است وجود دارد یک شماره 8 دانه لیکرز نمی خواهید برای دیدن ؟

مسابقه هشتم بذر در کنفرانس غرب است که واقعا تنها نقطه حذفی چپ به حل و فصل یا حداقل تنها یک ارزش مراقبت از هر کدام از تیم تخلیه اراضی شرق نهایی اسلات موظف است به کوبیده با Milwaukee Bucks. که لزوما چنین نیست با بالا کشت لس آنجلس لیکرز از غرب اگر فقط به این دلیل آنها را در حال حاضر از یک جفت از آنها بالا و هشت چرخش بازیکنان.

لیکرز هنوز هم به رخ کشیدن LeBron James و آنتونی دیویس و برای که آنها را به شدت مورد علاقه در برابر هر یک از شش بالقوه در دور اول مخالفان اما سوال این است که تیم می تواند بهترین سرمایه گذاری در L. A. افزایش آسیب پذیری — و احتمال دیدار — واز جالب تر در هفته های اخیر.

لیکرز عظیم به جلو با جیمز دیویس و برخی از ترکیبی از JaVale McGee یا دوایت هاوارد اغلب شامل خود frontcourt دفاع. است که به تولید مزایای آشکار در لبه هر دو هجومی و دفاعی, اما آن را نیز برگ های آنها را مستعد ابتلا در مناطق که در حال تشدید زیان اوری بردلی (تصمیم گرفتند از راه اندازی مجدد) و Rajon روندو (از 6 به 8 هفته با یک آسیب انگشت شست).

مخالفان می توانید با قرار دادن فشار در انتقال گردش مالی سنگین لیکرز که اجازه می دهد سریع تر-شکستن امتیاز از هر تیم دیگر حتی به عنوان آنها از ویژگی های جیمز و دنی سبز دو تا از بهترین چیس پایین مدافعان در این بازی است. پرکار شات-ایجاد سپاه پاسداران نیز می تواند ویران در لیکرز هر دو با محیط عکسبرداری و نقشه کشی تماس در رنگ. (مک گی و هوارد به خصوص ناپاک مستعد ارتکاب 11.1 همراه شخصی تعداد خطا در هر 36 دقیقه.) راسل وستبروک و Damian Lillard دو واضحترین نمونه هر دو نمره 40-به علاوه در دو لیکرز’ چهار اخیر ضرر و زیان است.

برعکس لیکرز جرم بوده است به طور متوسط در halfcourt به خصوص اگر شما می توانید جلوگیری از گسترده خود را در خط مقدم از ضرب و شتم شما در تهاجم شیشه ای. آنها پوند لبه و پیدا کردن گوشه ای بورس که دفاع فرو می ریزد و به عنوان یک نتیجه. در نظر گرفتن هر دو عملا غیر ممکن است در برابر یک تیم است که orchestrates آن جرم از طریق James اما بیشتر عکس های شما می توانید زور از هر نقطه اما آن دو بالا-در صد مکان قرار می دهد و این تعهد در یک لیکرز فهرستی که خالی از ترس القا پرش بورس.

با که گفت, اجازه دهید ما بررسی چگونگی ممفیس گریزلیز Portland Trail Blazers, New Orleans Pelicans ساکرامنتو کینگز و سن آنتونیو اسپرز را پشته تا در برابر لیکرز و چگونه به احتمال زیاد هر کدام به امن هشتم بذر. (عذر خواهی به Phoenix Suns که دنباله 12-محل اسپرز با دو بازی و در کنار هیچ شانسی از دخالت چهار تیم فقط به زور یک بازی در سری برای یک نقطه حذفی.)

(آمار از طریق تمیز کردن شیشه و دوم طیف.)

