Draisaitl, مک کینون, Panarin هستند لیندسی جایزه فینالیست

1 / 4

Draisaitl, مک کینون, Panarin هستند لیندسی جایزه فینالیست

Edmonton Oilers مرکز لئون Draisaitl هوا گرم تا قبل از NHL هاکی بازی برابر Chicago Blackhawks در شیکاگو یکشنبه, آوریل 5 سال 2020 است. (AP Photo/نم Y. Huh)

نیویورک (AP) — NHL پیشرو گلزن لئون Draisaitl از Oilers, بهمن مرکز ناتان MacKinnon و رنجرز جناح Artemi Panarin نامگذاری شدند فینالیست برای تد لیندسی جایزه در روز سه شنبه.

جایزه می رود به لیگ برجسته ترین بازیکن به عنوان رای داده شده توسط بازیکنان دیگر. هیچ یک از آنها موفق به کسب این جایزه قبل از.

Draisaitl بزرگ به جلو از آلمان به پایان رسید برای اولین بار در نقاط با 110 در 71 بازی قبل از فصل متوقف شد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. او با بازی و جدا از کاپیتان کانر McDavid در زندگی حرفه ای او در سال است.

MacKinnon کمک به آسیب زدگان کلرادو پرچ بالا چهار دانه در کنفرانس غرب. 24-سال-کانادا تا به حال 43 امتیاز بیشتر از بعدی خود را-نزدیک بهمن تیمی است.

Panarin یک 28 ساله روسی تا به حال 95 امتیاز در فصل اول خود را با نیویورک کمک به رنجرز سرعت خود را بازسازی. آنها واجد شرایط برای گسترش 24-تیم پلی آف به عنوان 11th دانه در شرق.

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>