Kyle Larson باقی می ماند غالب در خاک با چهارم جهان از قانون شکنان پیروزی


Kyle Larson باقی مانده عمدتا بی نظیر در خاک مسابقه این فصل است.

لارسون گل چهارم خود را در جهان از قانون شکنان NOS انرژی با حداکثر سرعت دویدن ماشین پیروزی در دو ماه گذشته outdueling دانی Schatz در یک راه اندازی مجدد با سه دور باقی مانده سه شنبه شب به پیروزی در آتیکا (اوهایو) Raceway پارک.

او به دست آورده $10,000 برای گرفتن 40-lap رویداد اصلی در براد Doty کلاسیک است که پس از حداکثر سرعت دویدن ماشین Hall of Famer.

آن را بموقع به دلیل Larson, 27, است که با داشتن یک سالن از شهرت-نوع رطوبت در خاک در حالی که سفر در سراسر سری های مختلف آهنگ و ایالات متحده در اتومبیل با حداکثر سرعت دویدن و کوتوله.

“آنها گیر کرده ایم پشت سر من’: Kyle Larson نظرات به آینده Outlaws برنامه

در روز یکشنبه خود No. 57 برنده 30 دامان رویداد اصلی در شارون سریع السیر در Ollie معامله خروجی های مدار قهرمانان برای سومین پیروزی در اوهایو با حداکثر سرعت دویدن Speedweek. یک هفته زودتر او تحت سلطه 30th, سالانه, پنسیلوانیا, با حداکثر سرعت دویدن ماشین Speedweek با چهار پیروزی در نه مسابقه.

لارسون شروع با تمرکز بر خاک مسابقه پس از اخراج از Chip Ganassi مسابقه و قرار داده شده بر تعلیق نامحدود توسط نسکار برای استفاده از نژادی لکه دار کردن در طول یک iRacing رویداد.

پس از اتمام 10 در جهان از قانون شکنان ” بازگشت 8 مارس در ناکسویل Raceway از رمان coronavirus (COVID-19) همه گیر Larson حدود 20 پیروزی و ایندیانا, قد کوتاه هفته قهرمانی. او تا به حال یک خط از 10 متوالی اندام پیروزی در ایالات متحده که شامل دستیابی به موفقیت خود در سال 2020 فلفل قرمز کاسه.

با توجه به سرعت مجله ورزشی روزنامه نگار یعقوب Seelman, لارسون به طور متوسط پایان 2.0 پس از 30 مه در گذشته 30 خاک شروع می شود که شامل 17 پیروزی و هشت مسابقه جایزه بزرگ سئول در ماه ژوئن.

<em>Kyle Laron’s No. 57 triumphed for the fourth time this season Tuesday in the World of Outlaws NOS Energy Sprint Car Series (Trent Gower/World of Outlaws).</em>
کایل Laron شماره 57 پیروزی برای چهارمین بار در این فصل سهشنبه در جهان از قانون شکنان NOS انرژی با حداکثر سرعت دویدن ماشین سری (ترنت Gower/جهان از قانون شکنان).

Kyle Larson باقی می ماند غالب در خاک با چهارم جهان از قانون شکنان پیروزی در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>