ستون: Wallace سزاوار یک اسلات در نسکار همه ستاره مسابقه

شارلوت N. C. (AP) — بابا والاس سزاوار یک نقطه در نسکار همه ستاره مسابقه 1 میلیون دلار نمایشگاه طراحی شده برای مسابقه برندگان و قهرمانان قبلی از این رویداد.

والاس واجد شرایط نیست در این شرایط هر چند او دارای چهار شانس را به 20-راننده میدان یکشنبه شب در Bristol Motor Speedway در تنسی است. 22 وجود دارد رانندگان وارد شده در “باز” رویداد که در آن برندگان هر یک از سه مرحله کسب اتوماتیک اسکله را نشان می دهد.

چهارم اسلات می رود به برنده یک رای فن و

زمانی که نتایج آخرین به روز رسانی در هفته پیش.

سه شنبه.

بسیاری استدلال می کنند که همه ستاره مسابقه برای بهترین در ورزش و والاس نیاز به کسب راه خود را در مسیر مسابقه است. او و ریچارد خرده موتورسواری تیم قطعا سعی خواهد کرد که مسیر اما رقابت های شیب دار: Aric Almirola Clint Bowyer کریس Buescher Austin دیلون و ریکی Stenhouse جونیور – همه قبلی برندگان مسابقه رانندگی برای بزرگتر تیم از دور – در میان کسانی که والاس باید به ضرب و شتم به صورت خودکار اسکله.

این بدان معنا نیست که والاس نمی کند باید یک فرصت به مسابقه راه خود را به رویداد اصلی است که او سال گذشته است. نادیده گرفته شده در یک فصل که در آن او را تحت سلطه off-track, اخبار, والاس و پلاک 43 تیم شده اند بسیار بهبود یافته است.

از طریق 17 مسابقه والاس در حال حاضر برابر کار خود را با سه top-10 پس از اتمام. او 19 در جام سری جدول رده بندی تنها 60 امتیاز در خارج از حباب برای صعود به پلی آف.

آمار کسانی که هستند که قابل توجه است. اما این مهم است به رسمیت شناختن دور در دقیقه است که یک تیم ماشین فاقد سنگین حمایت پول مورد نیاز برای رقابت با نسکار نخبگان سازمان. اتحاد با ریچارد Childress مسابقه کمک می کند اما منابع مالی وجود ندارد برای والاس ادعا برای برنده هر هفته.

پول برابر است با سرعت خود در مسابقه, که آیا آن قطعات جدید بیشتر مردم و یا توانایی به صرف زمان در تحقیق و توسعه است. RPM می شود با آنچه در آن می توانید استطاعت به رسمیت می شناسد و کاستی های آن است. والاس حال اجرا مناسب و معقول در شارلوت موتور جاده سریع السیر در اما ممکن است ناشی از تماس با او برای شکستن توپی چرخ.

زمانی که تیم به او گفت آنچه که این موضوع بیش از این رادیو یک محزون والاس در پاسخ او که قرار بود به ماندن در مسیر زمانی که تیم حتی نمی توانیم جدید هاب چرخ. “آن را به گاراژ,” او گفت:.

بنابراین درخواست دیدگاه به والاس نتایج. او نهم-پایان محل دو تعطیلات آخر هفته پیش در Indianapolis Motor Speedway بهتر از سابق قهرمانان جوی afton wagner, Kurt Busch و سابق Brickyard برنده Ryan Newman. و برای یک RPM تیم که نیست برنده یک مسابقه پس از سال 2014 زمانی که Aric Almirola برنده باران-کوتاه مسابقه در دیتونا. بنابراین بالا-10 پایان در ایندی است که بسیار نزدیک به یک اخلاقی و عاطفی پیروزی.

آمار کنار فشار والاس و تیم خود شده اند تحت دو ماه گذشته بسیار زیاد است. والاس تنها سیاه راننده در نسکار سطح بالا و به همین دلیل به تنهایی او شده است مجبور به صحبت کردن به عنوان کشور فشار برای برابری نژادی.

او همواره در خط مقدم نسکار نژادی حساب شد و چهره این جنبش زمانی که او با موفقیت به نام در سری رهبری به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در نسکار حوادث. آنچه به دنبال آن بوده و خیره کننده ویژه.

26-در سال والاس تلاش کرده است به حرکت در نقش جدید خود به عنوان سخنگوی یک رهبر – موقعیت او پیش از این هرگز تا به حال به عنوان یک mid-بسته مسابقه – و به زودی به اندازه کافی او از دریافت تهدید به مرگ تمسخر و مسخره از مردم است. زمانی که نسکار گفت: طناب دار شده بود در والاس گاراژ غرفه در آلاباما آلاباما Superspeedway شدت تنها تشدید زمانی که مقامات فدرال تعیین می شود طناب دار حلق آویز شده بود در گاراژ غرفه از اکتبر سال گذشته و در نتیجه والاس نمی توانست به این هدف از یک جنایت نفرت.

اگر چه والاس را دیدم هرگز طناب دار هرگز گزارش آن را یاد گرفته و از آن از نسکار پردازان توطئه شده اند در تمام حالت حمله. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

رقبای یک عذرخواهی به اشتباه بیان شده بود جعل و

Jussie Smollett.

فشار بوده است عظیم در والاس که به نحوی دارای اب و هوای آن را با همه فضل در حالی که ارائه خود را به عنوان یک نماینده قوی از نسکار. عملکرد خود را است رنج می برد و تیم او داده نشده است تا در آن راننده و یا تلاش خود را برای بهبود.

که به تنهایی باعث می شود والاس یک نامزد شایسته برای همه ستاره مسابقه که آیا او را بدست آورده و راه خود را در مسیر و یا طرفداران – های موجود و یا آنهایی که جدید کشیده شده و به این ورزش به طور خاص توسط والاس – او را به انتخاب محبوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>