49ers’ جو مونتانا نشان می دهد pregame آیین اکثر تحسین هم تیمی

جو مونتانا دیده است برخی از چیزهایی که. در واقع او دیده می شود بسیاری از چیزها است.

سالن از شهرت کارفرمایی صرف 13 فصل با 49ers, برنده چهار سوپر جام قهرمانی و دو جایزه MVP برای رسیدن به وضعیت افسانه ای.

در طی یک پرسش و پاسخ (h/t 49ersWebZone) با Atlanta Falcons کارفرمایی مت رایان به عنوان بخشی از “اکسل ارائه #SpeakingOf سری, مونتانا, پاسخ به چند چیز در مورد خود نامی حرفه ای.

وی با اشاره به بازی در ورزشگاه MetLife در برابر New York Giants سخت ترین دور ورزشگاه برای بازی در. رایان جواب داد که بازی در New Orleans دشوار بود و در حالی که مونتانا آینه کسانی که احساسات او اعتراف کرد او هرگز از دست رفته وجود دارد.

این Superdome یک محل دشوار به بازی به دلیل سر و صدای جمعیت-که باعث می شود آن را دشوار برای جرائم به کار گیرند. نسبتا می تواند آن را سخت در دفاع نیز هست.

مونتانا همچنین صحبت در مورد یک شایان ستایش از قبل بازی مراسم که در آن او مطمئن ساخته شده او را ببینید همسر خود را در خانه بازی.

“و اگر من او را نمی بینم زیرا من می دانم که آنها همه tailgating او همیشه مطمئن ساخته شده او آمد به یک موج با بچه ها و بچه ها قبل از بازی آغاز شده است,” او گفت:.

بهترین لباس تیمی از مونتانا به طور طبیعی شد جری برنج که نباید بیش از حد از تعجب. اگر شما نمی بینم راه برنج را بی عیب و نقص, مد, مفهوم, فقط تصور, بی عیب و نقص راه او پرسه می زدند درست و برابر است که به کمد لباس خود را.

مونتانا تحسین دیگر تیمی سابق حمله گارد جان آیرز چرا که از راه او به کار گرفته شده افسانه linebacker Lawrence, Taylor. او این کار را بهتر از هر کسی.

[مربوط به: اگر چه ‘گرفتن’ هرگز اتفاق افتاده است؟]

Ayers بود و عامل عمده در 89-حیاط رانندگی که منجر به “گرفتن” در برابر دالاس کابوی ها در سال 1981 NFC قهرمانی بازی. آره, شما می دانید که من صحبت کردن در مورد. Ayers دوبله شد برجسته تصویب محافظ و آن را به خوبی شناخته شده است که چگونه او قادر به رسیدگی به تیلور.

او بسیار متواضع و آن را آشکار است که با گیر مونتانا.

49ers’ جو مونتانا نشان می دهد pregame آیین اکثر تحسین هم تیمی در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Area

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>