است لیگ تست تأثیر ایالات متحده را COVID-19 مبارزه ؟


خود را به صورت کامل 2020 فصل ورزشی حرفه ای در ایالات متحده استفاده خواهد شد حدود یک میلیون coronavirus آزمون. یک بار NFL باز اردوگاه بعد از این ماه تقریبا یک در هر 150 ایالات متحده آزمون استفاده خواهد شد در یک بدون علامت ورزشکار یا لیگ کارمند. و که در میان ساحل به ساحل COVID-19 موج با مشکل مواجه است به برخی از اعضای عمومی در برخورد با گسترده تست به تاخیر می اندازد.

خطوط در حال حاضر بسته بندی کردن در اطراف با امکانات تست در سپیده دم. “هر کس حق دارد تاکید کرد در حال حاضر می گوید:” دانشگاه واشنگتن آسیب شناس جف بیرد. این کشور بزرگترین آزمایشگاه خصوصی در حال بازگشت به نتایج روزمره شهروندان در اطراف یک هفته رندر آزمون مرزی بی فایده است.

یکی دیگر از عمده آزمایشگاه در ضمن تهیه NBA و لیگ با بیش از 1000 تست در هر روز. نتیجه رسیدن در کمتر از 24 ساعت. و گاهی اوقات در کمتر از 12.

“همیشه وجود دارد که موضوع در هنگام ورزش لیگ هستند با استفاده از تست در میان [مشکلات] با تست ظرفیت می گوید:” Amesh Adalja, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه جانز هاپکینز. “شما تعجب تیم های ورزشی جذب که ظرفیت?”

پاسخ کارشناسان می گویند حداقل به برخی از درجه است بله. اما پاسخ به مجاور پرسش — چقدر ظرفیت آنها جذب? باید آنها را جذب آن ؟ چه خالص تاثیر بر بهداشت عمومی? — پیچیده هستند.

ESPN's Wide World of Sports Complex at the Disney Complex. (Credit: mpi34/MediaPunch /IPX)
ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در دیزنی پیچیده است. (اعتبار: mpi34/MediaPunch /IPX)

انجام ورزش بر تست های ملی تقاضا ؟

NBA و لیگ هر دو پرداخت BioReference یک آزمایشگاه خصوصی برای تست. در یک شنبه مصاحبه BioReference اجرایی رئیس جان کوهن گفته یاهو ورزشی است که آن را “کاملا” منصفانه است که بگوییم او تعهد شرکت به NBA مانع توانایی خود را به آزمون عمومی است. “ما ملاقات هر یک از [ما] تعهدات و بیشتر برای افرادی که نیاز به تست بیشتر در ایالت فلوریدا,” او گفت:. لیگ اساسا راضی هستند که وعده.

در عین حال فقط در هفته گذشته فلوریدا وزارت بهداشت گزارش داد که متوسط زمان چرخش در یکی از آزمایش اصلی سایت بود شش روز. تامین کننده بود BioReference. “هنگامی که BioReference اطلاع دولت بودند و تجربه در سراسر کشور تاخیر در نتایج” فلوریدا DOH گفت: “دولت شروع به فرستادن آزمون از مرکز کنوانسیون اورنج کانتی تست سایت به Genetworx” است که یکی دیگر از آزمایشگاه.

در سراسر کشور تقاضا آسمان بالا و در حال افزایش است. صنعت کارشناسان می گویند نمی تواند نگه داشتن. تلاش تشخیص فورچون 500 آزمایشگاه بالینی گفت: در انتشار اخبار دوشنبه که متوسط آن زمان چرخش برای “اولویت 1 بیماران” که “شامل بیماران بیمارستان … و علامت دار بهداشت و درمان کارگران است” و این کمی بیشتر از” 24 ساعت. برای هر کس دیگری آن را “هفت روز یا بیشتر.”

کوهن گفت: BioReference متوسط زمان چرخش 72 ساعت است. وی با اشاره به “رقبای” نشان می دهد که آزمایشگاه او بود نگه داشتن با تقاضا بهتر از دیگران است.

کارشناسان با این حال دیدن این ایده است که در آزمایشگاه های “رقبا” به عنوان دو مشکل و یا گمراه کننده است. اگر یکی نیست غرق بیرد توضیح می دهد, آن می تواند کمک بسیاری هستند که. “تمام کسانی که در آزمایشگاه مشمول مالیات و آنها همه به دنبال جایی برای ارسال تست فوق العاده,” او گفت:. “همه labs بحث به تمام آزمایشگاه به طور مداوم. بله, البته, آزمایشگاه های مختلف متفاوت خواهد تماس بگیرید تا دیگر labs [برای سهولت تست بار]. هر آزمایشگاه را انجام دهد که … اگر آنها می تواند. مشکل این است که ما همه در همان قایق در حال حاضر. همه ما درد و رنج در زنجیره تامین مشکلات. وجود دارد مقدار زیادی از گزینه. اگر کسی تا به حال یک ایده که به تماس — اگر هنوز هم وجود دارد برخی از جایی است که ظرفیت اضافی — مردم می ام و آنها را به نام و پر که ظرفیت.”

