NFL رونمایی دهان shield برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. نگاهی به

NFL در روز دوشنبه نشان داد Oakley دهان سپر ساخته شده در کلاه گارد در تلاش برای کاهش گسترش coronavirus آسوشیتد پرس گزارش داد.

سپر طراحی شده توسط پزشکان و مهندسین از NFL و بازیکنان NFL انجمن برای کمک به مبارزه با گسترش ویروس زمانی که بازیکنان در این زمینه در طول سال 2020 فصل ESPN گزارش شده است. تمام 32 تیم دریافت خواهد کرد دهان سپر هفته آینده برای یک درایو تست.

فوتبال در نظر گرفته شده است تماس نزدیک و بالاتر خطر گسترش ویروس.

هر دو لوس آنجلس قوچ و لس آنجلس شارژر در حال حاضر دریافت دهان محافظت از آنها نزدیک به Oakley Prizm لنز فناوری پایه ESPN گزارش شده است.

همه بازیکنان در حمایت از ماسک. Houston Texans دفاعی lineman J. J. وات گفته است که او را در برابر پوشیدن چهره سپر.

“من سال دوم در لیگ, من فکر کردم این امر می تواند سرد من قرار گیر در کلاه” وات گفت ProFootballTalk. “گفتم آن را به نظر می رسد تا سرد من می خوام قرار داده و رودريها ، من تا به حال آن را برای حدود سه دوره از عمل و من گفت: “این را پمپاژ کردن — i’m gonna die اینجا ببینید.’ … بنابراین در حال حاضر شما در حال رفتن به قرار دادن چیزی در اطراف من ، شما می توانید نگه دارید که. در صورتی که به بازی می آید فکر نمی کنم, میخوای در دید من در این زمینه است.”

دکتر تهم مایر یک مدیر پزشکی برای NFLPA گفت: ESPN که دو تا از بزرگترین نگرانی شده است دید و توانایی نفس کشیدن.

“ما تنها آن را بر روی چند بازیکن ما 2,500 بازیکنان در لیگ — اما من شگفت زده شد که … هراس از مکانهای بسته شده است نه یک موضوع و در عین حال” او گفت:. “من فکر می کنم از آن خواهد شد هنگامی که ما [باید بیشتر بازیکنان تست آنها را].”

ESPN گزارش می دهد که زمان طراحی بر اساس بازخورد بازیکن و Oakley داخلی انجام تست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>