Ja Morant is a problem for everyone, including the Lakers. (Ronald Martinez/Getty Images)
جعفر Morant است یک مشکل برای همه از جمله لیکرز. (رونالد مارتینز/گتی ایماژ)

ممفیس گریزلیز (32-33)

 • انتظار: کاهش از. لیکرز: 1-3

جیمز و دیویس معامله کردن bludgeoning گریزلیز در اولین دو جلسه و هر دو تحت سلطه در لیکرز’ راست سومین پیروزی ممفیس به شروع فصل. اما این فصل سری خیلی نزدیک تر از این رکورد نشان می دهد. گریزلیز شد یک سطل به دور از یک فصل تقسیم و جعفر Morant بود چوب اندازه گیری. زمانی که او به خوبی بازی ممفیس آویزان تنگ است. آن را سخت به بگویید که چگونه به خوبی این ترجمه به پلی آف که در آن اختلاف بین جوان گریزلیز و جانباز لیکرز خواهد شد بسیار زیاد است.

 • باقی مانده برنامه: POR, SAS, NOP, UTA OKC TOR BOS MIL

گریزلیز تا به حال یکی از سخت ترین باقی مانده برنامه زمانی که فصل متوقف شد که هیچ تفاوتی در حال حاضر. جلویی از تخته سنگ سبک تر است و تا زمانی که آنها می توانید حرکت این سه بازی خود را در برابر رقبای آنها باید در موقعیت جامد باقی می ماند و در مکان هشتم به خصوص اگر تیم های سخت تر در عقب پایان از برنامه خود را حل و فصل آنها بذر در اوایل و شروع به پا کردن گاز است.

 • نیمه دادگاه جرم: 22 (93.2 امتیاز در هر بازی)

 • انتقال جرم: 11th خاموش زندگی می کنند پرتاب ریباند (1.3 PPP اضافه شده); 9th, کردن دزد (1.7 PPP اضافه شده)

 • 3-نقطه جرم: 22nd در دقت (35.6%); 26 در فرکانس (31.6%)

 • حمله دوباره بجای اول برگشتن رای: 13 (26.0%)

 • رایگان-پرتاب رای: 26 (17.7 درصد)

گریزلیز تکیه بر جوانان خود را و ورزشکاری برای حمله به مخالفان در دادگاه اما با جوانان می آید بی تجربگی است که به طور کلی منجر به ناکارآمدی در halfcourt. اگر سازندگان Morant و دیلون بروکس می توانید اهرم برادلی غیاب, پیروزی گردش نبرد خود را تبدیل به pull-up 3-نقطه تیراندازی فرصت ها و رسیدن به خط پرتاب آزاد بیشتر ممفیس می توانید فاصله ادبانه.

توانایی بزرگ مردان جوناس Valanciunas, Jaren جکسون جونیور, Brandon کلارک و آنتونی Tolliver به نمره به داخل و خارج نیز می تواند خم McGee یا Howard ترکیب اولیه را به نفع خود. در حالی که این می تواند باز کردن لیکرز با دیویس در مرکز لیکرز در حال کم عمق روی بال است. سپس آن را تبدیل به یک ماده از این که آیا کایل اندرسون Justise وینسلو و Josh Jackson را می توانید بیشتر سطل از کایل Kuzma و مجموعه ای از جانباز واسطه از جمله سبز Kentavious کالدول-پاپ و J. R. Smith.

 • نیمه دادگاه دفاع: 10 (93.8 امتیاز در هر بازی اجازه)

 • انتقال دفاع: 10 کردن زنده پرتاب ریباند (0.8 PPP اضافه شده); 24th, کردن دزد (1.8 PPP اضافه شده)

 • 3-نقطه دفاع: 18 در دقت (36.3 3P%); 18 در فرکانس (35.5%)

 • لبه حفاظت: 7 دقت (61.4%); 14 در فرکانس (35.0%)

 • دفاعی ارتجاعی رای: 16 (74.4%)

