Tuberville زیر مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار به سیاست

تقریبا در نیمه راه از طریق 2020 مخدوش سال سورئال که در آن حوادث را تبدیل به انتظار خبری از تامی Tuberville افزایش به آستانه یک کشور ایالات متحده آمریکا, صندلی ثبت به عنوان کاملا برند.

Tuberville است, سرمربی سابق در Auburn Ole Miss Texas Tech و سینسیناتی و حفظ آنچه که یک جنوبی pollster تماس های سیاسی معادل “دو-touchdown مورد علاقه” در یک جمهوری خواه اولیه رواناب در آلاباما در روز سه شنبه.

Tuberville در حال اجرا است در برابر جف جلسات سابق آمریکا وکیل است که در خدمت 20 سال به عنوان سناتور در آلاباما. Tuberville وضعیت به عنوان مورد علاقه به طور مستقیم به خود را مبارز استراتژی مبارزه از اتصال خود را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بدنام کردن جلسات و ترویج Tuberville برابر شور.

Tuberville انتظار می رود پیروزی منجر به این اصل ذهن خم سناریو برای سال 2020: بیا انتخابات ماه نوامبر در این مسابقه Tuberville است که انتظار می رود به اجرا در برابر دموکرات داگ جونز به خوبی می تواند تا پایان دیکته که آیا جمهوری خواهان حفظ کنترل این کشور ایالات متحده آمریکا.

مربی که موفق به کسب یک ثانیه بازی 3-2 جان سالم به اقدام به کودتا توسط آبرن دولت و infamously سمت چپ Texas Tech کار اواسط شام با استخدام می تواند در نهایت نوسانی قانونی آینده ایالات متحده است.

“نبرد برای سنا می تواند به پایین آمدن به این صندلی” گفت: David What رئیس آلاباما بر اساس What گروه مشاوره. “جمهوری خواهان باید به آلاباما به عنوان یک تصاحب را کنترل کنند. وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از پول صرف شده است. آن خواهید بود یک مرگ مارس به پایین برای دموکرات ها.”

این بدان معناست که ما می توانیم انتظار Tuberville به کانون پر مخاطره بازی سیاسی فوتبال در یک سقوط که در آن واقعی فوتبال پروژه به کمیاب است. با فرض اینکه رای گیری درست است Tuberville خواهد شد ورود به جریان اصلی سیاسی در چهار ماه آینده.

و آن را به معنای برخی از جذاب تجدید نظر از Tuberville رنگارنگ حرفه ای که او را دیدم در حال پخش سیاستمدار او نیز به عنوان مربی. پس از رفتن را از شکست نخوردگان در سال 2004 اما بسته از جام قهرمانی سری عنوان بازی Tuberville نشان داد تا در جعبه مطبوعات در Pro بازیکن ورزشگاه در نزدیکی میامی به عنوان بازی به شخصا لابی روزنامه نگاران برای اولین بار-محل رای برای شکست نخورده ببر.

TEXAS, USA - JUNE 11: U.S. President Donald Trump steps off Air Force One, alongside Tommy Tuberville (L) Candidate for United States Senate from Alabama, upon arrival in Dallas, Texas, on June 11, 2020, where he will host a roundtable with faith leaders and small business owners. (Photo by Kyle Mazza/Anadolu Agency via Getty Images)
تگزاس, ایالات متحده آمریکا – ژوئن 11: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مراحل خاموش یک نیروی هوایی در کنار تامی Tuberville (L) نامزد سنای ایالات متحده از ایالت آلاباما پس از ورود در دالاس تگزاس در ژوئن 11, 2020, که در آن او خواهد شد میزبان یک میزگرد با ایمان رهبران و صاحبان کسب و کار کوچک. (عکس توسط Kyle Mazza/Anadolu Agency طریق گتی ایماژ)

Tuberville هیچ سیاسی رکورد از اهمیت پس از بررسی ناچار خواهد شد در نهایت در فوتبال حرفه ای. رئیس جمهور تهمت بی مهارت, نام, آلاباما, مربی, نیک سابان با اشتباه او را خواستار لو سابان یک مربی متوسط از یک نسل های مختلف به یک پنجره به چگونه رابطه فوتبال و سیاست را در هم تنیده بود به عنوان Tuberville انتخاباتی به جلو هل می دهد.

