سرخپوستان بریوز و ستاد: آنچه در حال حاضر برای ما ورزشی’ دیگر بومی آمریکا نام ؟


<span>Photograph: Reed Hoffmann/AP</span>
عکس: رید هافمن/AP

واشنگتن NFL team اعلام کرد روز دوشنبه آنها دیگر نمی خواهد به نام “ردسکینز” یک نام طولانی به عنوان نژادپرست است. وجود دارد یک میزبان از تیم های دیگر که با استفاده از زبان در ارتباط با بومیان آمریکایی است. در اینجا که در آن برخی از بزرگترین تیم های پایه در نام خود را.

کلیولند تیم بیس بال نشان داده اند یک تغییر نام است و به احتمال زیاد اگر چه آنها به صراحت می گویند تا زمانی که آنها با صدور بیانیه ای در اوایل این ماه در مورد این موضوع.

“ما متعهد به ساخت یک تاثیر مثبت در جامعه ما و در آغوش مسئولیت ما را برای پیشبرد عدالت اجتماعی و برابری. سازمان ما به طور کامل به رسمیت می شناسد تیم ما نام یکی از قابل رویت ترین راه که در آن ما ارتباط با جامعه” خواندن بیانیه ای.

“ما متعهد به تعامل با جامعه ما و مناسب ذینفعان برای تعیین بهترین مسیر رو به جلو با توجه به تیم ما نام و نام خانوادگی.”

مرتبط با: Cleveland Indians برای حذف تفرقه رئیس نبراسکا لوگو

این تیم مدیر تری Francona گفت: او معتقد است وقت آن است که به “حرکت به جلو” از نام. اگر سرخپوستان انجام تغییر نام خود را از آن بعید است که به عنوان سریع به عنوان واشنگتن تصمیم به عنوان آنها تحت عنوان فشار زیادی از حامیان مالی.

این تیم کاهش یافته است رئیس آن نبراسکا آرم پوزخند قرمز رو کاریکاتور استفاده می شود پس از سال 1947 از لباس خود را در سال 2018 پس از چند دهه از شکایت که آن را نژادپرستانه.

آتلانتا در تیم بیس بال که به تصویب رسید و نام مستعار خود را در سال 1912 زمانی که آنها بر اساس در بوستون ارسال یک ایمیل به فصل-دارندگان بلیط در روز یکشنبه گفت: آنها تا به حال هیچ برنامه ای برای اتخاذ یک نام جدید.

این تیم گفت: آنها تا به حال مشورت گروه های بومی آمریکا و “از طریق گفتگوهای ما تغییر نام بریوز است تحت بررسی و یا لازم تلقی می شود”.

این تیم را می گویند که به دنبال آن است در “ریز ریز” یک حرکت انجام شده توسط طرفداران که تقلید نوسان از یک tomahawk. این تیم گفت: ریز ریز کردن است “یکی از بسیاری از مسائل است که ما در حال کار را از طریق با گروه مشورتی”.

روسای یکی از بالا ترین مشخصات تیم ها در آمریکا پس از پیروزی در سوپر باول در ماه فوریه است. اما آنها هنوز به صدور بیانیه ای در آینده نام خود را. این تیم در خانه است به نام نوک پیکان ورزشگاه طلسم خود است که یک اسب به نام Warpaint و طرفداران انجام tomahawk ریز ریز کردن در بازی ها و لباس های بومی آمریکایی لباس.

کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی گفته است مانند: “کاریکاتور و کلیشه ها مضر هستند, تداوم کلیشه های منفی از امریکا برای اولین بار مردم و کمک به بی توجهی به تشخص از مردم بومی”.

کانزاس, شهرستان, روزنامه استار نوشت: در سرمقاله این ماه که “سوال این نیست که آیا همه آمریکایی های بومی پیدا کردن این نمادها قابل اعتراض است. نکته این است که برخی از آمریکایی های بومی انجام دهد. که باید به اندازه کافی برای این تیم و این شهر به تجدید علاقه خود را به صورت یک شعار و یک صحنه و لباس که هیچ ارتباطی به بازی.”

<span class="element-image__caption">The Chicago Blackhawk logo is depicted wearing a respirator during the Covid-19 pandemic.</span> <span class="element-image__credit">Photograph: Darryl Dyck/AP</span>
این Chicago Blackhawk لوگو به تصویر کشیده شده است با پوشیدن یک ماسک در طول Covid-19 بیماری همه گیر. عکس: Darryl Dyck/AP

شش-زمان استنلی جام قهرمانان می گویند که آنها به هیچ وجه قصد تغییر نام خود را به عنوان آن افتخارات تاریخی شکل, Black Hawk, که یکی از چهره های برجسته در ایلینوی تاریخ است. این تیم بودند شناخته شده به عنوان “سیاه بازها” تا سال 1986 زمانی که آنها به تغییر “Blackhawks” به چوب خط حساب کردن با املا در حق رای دادن را تاسیس اسناد و مدارک. این تیم صاحب اصلی بوده است فرمانده در یک واحد به نام بعد از Black Hawk در جنگ جهانی اول.

مرتبط با: دن اسنایدر تغییر خواهد کرد واشنگتن نام به دلیل فشار نه صداقت

“ما می دانیم وجود دارد یک خط خوب بین احترام و بی احترامی و ما ستایش تیم های دیگر برای تمایل خود را برای گفتگو” تیم گفت. “حرکت رو به جلو ما متعهد به بالا بردن نوار حتی بالاتر برای گسترش آگاهی از Black Hawk و سهم مهم از همه بومی مردم آمریکا.”

کالج, ورزشی

ده ها تن از کالج ها و مدارس تیم به نام بعد از قبایل بومی آمریکا در مناطق محلی خود را. در سال 2005 در کالج ورزشی’ حاکم بر بدن NCAA نگاه به استفاده از بومی آمریکایی به نام. برخی از تیم های متوقف شده با استفاده از بومی آمریکایی نام و پیکرنگاری که توهین آمیز تلقی می شد اما دیگران که دریافت تایید از قبایل محلی در ادامه به انجام این کار.

شاید معروف ترین مثال Florida State Seminoles. قبیله شورای تایید استفاده از این نام به عنوان به خوبی به عنوان دیگر سنت های درگیر با FSU این تیم است.

“قبیله views رابطه به عنوان یک چند بعدی همکاری فراهم می کند که به معنی فرصت های آموزشی و دیگر نتایج مثبت” یک قبیله سخنگوی گری Bitner گفت: در این ماه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>