بر روی کاغذ گریزلیز’ دفاعی نقاط قوت منطبق با لیکرز “توهین آمیز” نقاط قوت. آنها یک تعداد انگشت شماری از بدن که می تواند مقابله با L. A. را قلدر-توپ تاکتیک در رنگ اما سوال این است که گرفتار لیگ برای 15 سال باقی می ماند: که نگهبانان LeBron? جائه Crowder به خود جلب کرد که مسئولیت اغلب برای ممفیس اما او معامله در مهلت و جایگزینی وینسلو شده است کنار خیلی از این فصل با مصدومیت. اندرسون و بروکس باید هر دو گرفته شده ترک در James اما لیکرز خواهد بود مقدار زیادی مبارک دانستن LeBron صاحب بزرگترین عدم تطابق در دادگاه است.

Few backcourts make life more difficult for defenses than Damian Lillard and C.J. McCollum. (Steve Dykes/Getty Images)
چند backcourts زندگی را مشکل تر برای دفاع از Damian Lillard و C. J. McCollum. (استیو دایک/گتی ایماژ)

پورتلند تریل بلیزرز (29-37)

 • انتظار: کاهش از. لیکرز: 1-2

آن را دشوار است به منظور جلب بیش از حد بسیاری از نتیجه گیری از پورتلند matchups با هر کسی در طول فصل به طور منظم از اضافات از Yll Nurkic و ژاک کالینز به شدت تغییر خواهد کرد که چگونه تریل نگاه در هر دو به پایان می رسد از زمین است. اما Lillard را 48-نقطه عملکرد در اوایل فوریه پیروزی برابر L. A. یک نشانه امیدوار است که تریل backcourt است matchup یک کابوس برای undermanned لیکرز.

 • باقی مانده برنامه: MEM, BOS ، HOU, DEN, لاک, فی, DAL, BKN

آنها بدجور مشکل برنامه خود را که باعث می شود که فصل بازگشایی بازی برابر گریزلیز همه مهم تر است. استعداد و زرنگ دفاع از فینالیست کنفرانس غرب باید اعتماد به نفس آنها می توانید اقامت در چهار بازی محدوده لازم به نیروی یک بازی در سری ممفیس. نگرانی این است که یکی از سه تیم در یک نیمه بازی از آنها پرش آنها را در جدول رده بندی.

 • نیمه دادگاه جرم: 9 (97.3 امتیاز در هر بازی)

 • انتقال جرم: 7 خاموش زندگی می کنند پرتاب ریباند (1.5 PPP اضافه شده); 30th, کردن دزد (0.9 PPP اضافه شده)

 • 3-نقطه جرم: 4th در دقت (37.8%); 16 در فرکانس (34.9%)

 • حمله دوباره بجای اول برگشتن رای: 19 (25.0%)

 • رایگان-پرتاب رای: 21 (18.9%)

با Lillard و C. J. McCollum های تریل می توانید به عنوان به خوبی به عنوان تقریبا هر backcourt در لیگ. کالدول-پاپ و الکس کاروسو می تواند متعلق به در این رقابت که ممکن است نیروی لیکرز مربی Frank Vogel به تماس جیمز و سبز به صرف مقداری از انرژی خود را در برابر سریعتر سپاه پاسداران دفاعی.

سلامت Nurkic و کالینز خواهد شد یک زمانی در تعیین چگونه قوی پورتلند را جرم می شود. اگر آنها می تواند در داخل به بیرون مشارکت ما تصور در فصل شروع مربی تری Stotts خواهد شد مقدار زیادی از به نظر می رسد نشان می دهد. پس از آن وجود دارد کارملو آنتونی نهایی X-factor. بیشتر کارآمد او نمرات بیشتر توجه او را جلب از لیکرز’ top-end مدافعان بیشتر باز کردن backcourt.

