NFL نمی توانید اجازه دهید اسنایدر پیچ تغییر نام

زمانی که اعلام سرانجام در روز دوشنبه که NFL واشنگتن حق رای بود که از بین بردن آن-اظهار تاسف “ردسکینز” نام مستعار و آرم آن در آمد دقیقا همان نوع از خرده مد ما آمده اند به انتظار از تیم صاحب دن اسنایدر.

آن صورتحساب یک “بازنشستگی” به جای فسخ است.

در دو جداگانه جملات اعلام دقیق منعکس دقیق منظور از اسنایدر اولویت در تغییر امیدوار کننده به تکیه به این تیم “حامیان و طرفداران و جامعه است.”

و در آنچه که باید به عنوان یکی از آخرین انگشت وسط به کسانی که به انتقاد از این نام کاربری و لوگو برای تا زمانی که پیام تحویل داده شد “ردسکینز” سربرگ — نابودسازی با همان آرم تیم شده است به طور موثر اهرمی به از بین بردن.

همه این مستلزم یک سوال است که باید اشاره کرد به طور مستقیم به NFL: آیا شما واقعا انتظار این حق رای دادن به حرکت سریع و در اسرع وقت از طریق این نام را تغییر دهید ؟ اگر پاسخ مثبت است این است راه اندازی برای ناامیدی. چرا که این لیگ واقعا نمی تواند اعتماد اسنایدر برای انجام این کار در مد بدون درز. نه پس از سالها نادیده گرفتن درخواست تا کسانی که درخواست شد تهدیدات و تهدیدات درگیر پول است.

این دقیقا به همین دلیل لیگ نیاز به شروع به ساخت خود را به حرکت می کند فاصله خود را از “ردسکینز” با نام تجاری بلافاصله. که آن را هنوز انجام نداده بود روز دوشنبه با وجود منابع متعدد از NFL franchises گفتن ورزشی یاهو بیش از آخر هفته که یک تغییر شد به زودی. به طوری که افراد از لیگ بازاریابی کار خود را آغاز کرده بود تشویق سیستم عامل برای آماده شدن برای شستشو از ردسکینز آرم و نام مستعار.

Based on all the past evidence, there's no way the NFL thinks Dan Snyder can be trusted to smoothly handle Washington's name change. Right? (Photo by Timothy T Ludwig/Getty Images)
بر اساس تمام گذشته شواهدی وجود دارد هیچ راه NFL فکر می دن اسنایدر می تواند به اعتماد به هموار رسیدگی به واشنگتن تغییر نام. درست است ؟ (عکس توسط تیموتی T لودویگ/گتی ایماژ)

رک و پوست کنده این روند باید شروع کرده اند در روز دوشنبه. برخی از تیم ها بودند که به وضوح در حال آماده شدن برای آن است. ولی ظاهرا به دلیل NFL هنوز هم گرفته شود در این طرح است.

به عنوان دو تیم منابع گفته یاهو ورزشی صبح دوشنبه آنها هنوز هم انتظار خاصی بخشنامه در مورد اینکه آیا یا نه آنها قرار بود برای ادامه نمایش واشنگتن نام کاربری و لوگو.

“ما شده است منجر به این باور نگه داشتن [ردسکینز نام تجاری] در وب سایت ما نیست, اولویت [از لیگ دفتر]” یک تیم رسمی روز دوشنبه گفت:. “ما شنیده نمی, چیزی رسمی نشده است, بنابراین ما فقط ترک آن را به عنوان است و تا زمانی که چیزی تغییر میکند.”

که باید برخی از تمرکز به دوشنبه. این یک بحث برانگیز لحظه برای کسانی که نگرانی از نام و آرم تغییرات و جشن برای کسانی که به مدت طولانی دفاع و پشتیبانی مرگ خود را. اما آن را نیز فقط یک خط شروع یک پایان. و شما در حال حاضر می توانید ببینید که در این پیام در مورد چگونه بعد نام کاربری و لوگو نمی توان نشان داد با توجه به تامین علامت تجاری حمایت.

