تایگر وودز زوج با Rory McIlroy بروکس Koepka برای اولین PGA Tour توقف در ماه

تایگر وودز را به PGA Tour این هفته برای اولین بار در پنج ماه خواهد شد که برخی از بزرگترین نامها در گلف توسط سمت خود را زمانی که او می کند ،

جنگل خواهد بود زوج با Rory McIlroy و بروکس Koepka برای اولین بار دو دور یادبود مسابقات در Muirfield روستا در دوبلین, اوهایو, تور اعلام کرد روز دوشنبه بعد از ظهر.

وجود دارد چند بزرگ دیگر جفت به شروع مسابقات در جک نیکلاس’ یاد دوره بیش از حد. فیل مایکلسون و جاستین رز را شروع کردن با شین لوری. Bryson DeChambeau و دفاع از قهرمان پاتریک Cantlay خواهد رفتن با هفته گذشته برنده Collin Morikawa. داستین جانسون و Xander Schauffele خواهد بود با جاستین توماس که منفجر سه شات و سرب کاهش یافت و به Morikawa در یک حذفی در روز یکشنبه در روز کاری خیریه باز است.

جنگل نشده در تور پس از پیدایش دعوتی در ماه فوریه یک تورنمنت او میزبانی در جنوب کالیفرنیا رسید اما 68 — آخرین در میان کسانی که ساخته شده از برش. 82-زمان تور برنده گره خورده سام Snead تمام زمان برنده رکورد قبلی در این فصل پس از پیروزی Zozo قهرمانی در اکتبر.

او شرکت در مسابقه دوم: قهرمانان برای امور خیریه در یک موسسه خیریه رویداد گلف با مایکلسون و NFL quarterbacks Peyton منینگ و تام بردی. 44-سال-قدیمی اما تصمیم گرفتند به صبر کردن برای بازگشت به تور پس از بازی از سر گرفته شد و در ماه ژوئن کاهش یافته و به شماره 14 در گلف جهان رتبه بندی.

McIlroy های برتر بازیکن در جهان خود را برداشت 18th حرفه پیروزی در تور در اوایل این فصل در مسابقات جهانی گلف-HSBC قهرمانان. حاکم FedExCup برنده به پایان رسید گره خورده است برای 11th در قهرمانی مسافران در ماه گذشته بهترین پایان در سه رویداد پس از بازی از سر گرفته شد.

Koepka برداشت سه نفر از هفت حرفه ای برنده در تور در فصل گذشته از جمله یکی در PGA قهرمانی. 30 سال, با این حال تلاش کرده است در این فصل پس از برخورد با طولانی مصدومیت زانو که او را مجبور به خروج از CJ جام @ نه پل در ماه اکتبر.

او به پایان رسید هفتم در RBC میراث در ماه گذشته بهترین پایان فصل هر چند از دست رفته قطع در سه هفت رویدادهای او را در — از جمله هفته گذشته روز کاری خیریه باز که او لگد کردن با باز-دور 74.

When Tiger Woods tees off at the Memorial Tournament at Muirfield Village this week, he’ll have two of golf’s biggest stars alongside him. (AP/Ryan Kang)
زمانی که تایگر وودز كم در یادبود مسابقات در Muirfield ایجاد کرد در این هفته او باید دو گلف بزرگترین ستاره در کنار او. (AP/رایان Kang)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>