 • نیمه دادگاه دفاع: 18 (95.3 امتیاز در هر بازی اجازه)

 • انتقال دفاع: 30 خاموش زندگی می کنند پرتاب ریباند (1.9 PPP اضافه شده); 22nd, کردن دزد (1.7 PPP اضافه شده)

 • 3-نقطه دفاع: 27 در دقت (38.2 3P%); 16 در فرکانس (35.2%)

 • لبه حفاظت: 2 در دقت (59.1%); 23rd در فرکانس (37.1%)

 • دفاعی ارتجاعی رای: 28 (72.1%)

این مشکل برای تریل. دفاع از خود دارای حفره های هر دو در حال گذار و در halfcourt به خصوص در گوشه و کنار آن سبز, Caldwell-پاپ و Kuzma تمام اکسل. امید است که بازگشت از Nurkic و کالینز به یک بزرگ مرد چرخش است که همچنین شامل حسن وایتساید بیشتر تقویت در حال حاضر تنومند رنگ حضور و کاهش تعداد دوم-فرصت فرصت های لیکرز خیلی خوب هستند و در تامین امنیت.

اما دوباره که دفاع LeBron? عدم وجود Ariza ترور که تصمیم گرفتند از راه اندازی مجدد یک قاتل به عنوان پایان فصل آشیل آسیب به رادنی هود. آنتونی هیچ شات در نگه داشتن تا با جیمز و که بلند است به منظور قرار داده و در سال دوم بال گری ترنت جونیور و rookie نصیر ، همان می رود برای دیویس که تطبیق پذیری نیروی پورتلند rehabbed bigs به کار خستگی ناپذیر در پایان دفاعی.

Zion Williamson has a prime opportunity to showcase his status as the NBA's next great force. (Tom Pennington/Getty Images)
صهیون ویلیامسون یک نخست فرصت به نمایش گذاشتن وضعیت خود را به عنوان NBA بعدی نیروی بزرگ است. (تام پنینگتون/گتی ایماژ)

New Orleans Pelicans (28-36)

 • انتظار: کاهش از. لیکرز: 0-4

لیکرز با دست به کفل زده پلیکان در این فصل است. هیچ راه دیگری وجود ندارد به آن می گویند. به عنوان هیجان انگیز جدید-نگاه نیواورلئان شده است در زمان دیویس به آنها به هر دلیلی برای غم و خروج خود را به طور متوسط 36 امتیاز و 12 ریباند در سه بازی برابر تیم سابق خود. لیکرز حتی برنده نهایی خود را در جلسه بدون دیویس برای اندازه گیری خوبی به عنوان جیمز نوشته شده 34-12-13 سه گانه-دو مخالف صهیون ویلیامسون.

 • باقی مانده برنامه: UTA لاک زدن, MEM, SAC, بود, SAS, SAC, ORL

پلیکان’ برنامه معکوس گریزلیز’ به عنوان هشت بازی تخته آینه چه بود به آسان کشش را قبل از اجرا وقفه. ویلیامسون اولین فرصت برای اثبات خود را در یک حذفی فشار بر ما و جهان خواهد بود زمانی که آنها بازگشایی NBA schedule برابر یوتا است.

 • نیمه دادگاه جرم: 17 (94.9 امتیاز در هر بازی)

 • انتقال جرم: 4th خاموش زندگی می کنند پرتاب ریباند (1.8 PPP اضافه شده); 17th, کردن دزد (1.4 PPP اضافه شده)

 • 3-نقطه جرم: 3rd در دقت (37.9%); 7 در فرکانس (38.2%)

 • حمله دوباره بجای اول برگشتن رای: 4 (27.4%)

 • رایگان-پرتاب رای: 23 (18.5%)

پس ویلیامسون عرضه شده در Jan. 22 پلیکان را به ثمر رساند 114.3 امتیاز در هر 100 اموال بالا-10 جرم در لیگ. بازی در NBA دوم-سریع ترین سرعت آنها اسب را به اجرا لیکرز پاره پاره, با, ساق پوش, جوراب توپ Jrue تعطیلات و براندون Ingram همچنین قادر به ایجاد در انتقال.

