بهینه سازی مهارت های مدیریتی خود را با شش سیگما روش های اثبات شده

اختراع موتورولا مهندس بیل اسمیت در سال 1986 شش سیگما روش تعریف یک سری از مراحل خاص اهداف با ارزش. این اهداف می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان مثال برای از بین بردن هزینه ها و فرایند چرخه زمان در حالی که افزایش سود و رضایت مشتری است.

شش سیگما تکنیک ها و ابزار برای بهبود فرایند آنقدر موفق است که جک ولش استفاده از آنها را به دوباره تعریف کردن جنرال الکتریک استراتژی کسب و کار در سال 1995. شش سیگما مجموعه ای از روش های آماری به کمک شرکت های از بین بردن نقص در کاهش هزینه ها و افزایش سود در تمام بخش های.

این روش دارای یک پیشینه ثابت در زنجیره تامین, مدیریت مالی, مهندسی, ساخت و ساز, تولید و بهداشت و درمان. اما شش سیگما تکنیک های نه محدود به آن دسته از صنایع است. با این همه در یک شش سیگما گواهینامه بسته نرم افزاریشما می توانید با قرار دادن شش سیگما ابزار برای استفاده در زندگی حرفه ای خود را و یا کسب و کار فرصت.

هر شرکت می خواهد برای به حداقل رساندن خطاها در حالی که به طور همزمان کاهش هزینه ها. شگفت آور, بسیاری از کارآفرینان و شروع یو پی اس های کاملا نمی دانند که چگونه برای به انجام رساندن این اهداف است. حتی تاسیس شرکت ها گاهی اوقات بعید است به تغییر حتی زمانی که رهبران تشخیص مزایای.

این 951 درس در این دوره آموزشی را توانمند سازی شما برای به رخ کشیدن دانش خود را در هر مصاحبه شغلی. شش سیگما گواهی خواهد افشای حفره های شرکت خود را با روش و الهام بخشیدن به راه های جدید پیرایش و القای اعتماد به نفس در خود و همکاران.

مربیان حرفه ای پیشرفته نوآوری گروه طرفدار تعالی آموزش داده اند بیش از 75,000 دانش آموزان قدرت شش سیگما. خود را بسیار دارای امتیاز دوره های آنلاین آموزش همه چیز مدرن و کارگران نیاز به بسیاری از حرفه خود است.

همه-در-یک شش سیگما گواهینامه بسته نرم افزاری در حال حاضر فروش فقط برای $39.99. این نشان دهنده 97% تخفیف از لیست قیمت از این دوره.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>