بنابراین اگر NBA و لیگ نیست, تلاش برای, رزومه, خود, فصل, تست ظرفیت را باز کنید. زنجیره تامین در حال پیچیده و دشوار است اما “آن است که بسیار مورد است که هر یک آزمایش است که انجام می شود یک محل آزمون نیست که انجام می شود در جایی دیگر” بیرد می گوید.

کوهن بعد از آن در مصاحبه خود با یاهو ورزشی به نظر می رسید به اعتراف این. “بنابراین شما می توانید می گویند” من شما را از لحاظ فنی می تواند آزمون افراد دیگر’,” او گفت:. سپس او reframed بحث: “سوال من از شما این است که به من بگویید که دیگری من باید تست کنید. شما می خواهید من برای آزمون معلمان? شما می خواهید من برای تست عموم? شما می خواهید من برای تست نوع دیگری از کارفرما ؟ به من بگویید که من باید تست.”

بسیاری استدلال می کنند که BioReference باید تست هر کسی که ترس آنها قرارداد ویروس. و این که باید آنها را دریافت نتایج در 12 ساعت فقط می خواهم آن را انجام بدون علامت ورزشکاران است.

“خوب من مطمئن هستم که درست است که” کوهن پاسخ داد. اما “هیچ کس در کشور در حال انجام است.” دولت نه به او گفت که برای تست. هیچ کس از این ظرفیت برای تحویل سریع بازسازی در مقیاس بزرگ. این مشکل به خودی خود نه یک ایجاد شده توسط ورزش لیگ.

که منجر به سوالات واقعی در اینجا: انجام ورزش لیگ معنی داری باعث تشدید این مشکل ؟ است و اختصاص هزاران نفر از آزمون به آنها را به جای عموم مردم در واقع تاثیرگذار? آیا منافع اقتصادی و روانی و غیره — هزینه های سنگین تر بودن?

این یک صغیر از این معضل در قلب ملت coronavirus پاسخ.

ایالات متحده را بر دوش پاسخ

بیایید نگاهی به یک گام به عقب. “من می خواهم به افتراق می گوید:” دانشگاه کلرادو پروفسور دانیل Larremore “بین دو نوع مختلف از تست.”

یک COVID-19 تست نیست که بازگشت برای یک هفته Larremore توضیح می دهد که “تشخیصی” آزمایش. آن می تواند کمک به اپیدیولوژی مطالعه همه گیر. این اطلاع رسانی می تواند یک پزشک درمان دراز مدت به مسائل مربوط به سلامت. آنچه در آن نمی توانید انجام دهید این است که توقف گسترش این بیماری است. آن را اجازه نمی دهد برای تماس با ردیابی و جداسازی افراد آلوده. اگر دوره خود را از infectiousness در حال حاضر سپری شده توسط آنها تایید مثبت آنها نمی توانند عمل می کنند در نتیجه.

فرکانس بالا و چرخش سریع بنابراین حیاتی برای “نظارت و نمایش” آزمون. Larremore به تازگی رهبری نه هنوز مطالعه کارشناسی است که برجسته دقیقا همان است که. و آزمایش غربالگری چه NBA را انجام خواهد داد. آن را تست بازیکنان روزانه و یا هر روز دیگر با نمونه های جمع آوری شده “در شب” با توجه به آن سلامت و ایمنی پروتکل “با هدف بازیابی [نتایج] توسط صبح روز بعد.”

“ورزش لیگ هستند و در برخی از راه برای انجام دقیقا همان چیزی است که بقیه کشور را می خواهید به انجام,” Larremore می گوید.

در نتیجه بسیاری از سوال که چرا ورزش لیگ می تواند اگر بقیه کشور نمی تواند. پاسخ این پول است. آن است که برخی از احساس یک misallocation از منابع است. این می تواند دلیل جو Schmo می شود دو روز پس از اولین تجربه علائم جزئی به جای یک روز. یا به این دلیل او می شود نتیجه اش چهار روز پس از گرفتن آزمایش به جای سه. او ممکن است به کار بر روی که روز چهارم و آلوده به یک همکار ساعت قبل از یادگیری او COVID-19 – و ساعت بعد از او آموخته اند کهاگر تنها یک آزمایشگاه تا به حال شده است قادر به پردازش آزمون خود را سریعتر.