که روند تامین علامت تجاری حمایت می تواند بسیار طولانی تر از هر کسی انتظار دارد به همین دلیل است که آن را مشکوک به گوش بسیاری از پیش بینی است که “ردسکینز” با نام تجاری وجود دارد نمی خواهد زمانی که فصل شروع می شود. قطعا آن را نمی ممکن است وجود داشته باشد در برخی از شرکت های بزرگ سیستم عامل مانند نایک. اما تا زمانی که اسنایدر سرگرم یک علامت تجاری باتلاق آن می تواند وجود داشته باشد در داخل NFL برای … خوب … وجود دارد هیچ گفتن چه مدت.

به همین دلیل است که زمانی که کلیدی در اینجا است. این فرایند ممکن است یک هفته است. آن را ممکن است یک ماه. آن را ممکن است یک سال است. در حالی که همه با شنیدن نام تجاری حمایت از NFL و شرکای آن تا لیگ از خواب بیدار و شروع شستشو دور.

آن را سخت به این باور NFL خواهد شد تمایل به صبر طولانی در اسنایدر کسب و کار کشمکش یا اعتماد به نفس است که او را با انگیزه برای دریافت این به سرعت انجام می شود — اگر چه از دست دادن پول در فروش کالا باید داغ پوکر می شود که او در حال حرکت است.

اما این لیگ نیز به رسمیت شناختن است که هر چه موانع وجود داشته باشد در حال حاضر باید یک شاخص است که اسنایدر نیست کارگزار صادق وقتی که می آید به بسته شدن یک معامله کسب و کار هموار. اگر او بود, او می خواهم در حال حاضر امن مناجات علائم تجاری و آرم در پیش بینی که در این روز اتفاق می افتد. او می خواهم که برای آن آماده شده در طول چند سال گذشته اگر نه دهه گذشته است. او می داده اند خود را برخی از گزینه های برای نگه داشتن این تمیز و سریع است.

تنها او نبود. اسنایدر مجبور به کثیف, گرفتن چیزی که می توانست به جلو فکر کردن مترقی لحظه ای و تبدیل آن به یک مرحله نهایی مسابقات با حامیان مالی که حامل جمعی وزن حدود 620 میلیارد دلار در سرمایه گذاری قدرت. که همان مرد که NFL بسته است در حال حاضر به کل این چیزی که اتفاق می افتد در یک سریع مد.

همان اسنایدر که یک بار تصمیم به گفتن و آمریکا در سال 2013 که او هرگز تغییر “ردسکینز” نام مستعار اضافه کردن کمی ادویه: “شما می توانید با استفاده از کلاه” برای آن اعلام کرد.

چه اسنایدر ظاهرا به معنای این بود که “هرگز” است نه یک ironclad مدت است و می تواند نفوذ ، همانطور که در “من هرگز این نام را تغییر دهید مگر اینکه یکپارچه پول شرکت را تهدید می کند را هرگز انجام کسب و کار با من در آینده است.” در این نوع از مورد پرقدرت هرگز نمی تواند راه را برای منفعل-تهاجمی “گاهی اوقات.”

بنابراین در اینجا ما هستند. اما نه قبل از اسنایدر در حال حاضر ارسال یک مطلب انتشار اخبار در Redskins سربرگ کامل با soon-to-be-بازنشسته آرم که هنوز هم می ایستد در NFL سیستم عامل است.

این است که در آن لیگ به گام در. هرگز به ذهن علامت تجاری و گیرایی که مطمئنا کشیدن این را حتی طولانی تر است. هرگز از ذهن است که این تیم گفت: از آن آغاز شده است این روند را تغییر دهید. NFL می تواند روند حرکت خود را با پاک کردن خواص آن از واشنگتن نام مستعار و آرم در حال حاضر. و آن را باید. چون اسنایدر نشان داده است که انگیزه او را به طور موثر به نوعی است که وزن خود را پایین خط به جای انعکاس داخل گوش خود را.

گام بعدی در صحبت کردن به او را به طور موثر است مصرف یک برس به هر چیزی NFL صاحب یا لمس — روشن ساخت این نیست که بازنشستگی ، این ختم از آرم و نام مستعار است که دیر شده است. و از آن زمان به آن آغاز شده است که آیا اسنایدر است در هیئت مدیره و یا نه.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>