نام نمی تواند تنها تغییر در واشنگتن

واشنگتن تیم NFL مورد به دست آوردن یک نام جدید. یک هویت جدید? که شما را کمی طولانی تر.

تغییر نام تیم و در انتظار یک حق رای دادن و تولد دوباره است مانند تماس هفته غذای سگ “فیله مینیون.” واشنگتن مشکلات اجرای بسیار عمیق تر از یک نام و آن را به قبلا دیده محوری از تیم صاحب دانیل اسنایدر به رزمندگان/دم قرمز/هر آنچه اشاره کرد و نسبت به چیزی نزدیک شدن به موفقیت است.

Lots of room to move around at FedEx Field. (Getty)
مقدار زیادی از اتاق به حرکت در اطراف در فدرال اکسپرس زمینه است. (گتی)

بیایید صادق باشیم. به نام تنها ترین قابل مشاهده از این تیم بسیاری از مشکلات است. و طرفداران که باید متوقف آمدن به بازی آن را انجام نمی دهد زیرا آنها نفرت این تیم نام.

اعداد دروغ نمیگویند: واشنگتن به پایان رسید سومین یا آخرین NFC شرق 16 از 20 سال گذشته است. این تیم تنها موفق به کسب یک بازی حذفی از سال 1999 فصل است. یکی! و شما می دانید چه چیز دیگری نیز اتفاق افتاده است در سال 1999? اسنایدر خریداری این تیم است. این سه واقعیت نیست نامربوط.

تحت اسنایدر واشنگتن رفته از یکی از NFL نخبگان باشگاه را به یک و نیم یاد شوخی است. اسنایدر دارای سابقه جانشینی به طور فزاینده ای بی ربط تیم پرتاب پول در بزرگ نام مربیان (مارتی Schottenheimer Joe Gibbs, Steve Spurrier) و گذشته خود را-نخست ستاره ها در حالی که دخالت تمام راه را به بالا و پایین ساختار سازمانی. (ما Frank شواب گیره آنها را در ردیف 31 32 تیم در آینده به این فصل است.)

فدکس فیلد در ضمن رتبه به عنوان یکی از بدترین استادیوم در NFL, تنگ, آرامگاه بیشتر اختصاص داده شده به حفظ طولانی پیش legends of Joe Theismann و جان Riggins نسبت به مراقبت از هر زمان طرفداران باقی می ماند. دشوار است برای رسیدن به قبل از بازی ها, غیر ممکن است به ترک بعد از آن این چنین به طور کامل فن-غیر دوستانه جایی که آن را هیچ جای تعجب چند طرفداران در نوامبر جت بازی آغاز شده تا شعار از “فروش تیم!”

این خیره کننده تغییر از راه طرفداران هنگامی که در آغوش این حق رای دادن … حتی اگر که عشق بود و مشخص و استفاده برابر آنها. به یاد داشته باشید افسانه واشنگتن نجومی بلیط لیست انتظار ؟ که با توجه به تیم lore شد یک لیست تا زمانی که خود را grandkids نمی تواند انتظار برای دریافت بلیط فصل به بازی. این تیم آنقدر محبوب آن می تواند فروش دو استادیوم و یا پس از افسانه رفت.

خیلی دوست دارم در مورد واشنگتن NFL تیم مایل طولانی در لیست انتظار بود شم. به عمق تیم پشتیبانی در راهنمایی و رانندگی منطقه ؟ آره نگاهی به این شات از تنها سه دقیقه که جت های بازی در ماه نوامبر گذشته:

Maybe they're all stuck in traffic. (Getty)
شاید همه آنها در ترافیک گیر کرده. (گتی)

مقدار زیادی از خوب صندلی هنوز هم در دسترس است!

اسنایدر نیز قابل توجه فن خصمانه تیم صاحب شارژ برای شیوه تحت پیگرد روزنامه نگاران منتقد و فصل-دارندگان بلیط سرقت تا قیمت برای همه چیز از نوشیدنی به پارکینگ تهیه یک ورزشگاه تجربه است که مانند trudging از طریق یکی از محافل از جهنم. نام تقریبا تنها چیزی که نگه داشتن بسیاری از فن پایه اسنایدر گوشه. زمانی که او ساخته شده او همه کلاه اعلامیه به “هرگز” تغییر نام او از سمت راست به hardcores. شما ممکن است مانند مناو بود گفت: اما من هنوز ایستاده تا برای نام.

حداقل تا زمانی که حامیان مالی آغاز پاکسازی گلوی خود را. (شما توجه داشته باشید که در آن بیانیه اعلام تغییر این تیم دو بار تشکر شده حامیان مالی قبل از “طرفداران و جامعه است.” دوباره: نه تصادف.) زمانی که فدرال اکسپرس, آمازون, Nike, et. al. تصمیم گرفت تا به حال نام رفتن, خوب, اسنایدر ادم بیکار و تنبل-آن را با عجله سمت راست درب.

بنابراین وجود دارد هر گونه امید برای دیرین واشنگتن طرفداران که جعبه پر از در حال حاضر-انکار تیم دنده ؟ یا باید آنها فقط پول نقد از, لیز خوردن یک ساعت تا بین 95 و پرش بر روی کلاغ’ ارابه موسیقی ؟

شاید. اسنایدر متعلق به این تیم برای بیش از 20 سال او را 55. نه از این عناصر نشانه خوبی برای داشتن معده برای makeover کامل است. حتی پس از اسنایدر و واشنگتن باید یک فرصت نادر در اینجا: فرصتی برای ضربه زدن مجدد در کل حق رای دادن.

تغییر علامت تجاری نه فقط نام اما هویت یک تیم مترادف با شکست وعده و بی کفایت عمل خواهد مدت زمان طولانی را. آن را دشوار خواهد بود برای اسنایدر برای قرار دادن فاصله بین خود و قتل عام از دو دهه گذشته با توجه به این که قتل عام شد و تقریبا به طور کامل از خود را ایجاد.

اما اگر شما هنوز هم واشنگتن فن — خوب اول تسلیت ما — وجود دارد برخی از امید است. اسنایدر تا به حال پیش بینی به استخدام ران ریورا به مربی تیم و ریورا به حال جرات نوسان در saddling برای لیگ ترین ناکارآمد حق رای دادن.

“آنچه [واشنگتن] مورد نیاز است یک فرهنگ تغییر” اسنایدر گفت: زمانی که معرفی ریورا. “کسی که می تواند یک برنده فرهنگ به سازمان ما. که شروع می شود و به پایان می رسد با ما سر مربی.”

ریورا نیست نوع مربی به قرار داده تا با سطح اجرایی دخالت و شواهدی وجود دارد او در حال حاضر بازسازی این تیم در تصویر خود را. او فهرستی از ورزش های نسل استعداد در پایان دفاعی تعقیب جوان و پتانسیل بکر در کارفرمایی Dwayne هاسکینس. اگر او می تواند گریبان این تیم را به چیزی شبیه صلاحیت وجود دارد یک فرصت واشنگتن می تواند بیرون آمدن از 2020 با نه فقط یک نام جدید اما یک هویت جدید.

در هر صورت واشنگتن طرفداران یادگیری یک بار و برای همه است که آیا خود true blood رقیب است Dallas Cowboys … یا پسر در خانه تیم صاحب جعبه.

_____

جی Busbee است که یک نویسنده برای یاهو ورزشی. او را دنبال کنید در توییتر @jaybusbee و یا با او تماس بگیرید در [email protected]

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>