رادیو کنترل سکو روبات “عجیب و غریب” می گوید: همیلتون


به عنوان یک اجتماعی فاصله اندازه گیری بدون VIPs در حال حاضر مجاز به دست بیش از غنائم و برای اشتایر GP F1 معرفی یک سیستم است که با استفاده از کنترل از راه دور بزرگ جعبه به ارائه آنها را به سه رانندگان و نماینده constructor.

آن trialled برای اولین بار پس از روز شنبه F2 نژاد قبل از استفاده برای روز یکشنبه جایزه بزرگ که در آن همیلتون شد پیوست runner-up Valtteri Bottas و سوم قرار Max Verstappen.

قهرمان جهان که نمی توان روی سکو در گذشته آخر هفته مسابقه می گوید که شماری از تماشاگران و پایین کلید جو واقعا آمار صفحه اصلی.

“من فکر کردم آن را عجیب و غریب بود گفت:” همیلتون. “این قطعا به نظر می رسید عجیب و غریب. من می خواهم ترجیح آنها فقط به پرتاب آن را به من و یا چیزی. در همه صداقت, واقعا, واقعا عجیب و غریب زمان.

“در حالی که شما در منطقه کار همه چیز عادی به نظر می رسد و هنگامی که شما در حال رانندگی و شما در حال مسابقه در این مسیر خاص وجود دارد کاملا یک فاصله بین grandstands طرفداران بنابراین آن را به عنوان آسان نیست برای دیدن آنها به خصوص در زمین زیر کشت بخش است. در گودال مستقیم شما می توانید.

“این واقعا به من رسید که من در پایان وجود دارد زمانی که شما به بیرون از ماشین و جو ندارد. شما از دست طرفداران. آن را فقط نشان می دهد که چگونه طرفداران یک تفاوت بزرگ را. من واقعا آن را از دست رفته برای آن لحظه.

“که معمولا چیزی است که شما به اشتراک گذاشتن با کسانی که به دنبال شما و کسانی که شما را دنبال نمی کند و ما لازم نیست که امروز. جعبه ورود با جایزه آن را فقط احساس عجیب و غریب.

“قطعا کمی OTT (بیش از بالا) در نظر من از همه اینجا تست شده و پوشیدن دستکش و همه آن نوع از مسائل.”

Bottas, در, مقابل, کمتر انتقادی از سیستم جدید: “من فکر می کنم آن را بسیار سرد است. من آنها را دیدم در حال حاضر در F3 یا F2 مسابقه من دیدم که شما می دانید که رانندگان باید بروید و آن را انتخاب کنید تا از روبات ها. استاندارد تریبون آن را فقط می آید به دست خود را, بنابراین آن را بسیار سرد است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>