اپل iOS 13.6 برای آی فون اپل شامل اخبار, به روز رسانی یک Symptom Tracker در سلامت CarKey پشتیبانی و بیشتر


اپل به تازگی iOS 13.6 و در حالی که وجود ندارد یک تن از ویژگی های جدید در اینجا وجود دارد بسیار شگفت انگیز آنهایی که به در مواظب برای.

یکی از برجسته ترین ویژگی های جدید است CarKey پشتیبانی بود که به طعنه در طول iOS 14 ارائه در WWDC سال 2020 است. با آن شما می توانید کنترل از راه دور سازگار با وسایل نقلیه فقط با آی فون خود را. شما حتی می توانید به اشتراک گذاری CarKey عبور می کند با دوستان است که اپل و سفارشی کردن و ویرایش. به این ترتیب کاربر می تواند تنها با باز کردن شروع و رانندگی اتومبیل خود را و نمی ظروف سرباز یا مسافر با هر گونه ویژگی های دیگر و یا تنظیمات.

یکی دیگر از ویژگی قابل توجهی است symptom tracker در سلامت است. بخش جدید لقب “علائم” شما اجازه می دهد پیگیری مسائل مانند سردرد و تب و سرفه و بیشتر درست مثل شما را از هر گونه دیگر مرتبط با سلامت مشکل در برنامه. این به روز رسانی است که علاوه بر استقبال طول COVID-19 همه گیر که بیشتر متمرکز بر ردیابی علائم تر از همیشه.

دیگر تغییرات برای iOS شامل تنظیمات پیشرفته تر به صورت اتوماتیک نرم افزار و چندین اشکال تکه. علاوه بر آن اپل اخبار برخی از توجه این زمان در اطراف وجود دارد در حال حاضر اپل اخبار امروز دادخواستها اخبار اپل+ صوتی با قابلیت تنظیم اخبار محلی افکن جدید, کش رفتن, آیکون بازگشت از دکمه های سیاه و سفید و یک ضامن برای اشتراک ایمیل شما.

جولای 15, نرم افزار به روز رسانی می آید 44 روز پس از در iOS 13.5.1 و همچنین شش روز پس از اولین بتا عمومی برای iOS 14. اپل در iOS 13.6 در 10 a. m. PDT شرکت استاندارد زمان انتشار به صورت عمده به روز رسانی نرم افزار.

اگر آی فون خود را ندارد سازگار با سیستم عامل iOS 13, اما, شما نیست ، به عنوان طولانی به عنوان آن را می تواند اجرا در iOS 12, شما پیدا کردن یک به روز رسانی برای iOS 12.4.8 امروز. در حالی که آن را ارائه نمی های زیادی را در این راه از ویژگی های جدید و تغییرات 12.4.8 می افزاید: رفع اشکال و ثبات تکه های شما می خواهید به استفاده از.

برای دانلود و نصب iOS 13.6 یا 12.4.8 در آی فون خود را برای باز کردن تنظیمات برنامه ضربه بزنید تا “جنرال” و سپس شیر “نرم افزار به روز رسانی.” بعد به دنبال دستورالعمل های روی صفحه را برای دانلود و نصب به روز رسانی. اگر شما به روز رسانی خودکار را فعال کنید شما می توانید به سادگی اجازه دهید آی فون خود را به روز رسانی به مدت یک شب.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

تصویر جلد توسط دنی Winget/YouTube

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>