان بالا که 18 درصد در یک نقطه در هفته گذشته. در طول همان دوره زمانی مثبت رای در نیواورلئان رز از زیر 5 درصد به بیش از 10٪.

بستری شدن در بیمارستان در نیواورلئان بودند تا 120 در هفته گذشته و در حال افزایش است. ایالت بستری شدن در بیمارستان شد و در 1,300 و روندی به شدت رو به بالا با توجه به آمار و ارقام وزارت بهداشت دولت دوشنبه منتشر شد.

“ما از دست داده اند و تمام دستاوردهای ساخته شده در ماه ژوئن و در حال دیدن برخی از اعداد است که رقیب ما اوج بازگشت در ماه آوریل” ادواردز گفت: در اخیر کنفرانس خبری.

هیچ بخش از اقتصاد کشور شده است دست نخورده توسط coronavirus مربوط به محدودیت ولی کاملا احساس در نیواورلئان. این شهر گردشگری و هتلداری, صنعت استخدام, 94,000 مردم — تا زمانی که نزدیک به نیمی از کسانی که شغل رفت با توجه به آمار و ارقام نوشته شده توسط مستقل مرکز داده از نیواورلئان در وب سایت خود را.

Schettler تشبیه ویرانی اقتصادی به مشکلات این شهرستان رنج می برد پس از levee نقض منجر به سیل ویرانگر در طول طوفان کاترینا در سال 2005. در برخی از راه, او گفت: برخورد با این ویروس باعث می شود بازیابی پیچیده تر است.

بعد از طوفان گفت: آب در نهایت فروکش کرده و یک طرح بازیابی می تواند آغاز خواهد شد.

“سیل نمی حالا با COVID,” او گفت:.

محدودیت های جدید همچنین داش امید زنده موسیقی در سالن بازگشت به زودی. برگ افرا بار است padlocked و درب در Tipitina را بسته است.

خواننده جان Boutte معمول فرفره در DBA نوار از بین رفته است در حال حاضر — به عنوان در حال اجرای او در حال برنامه ریزی در دانمارک و سوئیس و اسکاتلند. و داخل سالن اجتماعات در حال حاضر محدود به 25 نفر در نیواورلئان تحت محدودیت به تصویب رسید و در هفته گذشته خاموش کردن هر گونه امید برای پرداخت وقایع خصوصی.

“محله فرانسوی متحرک. جشنواره جاز. این احزاب خصوصی. که به هم ریخت” گفت: Boutte لیست رویدادهای بزرگ و کوچک است که از دست رفته اند به ویروس.

و وجود دارد هیچ گفتن که این مباحث باز خواهد گشت.

“از لحاظ تاریخی, بیماری های همه گیر سه سال گذشته چهار سال” Boutte mused. “و پس از آن مردم فقط دریافت کنید و فراموش نکنید در مورد آن را برای صد سال دیگر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>