دروازه بان Siobhan چمبرلین برگ منچستر یونایتد


Manchester United goalkeeper Siobhan Chamberlain in action - PA
منچستر یونایتد دروازه بان Siobhan چمبرلین در عمل – PA
Women's Sport Social Embed
زنان, ورزش, اجتماعی, قراردادن

منچستر یونایتد دروازه بان Siobhan چمبرلین در سمت چپ این باشگاه موافقت خود برای پایان دادن به قرارداد خود با رضایت متقابل فقط بیش از یک سال و پس از او کمک کرد ایران برنده ارتقاء به سوپر لیگ.

چمبرلین 36 ساخته شده 27 ظاهر این باشگاه قبل از تولد به دختر, امیلیا در ماه ژانویه این سال است. سابق انگلستان پخش شد بخشی از Lionesses تیم ملی که موفق به کسب برنز در جام جهانی در کانادا در سال 2015.

منچستر یونایتد سر مربی کیسی Stoney گفت که او می خواست به “تشکر از Siobhan برای او با ما” اضافه کرد: “در کنار او آشکار دروازه بان توانایی های او باور نکردنی است, رهبر و نقش مدل در درون تیم و یک مربی فوق العاده به دروازه بان جوان و با استعداد ما در ایران. در سطح شخصی من با Siobhan برای چند سال در باشگاه های مختلف و همچنین با تیم ملی. ما به بسیاری از تجربیات هم و به نظر من او یک دوست.

“به عنوان یک سر مربی این کار من به تکامل تیم ملی در هر سال. پس از بحث و گفتگو با Siobhan در طرح ما به دروازه بان جوان ما بیشتر از تیم اول تجربه آن بود که توافق توسط هر دو طرف است که در حال حاضر زمان مناسب برای Siobhan به حرکت می کند و به دنبال حرفه ای خود را در جای دیگر. به نمایندگی از همه در باشگاه من برای او آرزوی بهترین شانس برای آینده است.”

تأمل بر او خروج چمبرلین منتشر شده یک پست وبلاگ در وب سایت خود را صبح روز چهارشنبه نوشتن که سابق منچستر یونایتد دروازه بان Edwin van der Sar شده است او “بت” در حال رشد به عنوان یک فولهام فن. وقتی Van der Sar چپ فولهام برای ایالات متحده در سال 2005 انگلستان بود در حال آماده شدن برای میزبانی زنان یورو بود و هنوز شش سال از راه اندازی از زنان سوپر لیگ.

“اگر شما تا به حال به من گفت: در آن زمان که 13 سال بعد از آن من تا به حال این فرصت را به دنبال بت من را قدم به قدم و ثبت نام برای منچستر یونایتد در این باشگاه و حرفه ای فصل به من گفت که شما خواب بودند و یا دیوانه. احتمالا هر دو” چمبرلین نوشت.

“در سال 2005 حرفه ای فوتبال زنان در انگلستان غیر قابل تصور بود […] بنابراین سریع به جلو به 2018 و من با ارائه این فرصت را به تبدیل شدن به منچستر یونایتد اولین و حرفه ای شماره 1 آن را سخت به توضیح دهد که چگونه فوق العاده ممنون من احساس.

“من تا به حال تجربه تاسیس باشگاه در WSL بازی در حال حرفه ای اما از یک روز از پیوستن به ایالات روشن بود این باشگاه نبود ، این بود که حرفه ای فوتبال زنان, پشتیبانی و تامین می شود. می تواند رویاهای به حقیقت می پیوندند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>