در 14 ژوئیه در ورزش: رامون مارتینز می اندازد هیچ-hitter وظیفه برای داجرز در سال 1995


Ramon Martinez, left, shown alongside brother Pedro with the Dodgers in 1992, three years before his no-hitter. <span class="copyright">(File photo)</span>
رامون مارتینز در سمت چپ نشان داده شده است در کنار برادر پدرو با داجرز در سال 1992 سه سال قبل از او هیچ-hitter. (عکس)

رامون مارتینز از دست می دهد و یک بازی کامل با چهار ناشران برای رفتن اما هنوز هم زمین بدون hitter وظیفه در این تاریخ در سال 1995 است که به داجرز یک 7-0 به پیروزی Florida Marlins.

مارتینز که پرت چیزی جز انواع fastballs پس از سومین زمین باز یافته بازنشسته 22 batters مستقیم قبل از او پیاده تامی گرگ با دو نفر در هشتمین دور در ورزشگاه طفره زن. این نهمین هیچ-hitter وظیفه برای طفره زن پارچ در لس آنجلس.

مارتینز که هو شد در قبلی خود شروع به پمپ مشت خود را در هوا به سیگنال جمعیت که همه را ببخشند.

“من می خواستم به مردم اجازه می دانم که من هنوز هم می تواند زمین” گفت: مارتینز (9-6). “شما می دانید چیزی است که من فکر می کنم مردم فراموش کرده بود در مورد من.”

دیگر بازی خاطره انگیز و برجسته عملکرد ورزشی در این تاریخ:

1951 — تاج سه گانه قهرمان استناد با اسب دوانی استیو بروکس در زین است که برای اولین بار از اسب به برنده 1 میلیون دلار در یک حرفه ای هنگامی که او طول می کشد هالیوود جام طلا با چهار طول بیش از فریفتن در هالیوود پارک. پس از او اجرا می شود 1 ¼ مایل در 2:01.0 Citation بازنشسته با مجموع درآمد $1,085,760. در 45 شروع می شود زد این پول فقط یک بار.

1964 — ژاک Anquetil برنده پنجمین بار در تور دو فرانس و چهارم خود را راست زمانی که او outsprints ریموند Poulidor در مرحله نهایی در 2,719 مایل نژاد از ورسای به پاریس. Anquetil سرب بیش از Poulidor باریک فقط 14 ثانیه در 20 مرحله و او برنده 55 ثانیه به طور کلی.

1967 — ادی Mathews از Astros, بازدید 500 شغل خانه اجرا هنگامی که او متصل کردن سان فرانسیسکو ژوئن Marichal در شمعدان پارک در سان فرانسیسکو به رهبری هوستون به یک 8-6 برنده بیش از غول.

1968 — یک سال بعد هنری هارون, بازدید 500 صفحه اصلی اجرا سان فرانسیسکو مایک مک کورمیک به عنوان بریوز ضرب و شتم غول 4-2 در آتلانتا Fulton County ورزشگاه.

1985 — در یک pelting باران طوفان بالتیمور ستاره شکست اوکلند مهاجمان 28-24 به نفع ایالات متحده فوتبال لیگ قهرمانی در غول ورزشگاه در شرق رادرفورد, N. J. آن است که سوم و نهایی فصل برای USFL. مهاجمان رهبری کارفرمایی بابی Hebert, راه اندازی یک پتانسیل بازی برنده درایو است که از خط خارج توسط شخصی ناپاک مجازات است.

1986 — جین Geddes ضربان سالی کمی در 18 سوراخ حذفی را در ایالات متحده زنان باز قهرمانی در این دوره جنوبی در شورای ملی مقاومت باشگاه های کشور در کترینگ, Ohio. Geddes می آید از سه عکس پایین بعد از هفت سوراخ را به نفع خود توسط دو سکته مغزی هنگامی که او آتش 71. هر دو Geddes و کمی گره خورده پس از 72 سوراخ مقررات در 287. آن است که برای اولین بار از Geddes’ دو قهرمانی.

2005 — در شهر اوکلاهما, ایالات متحده است مورد ضرب و شتم در بین المللی سافت بال بازی برای اولین بار از سال 2002 دست به کانادا 2-1 در افتتاحیه جام جهانی سافتبال. این ایالات متحده است که موفق به کسب مدال طلا در سه مستقیم بازی های المپیک, بازی های گذشته از دست یک مسابقه بین المللی در تاریخ 4 ژوئیه 2002 — 6-1 به ژاپن در ایالات متحده آمریکا جام. ژاپن ضربان تیم آمریکا در مسابقات جام جهانی بازی 3-1.

2009 — لیگ آمریکا ادامه تسلط خود را بر لیگ ملی با 4-3 برنده در All-Star game در Busch ورزشگاه در سنت لوئیس. آل است 12-0-1 پس از آن در سال 1996 شکست در فیلادلفیا — طولانی ترین شکست نخورده رگه در All-Star تاریخ است. Tampa Bay outfielder کارل کرافورد خوش کلرادو مشت زن براد Hawpe از یک خانه اجرا در هفتم زمین باز یافته برای حفظ 3-3 کراوات.

2011 — تازه تام لوئیس شاخه های یک رکورد پنج زیر پر 65 در دور باز از باز کردن در رویال سنت جورج در ساندویچ, انگلستان است. لوئیس’ دور پایین کار در گلف قدیمی ترین عمده قرار می دهد و او را در یک کراوات با دانمارک توماس بیورن. این جوان انگلیسی را می شکند باز به ثمر رساند رکورد برای یک تازه کار از 66 نوشته شده توسط فرانک Stranahan در سال 1950 و همسان با تایگر وودز در سال 1996 و جاستین رز در سال 1998 است.

2013 — Jordan Spieth می شود جوانترین برنده در تور PGA در سال 82 به عنوان 19 ساله از تگزاس outlasts دیوید Hearn و ژاک جانسون در پنجم سوراخ حذفی به پیروزی جان دیر کلاسیک در مجتمع پلاستیک طبرستان دیر اجرا در سیلویس بیمار. او اولین بار است که نوجوان را به نفع خود پس از رالف Guldahl در زمان سانتا مونیکا در سال 1931. Spieth سوراخ پناهگاه شات در 72 سوراخ مقررات قرار می دهد که او در حذفی.

منابع: بار آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>