سهام اپل صفحه کلید در نهایت یک Emoji ابزار جستجو — در اینجا نحوه استفاده از آن


پس از معرفی خود emoji تبدیل شده اند به عنوان ضروری برای آی فون به عنوان صفحه نمایش لمسی خود را. در حالی که در اصل مجموعه ای از شکلک کنترل پیدا کردن یک خاص emoji این روزها تبدیل به یک کار سخت و طاقت فرسا. اپل سعی کردم به آن را آسان تر در گذشته نسخه های iOS, اما آن را به اجتناب از اضافه کردن معقول ترین گزینه تا به حال است.

برای چند سال گذشته اپل اضافه شدن شکلک های جدید برای iOS در پاییز. وجود دارد بیش از 1700 موجود است که از جمله تغییرات مانند رنگ پوست و رنگ مو. با آن بسیاری از انتخاب را نه تنها می توان آن را سخت برای پیدا کردن emoji شما دنبال آن هستید, اما آن را نیز تقریبا غیر ممکن است برای پیگیری تمام شکلک های جدید که اضافه شده در هر سال.

با iOS 14 اپل در نهایت اضافه شدن emoji ابزار جستجو به طور پیش فرض صفحه کلید QuickType معنی هر emoji در حال حاضر فقط چند شیپور خاموشی دور. بسیاری از شخص ثالث, صفحه کلید مانند Gboard در حال حاضر به حال emoji جستجوهای اما شما لازم نیست که آنها دیگر در صورتی که تنها دلیل شما با استفاده از آنها.

قبل از iOS 14 اگر شما می خواستم برای پیدا کردن یک خاص از emoji شما امیدواریم که می تواند حق emoji پیش بینی را نشان می دهد تا در پیشنهادات نوار. اگر نه که پس از آن ضربه بزنید به جای ویژگی های بهترین چیز بعدی. هر دو از کسانی که شده اند در اطراف از iOS 10. شما همچنین می تواند امید به پیدا کردن آن را در خود را اغلب استفاده می شود بخش و یا استفاده از مرورگر سریع. اما هیچ یک از کسانی که در ضرب و شتم یک جستجوی ساده نوار جستجو توسط از emoji نام.

با استفاده از شکلک های جدید قابلیت جستجو

برای شروع با استفاده از شکلک های جدید جستجو ضربه بزنید در یک فیلد متنی و مطرح کردن صفحه کلید از Emoji. شما می توانید به ارمغان بیاورد تا emoji کننده از درون سهام صفحه کلید QuickType با استفاده از یکی از موارد زیر باشد:

  • در صورت شناسه مدل: شیر شکلک آیکون در پایین سمت چپ و یا اگر شما اضافه شده شخص ثالث, صفحه کلید در سمت چپ نوار فضا.
  • ID لمسی مدل: شیر شکلک آیکون در سمت چپ نوار فضا.
  • همه مدل: اگر شما یک یا چند شخص ثالث صفحه کلید راه اندازی و نمی دیدن شکلک آیکون یا ضربه بزنید آیکون جهان تا زمانی که شما رسیدن به از Emoji صفحه کلید و یا ضربه بزنید و نگه دارید و سپس انگشت خود را به “Emoji.”

هنگامی که شما از emoji جمع باز شما متوجه یک “جستجو Emoji” درست در بالای صفحه کلید است. بر روی آن ضربه بزنید و از emoji کننده تبدیل خواهد شد به یک صفحه کلید است که شما می توانید استفاده کنید برای تایپ عبارات جستجو.

شما همچنین متوجه یک ردیف از emoji بین زمینه جستجو و صفحه کلید است. آنهایی که محبوب به نظر می رسد حق دور اما به عنوان شما نوع جستجو شرایط ردیف به روز رسانی خواهد شد به شما نشان می دهد همه از emoji که مطابقت با متن یا شماره های تا کنون.

شما همچنین می توانید حرکت ردیف از emoji به صورت افقی آشکار تر از emoji برای شما به از را انتخاب کنید. هنگامی که شما در پیدا کردن emoji شما دنبال آن هستید به سادگی آن ضربه بزنید و از آن خواهد شد اضافه شده در این زمینه شما تایپ شد به.

گاهی جستجوی خود را نشان می دهد خاص emoji بزرگ است که اگر این چیزی است که شما دنبال آن بودند. اما این ممکن است اتفاق می افتد اغلب داده می شود که چگونه بسیاری از از emoji وجود دارد.

هنگامی که شما انجام می شود و یا اگر شما تغییر ذهن خود را و می خواهید به فهرست شکلک به جای ضربه بزنید دکمه در سمت راست از نوار فضا با آیکون های emoji نگارش کنید بر روی آن و یا استفاده از آیکون جهان برای بازگشت به “Emoji.” اگر شما می خواهید برای شروع به تایپ متن به طور منظم دوباره حق دور فقط ضربه بزنید و در فیلد متنی برای باز کردن صفحه کلید به طور منظم.

جستجو برای Emoji بدون اپل صفحه کلید

اگر شما لازم نیست که در iOS 14 نصب شده وجود دارد چند شخص ثالث صفحه کلید است که شما همچنین می توانید استفاده کنید برای جستجو از emoji. یکی از محبوب ترین گزینه های گوگل Gboard. این ویژگی های بسیاری از ویژگی های مشابه به عنوان اپل اما با چند تفاوت های کمی.

اول اپل صفحه کلید کمی بیشتر طول می کشد فضای عمودی برای اضافه کردن در قسمت جستجو اما همچنین نشان می دهد خیلی بیشتر از emoji در یک بار نسبت به Gboard.

از سوی دیگر هنگامی که شما شروع به جستجو Gboard طول می کشد تا مقدار بیشتر فضای عمودی (از جمله بسیار غیر ضروری لوگوی گوگل) اما می تواند نشان دهد راه بیشتر emoji از نتایج جستجوی خود را.

هر دو را فقط یک شیر آب در فیلد متنی (نه قسمت جستجو) برای رفتن به طور منظم صفحه کلید از emoji جمع کننده پس از یک جستجو است که خوب ترفند اگر شما نمی دانید که در مورد آن در حال حاضر.

گذشته از Gboard, Grammarly و SwiftKey همچنین می توانید اجازه دهید شما انجام emoji جستجو. این که آیا شما انتخاب می کنید به چوب به اپل به طور پیش فرض صفحه کلید و یا پرش به یک شخص ثالث جایگزین emoji جستجو یک ابزار دستی است که می توانید مطمئن شوید که facepalm emoji است هرگز دور.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

عکس پوشش توسط مایک Goril/گجت ارسال ها; تصاویر و فایل های Gif با جاستین Meyers/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>