توپ را بهبود 3-نقطه تیراندازی (38.3 درصد در 6.5 تلاش در هر بازی) اضافه شده است سلاح در backcourt که J. J. Redick نخبگان و تعطیلات یک تهدید است. تعقیب هر سه در حرکت است طاقت فرسا.

پلیکان که کار در تهاجم شیشه تولید یک تن از شانس دوم را هم دوست دارم برای دیدن ویلیامسون و اینگرام رسیدن به خط به عنوان اغلب به عنوان جیمز دیویس و اما جوانان باید در خدمت. حداقل این جوان پلیکان را لیکرز کار خود را برای حفظ توهین آمیز استفاده.

 • نیمه دادگاه دفاع: 19 (95.6 امتیاز در هر بازی اجازه)

 • انتقال دفاع: 21 خاموش زندگی می کنند پرتاب ریباند (1.2 PPP اضافه شده); 17th, کردن دزد (1.6 PPP اضافه شده)

 • 3-نقطه دفاع: 13th در دقت (35.8 3P%); 7 در فرکانس (34.0%)

 • لبه حفاظت: 10 در دقت (62.4%); 29 در فرکانس (39.5%)

 • دفاعی ارتجاعی رای: 19 (74.3%)

به همین ترتیب, New Orleans,’ دفاعی در رتبه هفتم پس از ویلیامسون ساخته شده و اولین بازی خود را. او به اندازه و انفجار برای دفاع از هر کسی از اهمیت در لیکرز و پلیکان خواهد hope James’ موفقیت اولیه در برابر او بود و یک تجربه یادگیری است. اینگرام و جرثقیل نفع همچنین طول و ضریب هوشی به زندگی را مشکل تر برای جیمز و دیویس. تعطیلات و توپ توانایی خفه مخالف backcourts و لیکرز’ عدم بال عمق حتی می تواند کمک به نیواورلئان پنهان Redick در دفاع.

این البته سرگرم کننده ترین امکان رقابت برای لیکرز و همچنین ممکن است سخت ترین آنها اگر فقط به این دلیل آن را پایین خواهد آمد آیا صهیون می کانتر LeBron در سنگین وزن حذفی تقلا.

De'Aaron Fox is as quick as they come. (Alika Jenner/Getty Images)
د’Aaron فاکس است که به عنوان سریع به عنوان آنها می آیند. (Alika Jenner/گتی ایماژ)

ساکرامنتو کینگز (28-36)

 • انتظار: کاهش از. لیکرز: 0-2

ساکرامنتو گیر با L. A. دفاعی خود را در اولین جلسه به عنوان هریسون بارنز Richaun هلمز و پس از-ترک Dewayne Dedmon قرار داده و در کار به اندازه کافی در برابر دیویس به نگه داشتن آن یک اختیار داشتن بازی. پادشاهان نیست کرایه را به خوبی در جلسه دوم خود را هنگامی که لیکرز به سختی برداشته یک انگشت به نمره 129 امتیاز در یک فوران چاه نفت پیروزی است. که Bradley, Rondo, Caldwell-پاپ و کاروسو اختصاص 50 از این نقاط می توان برای یک اتفاق و یا به عنوان یک نشانه آن است که ساکرامنتو دفاعی مسائل اجرا بیش از حد عمیق است.

 • باقی مانده برنامه: SAS ORL DAL, NOP, BKN, هو, NOP لعل

پادشاهان بهره مندی از نور برنامه به خصوص اگر لیکرز انجام آنها را به نفع و غیر روحانی کردن در به طور منظم فصل آخر. دو سر-به-سر بازی مقابل پلیکان برچسبها زیادی در این مسابقه حذفی.

