اندروید سفارشی سازی 101: چگونه به درخواست پک آیکون


تلاش برای gatekeep در اینجا, اما اگر شما سفارشی کردن همه چیز را در تلفن Android شما در حال انجام آن اشتباه است. هنوز هم من نمی خواهد شرم شما برای دانستن چه باید بکنید اگر شما در این زمان به یاد بگیرند که چگونه به یکی از بزرگترین تغییرات شما می توانید.

باور کنید یا نه, شما می توانید یک بسته آیکون برای تلفن خود را و آن را به طور کامل تبدیل به صفحه نمایش و بسیاری از نقاط دیگر UI. این بسته مجموعه ای از آیکون های است که معمولا مشابه به اشتراک گذاری زیبایی شناسی. برخی از بسته های آیکون تنها تغییر یک تعداد انگشت شماری از برنامه های طراحی شده توسط oem ها, اما برای makeover کامل شخص ثالث icon packs از Play Store خود هستند بهترین گزینه است. با این شما می توانید اکثر برنامه های نصب شده بر روی دستگاه شما.

ASUS

در ASUS دستگاه های در حال اجرا ZenUI 6 (آندروید 10) و یا بالاتر به مدت طولانی فشار دهید بر روی صفحه اصلی را انتخاب کنید و “تنظیمات.” را انتخاب کنید “صفحه نمایش” و سپس “بسته آیکون.” در اینجا شما را پیدا خواهد کرد هر آیکون پک شما

نصب شده از فروشگاه بازی. یکی را انتخاب کنید و را انتخاب کنید “درخواست آیکون” برای تغییر آیکون بر روی صفحه اصلی خود.

گوگل

متاسفانه صفحه Launcher پشتیبانی نمی کند آیکون سفارشی بسته. اگر شما در حال ریشه, شما می توانید با استفاده از آیکون های وزارت دفاع در لینک زیر. در غیر این صورت شما می توانید یک پرتاب سفارشی بدون ریشه و درخواست پک آیکون برای که.

LG

LG دارای تم خاص خود را در فروشگاه که در آن شما می توانید چند تغییرات ظاهری از جمله آیکون پک. طولانی مطبوعات در هر فضای خالی بر روی صفحه اصلی را انتخاب کنید “تصویر زمینه و تم.” را انتخاب کنید “نماد” در پایین را انتخاب کنید و یک آیکون پک. را انتخاب کنید “دانلود” و پس از چند ثانیه را انتخاب کنید “درخواست” برای اضافه کردن آیکون.

توجه داشته باشید که ال جی در این پرتاب به طور پیش فرض پشتیبانی نمی کند شخص ثالث بسته های آیکون و مجموعه موجود در این فروشگاه تم معمولا تنها تغییرات LG-طراحی و توسعه نرم افزار. اگر شما خوب با این محدودیت ها اعمال می شود بسته های آیکون برای پرتاب سفارشی.

وان پلاس

وان پلاس’ پرتاب به طور پیش فرض پشتیبانی از شخص ثالث بسته آیکون. پس از نصب پک آیکون شما می خواهم از فروشگاه Play و سپس را فشار دهید هر فضای خالی بر روی صفحه اصلی را انتخاب کنید “تنظیمات صفحه اصلی.” را انتخاب کنید “Icon pack” را انتخاب کنید و مجموعه ای از آیکون از لیست. استفاده از فلش برای بازگشت به صفحه اصلی.

سامسونگ

برای دستگاه های سامسونگ استفاده از شخص ثالث آیکون به طور پیش فرض صفحه نمایش محدود است به نماد بسته های نصب شده را از طریق کهکشان تم (شما مجاز به استفاده از شخص ثالث آیکون از Play Store). با این حال شما می توانید با نصب هر پک آیکون اگر شما با استفاده از پرتاب سفارشی.

اما اگر شما می خواهید به چوب با انبار نرم افزار صفحه اصلی مطبوعات طولانی هر فضای خالی بر روی صفحه اصلی را انتخاب کنید و “موضوع است.” را انتخاب کنید “نماد” و دانلود هر پک آیکون از لیست. پس از نصب شیر بر روی “تائید” را فشار دهید برای تغییر صفحه اصلی خود و آیکون های.

آگاه باشید که بسیاری از بسته های آیکون های موجود در کهکشان تم تنها تغییر نگاه از سامسونگ-طراحی و توسعه نرمافزار و نه شخص ثالث.

همه دیگران

اگر تلفن خود را ذکر شده در بالا و یا صفحه نمایش نیست و به طور کامل پشتیبانی از آیکون های قالب دهی به طور پیش فرض شما فقط نیاز به نصب یک شخص ثالث launcher مانند Nova Launcher یا Action Launcher.

اگر شما تصمیم به استفاده از Nova Launcher بعد از نصب هر شخص ثالث icon pack از فروشگاه Play را فشار دهید طولانی یک فضای خالی در صفحه اصلی خود را. را انتخاب کنید “تنظیمات” و سپس انتخاب “نگاه و احساس.” را انتخاب کنید “آیکون سبک” و سپس “Icon theme.” انتخاب بسته آیکون از لیست و بازگشت به صفحه اصلی تغییر را ببینیم.

اگر شما ترجیح می دهند به استفاده از Action Launcher فرایند ساده است به عنوان به خوبی. نصب پک آیکون از فروشگاه بازی طولانی را فشار دهید در صفحه اصلی و سپس انتخاب کنید “تنظیمات صفحه اصلی.” را انتخاب کنید “ظاهر” و سپس “Icon pack” را انتخاب کنید و آیکون خود را بسته و سپس دکمه “OK.”

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>