“همچنین شما می توانید در مورد فکر می کنم چگونه این شرایط می تواند ترکیب یکی دیگر می گوید:” Zachary Binney متخصص اپیدمیولوژی در آکسفورد کالج دانشگاه اموری. جو Schmo را همکار می تواند پس از آلوده کردن یک دوست و همسر او هر یک از آنها می تواند آلوده بیشتر مردم است. “اثرات بزرگتر و بزرگتر و بزرگتر و بزرگتر” Binney توضیح میدهد: “به دلیل این که چگونه همه گیر کار است که رشد نمایی.”

There might be some positives for the general public because of professional sports-league testing. (Photo by Jeenah Moon/Getty Images)
ممکن است وجود دارد برخی از مثبت برای عموم مردم به دلیل حرفه ای ورزش-لیگ تست. (عکس Jeenah ماه/گتی ایماژ)

ناشناخته است که چگونه بسیاری از بار است که زنجیره ای از حوادث رخ خواهد داد. “من فکر نمی کنم که [ورزشی لیگ] برش خط که واقعا در رفتن به تاثیر بهداشت عمومی به طور گسترده تر” Larremore می گوید. Jaline Gerardin یک بیماری مدلسازی متخصص در دانشگاه نورث وسترن concurs: “این احتمالا یک مقدار زیادی از انتقال است.” حتی اگر 5,000 سریع تر-چرخش آزمون در هر روز می تواند به روزمره شهروندان تقریبا 90 درصد از آنها منفی خواهد بود. بخشی دیگر از 10 درصد خواهد بود خود منزوی در حالی که در انتظار نتایج آزمون به هر حال. تنها کسری از بقیه را در واقع آلوده کردن کسی در طول اضافی تاخیر زمان که ورزش لیگ به طور غیر مستقیم ایجاد کند.

به علاوه, اگر هفته منتظر باقی بماند تفاوت بین گرفتن نتیجه آزمون در هفت روز و هشت است که تقریبا قابل اغماض است. به عبارت دیگر ایالات متحده در پاسخ همه گیر شده است و خیلی بد است که ورزش تحمیل تست تاخیر ممکن است مهم نیست.

علاوه بر این هیچ ورزشی لیگ را مجموع آزمون مسافت طی ماه های آینده خواهد شد بیش از ایالات متحده روزانه مسافت. NBA در سه plus ماه استفاده خواهد شد کمتر از 25 درصد از آنچه در این کشور می کند در یک روز. که منجر به چه Binney تماس “عادلانه” سوال: “مصرف کمتر از نیمی از یک روز تست در ایالات متحده برای کل [ورزشی] فصل نیست که ارزش آن را دارد؟”

مثبت از تست ورزش

از یک سو تقریبا یک میلیون آزمون که ورزش لیگ برآورد شده و در نتیجه در دسترس نیست به دیگران تقریبا قطعا کمک به گسترش این ویروس در میان عموم مردم. برخی از مردم بیشتر بیمار دریافت کنید. “آن را به معنی هزاران نفر از مرگ” Gerardin می گوید. “شاید.” اما ممکن است کمک به برخی از.

از سوی دیگر ورزش لیگ می تواند کمک به آزمایشگاه تست گسترش ظرفیت. آنها می تواند کمک به تحقیق بیشتر است. در دراز مدت است که می تواند کمک به عموم مردم است. یک سخنگوی NBA گفت Yahoo Sports است که این لیگ خواهد شد “راه اندازی یک موبایل تست سایت و میزبان یک درایو-از طریق آزمایش رویداد” در فلوریدای مرکزی در این هفته. آن را نیز با همکاری دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی کلینیک مایو و “پیشرو سایر موسسات تحقیقاتی” برای حمایت از مطالعات. MLS “کار با BioReference به ارائه COVID-19 تست آنتی بادی به اورلاندو جامعه است.”

و البته این را دریافت ورزشی بازگشت. “ورزش” می گوید کوهن BioReference exec هستند “بخشی جدایی ناپذیر از جامعه آمریکا است.” او را “افتخار” را به کار با لیگ. هزاران نفر از مردم را به شادی و دیگر مزایای نامحسوس. صدها نفر خواهد شد نگه داشتن شغل خود را.

که اساسا این بحث است که کوهن در نهایت حل و فصل در. Binney مانند دیگر اپیدیولوژی فقط می خواهد به مطمئن شوید که آن را “صریح و روشن.” این استدلال درستی نیست که NBA و لیگ نیست, با استفاده از منابع ارزشمند — آنها هستند. آن “است که ما اولویت داشتن NBA و لیگ به بیش از برخی از افرادی که آزمون خود را پشت سریع تر از آنها در غیر این صورت می تواند داشته باشد” Binney می گوید. “این چیزی است که ما انجام می دهند. شاید که خوب با شما. آن را اخلاقی یا ارزش قضاوت است.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>