Tuberville صرف 21 سال به عنوان یک سر مربی در پایان با یک 159-99 رکورد. او به طور خلاصه به عنوان یک مفسر تلویزیون پس از او حرفه ای است و هیچ قابل تجربه سیاسی. او بهترین و شناخته شده برای خود را در دهه Auburn, که در آن او رفت 85-40, ضرب و شتم, آلاباما, شش راست بار و رفت و 13-0 در سال 2004. او موفق به پیدا کردن مشابه تحسین در بعد نانامی به بازی در Texas Tech (2010-12) و سینسیناتی (2013-16), به عنوان او به پایان رسید 4-8 در آخر فصل و اواخر بخشی از تصدی خود بود hallmarked با بی تفاوتی.

در طول راه, جاذبه های دسترسی و folksiness به او کمک کرد ایجاد هاله ای از یکی از این نسل را بیشتر دوست خوب مربیان است. او در آرکانزاس پس به طور خلاصه فرار یک گربه ماهی رستوران به نام فربه را گربه ماهی برکه – شناخته شده برای آن پاهای قورباغه – و به ملاقات همسرش در پت اوبراین در خیابان بوربن در نیواورلئان.

او برای جیمی جانسون و r. c. Slocum, یک رکورد برنده در برابر شهری مایر (2-1) بود و سرمربی تیم ملی از سال 2004.

“من فکر می کنم او می تواند واقعی خوب” گفت: Texas Tech صدراعظم بازنشسته کنت Hance سابق کنگره که استخدام Tuberville در Texas Tech. “او خوب مهارت های مردم. او می شود همراه با مردم است. او شده است یک سر مربی است. او می داند که شما رو برای دادن و گرفتن است.

“در مربیگری هر کس فکر می کند آنها می دانند که بیشتر در مورد کار خود را از شما انجام دهد. این همان سیاست است. شما می توانید دوم-حدس می زنم هر تصمیم گیری است.”

Tuberville انتخاباتی اخلاق را می توان به اختصار در 60 ثانیه با اولین کمپین تجاری.

تجاری آغاز می شود با هفت ثانیه از اخبار کلیپ سابق NFL quarterback khezri زانو طول سرود ملی. که انتقال تصویر به طور مستقیم به یک پرچم آمریکا و Tuberville صدای کاهش و گفت: “راه من مطرح شد قبل از یک بازی فوتبال شما ایستاده بود به افتخار امریکا است.”

آگهی سپس انتقال به سراسیمگی از buzzwords cribbed از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار. “این ارزش ها مورد حمله قرار گرفت. سوسیالیسم سقط جنین در خواست باز کردن مرزهای آن رو به پایان است.” او سپس می گوید: “تخلیه باتلاق” “ساخت دیوار” و “احترام و اجرای قانون است.”

او به پایان می رسد با یک آشنا تهمت استعاره از استقبال خارجی ها: “ضعیف و سست عنصر حرفه ای سیاستمداران نیست سختی به اندازه کافی برای ایستادن با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Tuberville حاضر به بحث در جلسات محدود خود را در رسانه ها ظاهر و انجام کمی از تعریف سیاست خود را در دستور کار. وقتی پرسیده شد که در مورد آنچه Tuberville است گفت: در مورد سیاست What اجازه از خنده شکم.

“من فکر نمی کنم که هر کسی که رای گیری برای تامی Tuberville می داند و یا در مورد مراقبت از خود را در موقعیت” What گفت. “او خواهید رای خواه راه است. او نمی نیاز به یک مفصل یا متنوع نمایش در مهاجرت زیرا همه او نیاز به می گویند که او می خواهد برای ساخت یک دیوار.”

Tuberville روابط به ناروا شده اند کامل استراتژی مبارزات انتخاباتی در یک وضعیت که در آن تهمت برنده بیش از 62 درصد آرا در سال 2016. Tuberville یک مربی دفاعی توسط پس زمینه و او را در نظرسنجی به خوبی در برابر جلسات که او را درمان پایانی هفته از مبارزات انتخاباتی به عنوان اگر او را در پیروزی و شکل گیری خونریزی از ساعت.

In this Nov. 18, 2016 file photo, Cincinnati coach Tommy Tuberville walks off the field after the team's game against Memphis. (AP)
در این Nov. 18, 2016 فایل عکس سینسیناتی مربی تامی Tuberville پیاده کردن زمینه پس از بازی این تیم برابر ممفیس. (AP)

Tuberville شد شناخته شده به عنوان “مواقعی قمار باز” در طول زمان خود را در Ole Miss خود میل شدید برای حیله گری. نظر مخالف استراتژی مناسب در این انتخابات است.