 • نیمه دادگاه جرم: 19 (94.0 امتیاز در هر بازی)

 • انتقال جرم: 14 کردن زنده پرتاب ریباند (1.2 PPP اضافه شده); 15th کردن دزد (1.5 PPP اضافه شده)

 • 3-نقطه جرم: 11th در دقت (36.9%); 11th در فرکانس (36.7%)

 • حمله دوباره بجای اول برگشتن رای: 22 (22.4%)

 • رایگان-پرتاب رای: 28 نفر (17.5 درصد)

پادشاهان بودند و سمت چپ برای مرده در ژانویه هنگامی که آنها تا به حال فقط 15 برنده در اولین 44 بازی و شروع exorcizing ناراضی جانبازان Ariza و Dedmon. آنها را جایگزین آنها کنت Bazemore, جباری پارکر و الکس لن — به ترتيب محبوب هم تیمی و دو هنوز جوان و یک بار منادی چشم انداز بهتر است که متناسب با نادیده فهرست. آنها اقدام به پیروزی 13 از نهایی خود را در 20 بازی ورود به شکستن اساسا نقشه کشی حتی با کاپشن و پلیکان در موقعیت به زور یک بازی در سری (نجات برای برنامه ریزی تغییر ناگهانی است که به پورتلند یک .001 درصد پیروزی tiebreaker از دو بازی اضافی).

د’Aaron فاکس رعد و برق سریع سرعت و دوستان Hield تیراندازی هستند matchup مشکلات برای لیکرز و پادشاهان از ویژگی های یک تعداد انگشت شماری از بورس های دیگر است که می تواند آتش گرفتن در یک سری حذفی یعنی بوگدان Bogdanovic, Nemanja Bjelica و بارنز. در زیر نور افکن های برگشتی هر چند ساکرامنتو مبارزات در halfcourt به خصوص در لبه می تواند تبدیل به بیشتر خودنمایی میکند. این مسئولیت ممکن است سقوط بر روی شانه ها از ماروین بیگلی که بارها مجروح اما حال بارگذاری-با استعداد شماره 2 به طور کلی انتخاب در سال 2018 پیش نویس است.

 • نیمه دادگاه دفاع: 21 (96.9 امتیاز در هر بازی اجازه)

 • انتقال دفاع: 19 کردن زنده پرتاب ریباند (1.2 PPP اضافه شده); 16th, کردن دزد (1.5 PPP اضافه شده)

 • 3-نقطه دفاع: 17 در دقت (36.0 3P%); 27 در فرکانس (37.5%)

 • لبه حفاظت: 30 در دقت (66.8%); 12th در فرکانس (34.8%)

 • دفاعی ارتجاعی رای: 10 (74.8%)

ساکرامنتو بزرگترین دفاعی ضعف دارد L. A. بزرگترین نقاط قوت آن به خوبی جواب نمی دهد برای این matchup. پادشاهان محافظت نمی کند رنگ و یا گوشه threes و لیکرز آنها را نابود خواهد کرد در هر دو مناطق مگر اینکه تعدادی از ساکرامنتو بال بهبود یافته با فراز و نشیب بیش از شکستن.

به عنوان فشار زیادی به عنوان روباه و Hield می تواند قرار داده در لیکرز پادشاهان frontcourt باید کار بیشتری برای رقابت با جیمز دیویس و هوارد که می تواند بزرگ دقیقه در برابر ساکرامنتو غیر تیراندازی bigs. بارنز قادر است که در پایان هلمز است که یک کارگر اما اگر کسانی هستند که پادشاهان ” بهترین امید در برابر دست زدن به یک جفت از لیگ پنج بهترین بازیکنان برای 40-plus دقیقه و یک شب, نماز صحیح است.

DeMar DeRozan had enough problems handling LeBron James with the Lakers. (Jacob Kupferman/Getty Images)
DeMar DeRozan تا به حال به اندازه کافی مشکلات دست زدن به LeBron James با لیکرز. (یعقوب Kupferman/گتی ایماژ)

سن آنتونیو اسپرز (27-36)

 • انتظار: کاهش از. لیکرز: 0-3

جیمز و دیویس به کار گرفته اسپرز با سهولت نسبی در هر سه خود را در جلسات outshining DeMar DeRozan و LaMarcus Aldridge در هر نوبت به شما به عنوان انتظار می رود با توجه به اختلاف در قدرت ستاره.

