تمام برنامه های کاربردی که کار با تصویر در تصویر (PiP) در آی فون خود را

پس از iOS 9 اپل تا به حال تصویر در تصویر حالت که اجازه می دهد تا شما به حداقل رساندن یک ویدیو که شما به یک شناور پوشش به طوری که شما می توانید چند کاره هستند در برنامه های دیگر در حالی که آن را بازی می کند. اما در حالی که وجود داشته اند شش پلاس و حداکثر اندازه مدل در طول سال های آیفون, هرگز, ویژه, پیپ ویندوز — تا به حال.

بهترین قسمت در مورد جدید پیپ بیننده است که آن را با این نسخهها کار بر روی تمام مدل های آی فون است که پشتیبانی از iOS 14. پس از آن نه فقط برای پلاس یا حداکثر صفحه نمایش — هر اندازه صفحه نمایش این نسخهها کار میکند از جمله صفحه نمایش کوچک بر روی آی فون SE (2nd Generation).

توسعه دهندگان نیاز به اضافه کردن پشتیبانی از تصویر در تصویر پس از آن کار نمی کند با تمام برنامه های. مشاهده لیست زیر را ببینید که چه می کند و نمی کند بازی با پیپ بیننده. و اجازه دهید ما می دانیم اگر شما یافت هر گونه دیگران — ما خواهید بود به طور مداوم به روز رسانی این لیست همانطور که ما کشف بیشتر برنامه های که کار می کنند و یا کار نمی کند.

برنامه های که کار می کنند

برنامه های که کار نمی کنند و در عین حال

راه حل برای برنامه های ناسازگار

قابل توجه حذف برنامه یوتیوب که خود پیپ بازیکن که گیر کرده در محدوده از یوتیوب نرم افزار خود را. شما می توانید صبر کنید برای گوگل برای اضافه کردن پشتیبانی برای درست پیپ حالت در iOS 14 اما دو راه وجود دارد برای دور زدن آن است. این کار را با برنامه های دیگر نیز اگر چه نه همه.

راه اول این است که به استفاده از یک مرورگر وب برای مشاهده این ویدئو. پس از سافاری و کروم و فایرفاکس و دیگر مرورگر در iOS پشتیبانی پیپ حالت اگر شما می توانید این ویدئو در یکی از آن شما می توانید پیپ آن است. شما حتی نمی نیاز به درخواست سایت دسکتاپ یا هر چیزی. فقط بازی های ویدئویی در مرورگر و سپس فعال کردن پیپ حالت.

اگر شما نمی خواهید به استفاده از یک مرورگر وب برای مشاهده این ویدئو راه دوم این است که به استفاده از یکی دیگر از برنامه های شخص ثالث است که پشتیبانی از حالت PiP مانند جیب. اگر شما ذخیره ویدئو و یا صفحه با ویدئو های جاسازی شده به جیب شما می توانید باز کردن و تماشای آن را از وجود دارد در هر زمان. و سپس فعال کردن حالت PiP در داخل نرم افزار.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش عکس توسط جاستین Meyers/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>