“این ایده در اینجا این است که اشتباهات را ندارد و یا انجام هر کاری جنجالی” جان Couvillon یک لوئیزیانا مبتنی بر ناظر انتخابات و مشاور سیاسی که در درجه اول با این نسخهها کار در جنوب. “آیا فقط به اندازه کافی برای برنده شدن در انتخابات. اجازه نمی دهد هر گونه خارج نشده و لگد و یا گیر میکنه به نوبه خود به touchdowns.”

Tuberville حرفه ای ویژگی های سراسیمگی از مربیگری مجادلات که قطعا جستوجو کرد اگر او برنده و ماه بر روی بروید. مقاله اخیر خود در نیویورک تایمز کبوتر به Tuberville قانونی مسائل خود را بیش از مشارکت در یک شکست خورده صندوق های تامینی. آن را در یک به پایان رسید جعلی ظروف سرباز یا مسافر خود را به عنوان شریک کسب و کار شد و محکوم به 10 سال زندان و Tuberville شد شکایت کرد و در نهایت حل و فصل با سرمایه گذاران است.

Tuberville همسر سوزان بود که در یک بحث برانگیز حادثه که منجر به مرگ یک زن 87 ساله در حالی که Tuberville در Texas Tech.

Tuberville را tenures در تمام چهار نفر از مدارس نمی خوب به پایان رسید. درست به پایین-صفحه اصلی, طبیعت, Tuberville نه تنها انکار او می تواند ترک Ole Miss برای Auburn در سال 1998 او infamously اعلام کرد آنها می خواهم نیاز به او را از آکسفورد “در یک کاج جعبه.” او در سمت چپ چه راست. Tuberville فنی استعفا از Auburn در سال 2008 بود اما هنوز هم پرداخت می شود و خریداری بیش از 5 میلیون دلار.

او Texas Tech خروج ممکن است خود را بیشتر رنگارنگ به عنوان او به طور ناگهانی به سمت چپ استخدام شام پر از چشم انداز و دستیار مربیان نشده است. استخدام فکر Tuberville به حمام رفت اما او هرگز بازگشت و سینسیناتی اعلام کرد استخدام روز بعد.

Tuberville و Hance سابق صدراعظم آلمان را وصله تا چیز. Hance گفت: او در گفتگو با Tuberville اغلب در طول مبارزات انتخاباتی و کمک به او را جمع آوری پول. “تامی Tuberville یک پسر خوب” گفت: Hance که اعمال قانون با Hance Scarborough, Austin-Washington, DC قانون و لابی شرکت است. “گاهی اوقات breakups پایان ندارد بسیار خوب است. من می توانید ببینید هر دو طرف است.”

Tuberville استخدام شد سینسیناتی به عنوان مدرسه بود در تلاطم عشق بزرگ 12 کنفرانس به عنوان یک محل فرود. او رفت و 29-22 در چهار فصل سال وجود دارد و به پایان رسید تا پس از اخراج یک 4-8 نجومی در سال 2016 بهترین راه حل برای Tuberville برای گفتن یک فن به “برو به جهنم.”

چهار سال بعد Tuberville به نظر می رسد راه رفتن یک نیروی هوایی با تهمت و موضوع گل و بلبل نثر از رئیس جمهور توییتر خوراک: “او برنده است که به شما اجازه نمی کردن.”

که صدای جیر جیر است که توسط Tuberville تعریف استراتژی با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های اجتماعی عضله به قاپوق جلسات سابق آمریکا وکیل است که سمی ارتباط با رئیس جمهور. “جلسات یک فاجعه است که اجازه دهید همه ما پایین” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “ما نمی خواهیم او را در واشنگتن است.

نه رای دهندگان از آلاباما با توجه به نظر سنجی. “من نفرت را به آن می گویند همه چیز در مورد عشق برای تامی اما بسیاری در مورد دوست نداشتن برای جلسات به دلیل رئیس جمهور” What گفت.

در حالی که آن را خیلی زود اعلام Tuberville یک سناتور ایالات متحده در سال 2020 به عنوان یک ناگزیری او را نیز در نظر گرفته شده 14-نقطه های مورد علاقه در یک انتخابات نوامبر. What تخمین می زند که بیش از 350 ، 000 رای دهندگان در آلاباما که به پای صندوقهای رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن را مجبور به رای دادن در برابر Tuberville. که به نظر نمی رسد مانند ریاضی خوب برای جونز.

و در حالی که Mowery پیش بینی کرد که دموکرات ها را به شدت سرمایه گذاری در نوامبر نژاد با توجه به مخاطرات این مهم است به یاد داشته باشید یک چیز در مورد مربی که یک بار برنده یک ثانیه بازی 3-2.

“او می داند که چگونه به تقلا کردن یک برنده” What گفت.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>