 • باقی مانده برنامه: SAC, MEM, فی, DEN, UTA NOP, HOU UTA

اسپرز بی سر و صدا باید یک کنترل برنامه به خصوص اگر Bojan Bogdanovic آسیب ثابت می کند به عنوان بزرگ یک ضربه به موسیقی جاز به عنوان انتظار می رود. این Sixers, قطعات و موشک سان آنتونیو در سه سخت ترین بازی ها و هر سه ناقص هستند. البته ما باید بپذیریم که Aldridge فصل پایان عمل جراحی باعث می شود اسپرز فقط به عنوان آسیب پذیر, اگر نه بیشتر, به عنوان او تا به انجام یک بار سنگین در گذشته حذفی هل می دهد.

 • نیمه دادگاه جرم: 7 (97.9 امتیاز در هر بازی)

 • انتقال جرم: 5th کردن زندگی قیمت (1.6 PPP اضافه شده است); 5 خاموش دزد (1.9 PPP اضافه شده)

 • 3-نقطه جرم: 5 در دقت (37.5%); 28th در فرکانس (30.2%)

 • حمله دوباره بجای اول برگشتن رای: 30 (21.3%)

 • رایگان-پرتاب رای: 10 (20.6 درصد)

اسپرز برخوردار بوده اند تعجب آور موفقیت در سه ترکیب اولیه اغلب بدون Aldridge که همه از ویژگی های Jakob Poeltl در مرکز و رودی گی در یک کشش چهار موقعیت. آنها ممکن است فاقد بالا به پایان استعداد, اما آنها همه چیز شما انتظار می رود از یک مربی تیم اجرای کارآمد در halfcourt نگه داشتن گردش پایین عکسبرداری بهتر از متوسط و رسیدن به خط پرتاب آزاد.

DeRozan است به خصوص ماهر در رسیدن به خط اما خود حذفی امید را خراب شده توسط بسیاری از LeBron-رهبری تیم. فراتر از چهار بار همه ستاره و پتی میلز اسپرز عدم حذفی-آزمایش تسلیحات به مراتب از آنچه که ما عادت کرده اند به دیدن از سن آنتونیو در دهه های اخیر. اما اینها نه خود پدر اسپرز و بسیار مورد نیاز خواهد بود از قول گارد جوان گروه از paxton rembis, Derrick, سفید, Bryn فوربس و Lonnie واکر اگر آنها امید برای مطرح کردن هر نوع توهین آمیز و تهدید.

 • نیمه دادگاه دفاع: 25 (97.6 امتیاز در هر بازی اجازه)

 • انتقال دفاع: 25 کردن زنده پرتاب ریباند (1.5 PPP اضافه شده); 11th کردن دزد (1.4 PPP اضافه شده)

 • 3-نقطه دفاع: 26 در دقت (38.2 3P%); 19 در فرکانس (35.7%)

 • لبه حفاظت: 17 در دقت (64.1%); 11th در فرکانس (34.1%)

 • دفاعی ارتجاعی رای: 4 (76.3%)

همان کسانی که Poeltl-لنگر ترکیب شده اند subpar دفاعی. قدرت از سن آنتونیو در دفاع است که در آن backcourt که در آن سلاح های طولانی از موری و سفید می تواند مخل اما نه قدرت برای پوشش جیمز با هر درجه از موفقیت سازگار هستند. مقدار خواهد بود پرسید گی و Trey Lyles مخالف و جیمز دیویس و نه حتی Gregg Popovich می توانید این دستور غذا را خوش طعم.

بیشتر از ما NBA راه اندازی مجدد سری:

– – – – – – –

بن رهربچ تحریریه برای یاهو ورزشی. یک نکته? ایمیل او را در [email protected] و یا در توییتر دنبال او! Follow @brohrbach.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>