شهر را لغو ممنوعیت خواهد شد که اثر دومینو

منچستر سیتی در حال روشن به بازی در لیگ قهرمانان فصل آینده را پس از دو سال ممنوعیت صادره توسط یوفا در ماه فوریه برداشته شد توسط پانل مستقل در دادگاه داوری برای ورزش است.

شهر ایستاده بود متهم از تورم سالانه حمایت از پیراهن خود را از £8m به £67.5 متر بر اساس اطلاعات به دست آمده از به بیرون درز ایمیل. CAS گفت: breachers شد یا نه تاسیس و یا “زمان منع” و تحمیل €10m جریمه برای عدم تطابق با یوفا تحقیقات.

آن را یک پیروزی بزرگ برای شهرستان خواهد شد که در حال حاضر قادر به بازی در فصل آینده لیگ قهرمانان. آنها همچنین قادر خواهد بود برای حفظ مدیر پپ گواردیولا و بازیکنان ستاره مانند کوین ده بروین که قبلا بیان شده او را به تجدید نظر در آینده خود را اگر بان تایید شد.

آن را نیز به یک اثر بزرگ در لیگ برتر جدول به مکان پنجم است و دیگر خوب برای لیگ قهرمانان مدرک تحصیلی هفتم است و دیگر خوب برای لیگ اروپا مدرک تحصیلی.

بنابراین امثال منچستر یونایتد لستر و شفیلد یونایتد باید مقدار زیادی برای بازی در بازی های باقی مانده.

شاید از همه مهمتر این حکم عظیم مفاهیم یکپارچگی یوفا و قوانین آن. دشوار است تصور کنید بازی جوانمردانه مالی (FFP) قوانین دست نخورده باقی مانده به عنوان شهر absolution باعث مسخره از این قوانین است. در حال حاضر که شهر فرار کرده اند با حداقل مجازات آن به نظر می رسد که floodgates باز هستند برای باشگاه های دیگر برای شرکت در “دوپینگ مالی.”

اما مرگ FFP ممکن است یک چیز بد است. قوانین در نظر گرفته شده برای جلوگیری از باشگاه ها هزینه های خود را پشت سر معنی و آنها را پایدار—اما آنها متناقض اعمال شده و به طور کامل غیرقابل اجرا.

پاریس سنت ژرمن برای مثال متعلق به قطر حاکم خانواده و مشخص شد که “بیش از حد” پیراهن خود را حمایت معامله با یک شرکت هواپیمایی متعلق به دولت قطر. و یوونتوس پرداخت می شود $100m یک سال به جیپ خود را در پیراهن—اما جیپ متعلق به همان خانواده که خود یوونتوس است.

هر دو این حمایت معاملات شبیه به شهر اما نه ممنوع شده است.

FFP خفه عمده سرمایه گذاری به افزایش باشگاه های, در حالی که لیگ را کمی به مجازات نخبگان تیم که رفتن به بدهی. منچستر یونایتد و بارسلونا هر دو حمل نه رقم بدهی که باعث می شود آنها به نظر می رسد کمتر پایدار از شهر که بدهی صفر.

شهر پیروزی ممکن است به نظر می رسد ناراحت کننده پیروزی عظیم سرمایه گذاری خارجی بیش از ورزشی یکپارچگی اما آن را صرفا نکات برجسته این واقعیت است که فوتبال هرگز نمی تواند یک سطح میدان بازی و یوفا قوانین نیاز به پرداختن.

برای اطلاعات بیشتر در این بازی زیبا – follow @FCYahoo مورد علاقه خود را در کانال های اجتماعی و…و اقامت تا تاریخ در یاهو ورزشی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>