با ‘- <url> & Wingo ” پایان مایک-<url> به ادامه کار به عنوان کالج تحلیلگر فوتبال در ESPN

مایک-<url> ممکن است ترک میکروفون در ESPN Radio برای اولین بار در دو دهه اما او در حال حاضر او فرفره بعدی به انتظارنشسته بودند.

پس از اخبار هفته گذشته که “- <url> & Wingo” شده بود لغو شد-<url> سر گرفته خواهد شد مشغول به کار در این شبکه به عنوان یک تحلیلگر فوتبال چیزی است که او در روزهای آغازین خود را در ESPN با توجه به Adam Schefter.

ESPN رادیو اعلام کرد که به طور کامل ترکیب جدید در هفته گذشته که لگد کردن در ماه اوت پایان-<url> دو دهه اجرا در صبح اسلات. “- <url> & Wingo” را جایگزین چهار ساعت صبح میزبانی شده توسط NBA تحلیلگر Jay Williams, ESPN زوبین Mehenti و سابق گیرنده گسترده Keyshawn جانسون.

– <url> به طور گسترده ای شناخته شده برای میزبانی این به طور گسترده ای محبوب “مایک و مایک در صبح” که او را با مایک گرینبرگ از 2000-17. این نشان می دهد اوراق در سال 2017, درست قبل از گرینبرگ در زمان بیش میزبانی شرکت ESPN صبح تلویزیون نشان می دهد “بلند شو.” گرینبرگ که ادامه خواهد داد میزبانی صبح نشان می دهد بازگشت به رادیو میزبان یک بعد از ظهر را نشان می دهد.

در حالی که دقیق شرایط جدید خود را معامله نمی شده است اعلام کرد-<url> آیا تایید این خبر در ESPN رادیو در صبح روز دوشنبه — اضافه کردن که او خواهیم ساخت “Who” حضور برای موضوعات متعدد ،

“تمام است که در اطراف این امید فوتبال کالج,” – <url> گفت: از طریق افتضاح اعلام کرد. “این چیزی است که من قصد دارم برای انجام بقیه این سال و امیدوارم فراتر از آن برای چند سال. خواهیم دید که در مورد. اما حداقل برای این سال است که این طرح: به تماس های بازی های فوتبال کالج. اگر وجود دارد بازی های فوتبال کالج.”

– <url> پسر مایک-<url> جونیور در حال حاضر میزبان سه ساعته رادیو نمایش با سابق WNBA ستاره Chiney Ogwumike فقط قبل از “اسپانیا و فیتز” هر روز هفته در ترکیب جدید. “برای اولین بار” شرکت میزبان حداکثر Kellerman برگزار خواهد شد شکاف بین-<url> جونیور نشان می دهد و گرینبرگ را نشان می دهد. “دن پیرسینگ, شدید نشان می دهد با Stugotz” باقی خواهد ماند در این برنامه هر چند قطع شد از سه ساعت به دو.

Mike Golic, right, has been holding down the ESPN Radio morning slot since 2000, when "Mike &amp; Mike in the Morning" debuted. (Ethan Miller/Getty Images)
مایک-<url> درست شده است پایین نگه داشتن ESPN Radio صبح اسلات از سال 2000 زمانی که “مایک و مایک در صبح” وارد بازار گردید. (اتان میلر/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>